Şimdi Ara

LoL Oyungezer Özel Sayısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
7.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tory1tory

bursada nerde bulabilirim acaba ya :D dr ye gitme imkanım yok

bende aynı durumdayım bugün şaypaya gittim ama bulamadım belki yarın gelir bulursan sen nerden bulduğunu yazar mısın ?
  • ben aldim 10 tl dergi fazla ise yaramaz aslinda almak yerine rp cek daha karli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dergi inistabuy

• Aldım icerik olarak biraz daha oyunu 0dan ogretmeye yonelik ama bazende tutup cc yerseniz diye cumle geciyor ulan adam ne bilsin onlari azcik yavastan anlatsana. Bi kac baski hatasi var (ryzeda kabiliyet 9 0 i koymuslar halbuki 9021 koymalari gerekiyordu kesip yapistirmamislar vs.vs...) ama genel olarak hosunuza gidiyor dergi bu arada poster cok guzel. 600 rp olayida zaten 10liraya 800 aliyosunuz yani dergi 3 liraya geliyor ki kesinlikle tavsiye ederim.

30 tane rehber var mobafire gibi ama güzel anlatimlar var. Riotla röportaj vs. Var. Sorunuz varsa alintilayip sorun cevaplarim

• quote:

Orijinalden alıntı: cRosSsl

beyler nt de bulabilirmiyim acaba ? veya bayiler demişde yani şehir osmaniye olduğu için öyle bayi felan yok da

Hocaefendinin kitaplarının altına bak belki bulursun

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkwarS

quote:

Orijinalden alıntı: Barbaros Hayreddin Paşa

d&r da var mıdır?

her yerde var kasapta bile satılıyor

• Askerde iken dışardan uzman çavuşlara aldırıyordum :). Gayet güzel dergidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

Aldım icerik olarak biraz daha oyunu 0dan ogretmeye yonelik ama bazende tutup cc yerseniz diye cumle geciyor ulan adam ne bilsin onlari azcik yavastan anlatsana. Bi kac baski hatasi var (ryzeda kabiliyet 9 0 i koymuslar halbuki 9021 koymalari gerekiyordu kesip yapistirmamislar vs.vs...) ama genel olarak hosunuza gidiyor dergi bu arada poster cok guzel. 600 rp olayida zaten 10liraya 800 aliyosunuz yani dergi 3 liraya geliyor ki kesinlikle tavsiye ederim.

30 tane rehber var mobafire gibi ama güzel anlatimlar var. Riotla röportaj vs. Var. Sorunuz varsa alintilayip sorun cevaplarim

Poster ne posteri? Lol posteri tamam da teması nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Haligarsi

Posteri büyük yapmaları güzel olmuş cılız durmaz duvarda.

Poster ne posteri ss le desteklervmiwin

• rezerve
  • Haftasonu alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • derginin içeriği çok güzel fakat dergideki takım kadroları baya eskide kalmış
  •  LoL Oyungezer Özel Sayısı
  • Bugun almaya gidicem

• quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

Aldım icerik olarak biraz daha oyunu 0dan ogretmeye yonelik ama bazende tutup cc yerseniz diye cumle geciyor ulan adam ne bilsin onlari azcik yavastan anlatsana. Bi kac baski hatasi var (ryzeda kabiliyet 9 0 i koymuslar halbuki 9021 koymalari gerekiyordu kesip yapistirmamislar vs.vs...) ama genel olarak hosunuza gidiyor dergi bu arada poster cok guzel. 600 rp olayida zaten 10liraya 800 aliyosunuz yani dergi 3 liraya geliyor ki kesinlikle tavsiye ederim.

posteri gösterebilme şansın varmı?

edit:tamam yukarda varmış teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilaldem12 -- 26 Aralık 2013; 13:22:28 >
  • Alacaklar zaman kaybetmesin, hemen tükeniyor çünkü.
  • Benim dergiden 2 adet cd çıktı normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

Konusu açıldımi bilmiyorum,acildiysa kapatilsin sorun yok.

LoL TR ile Oyungezer dergisi işbirliği ile özel bir sayı çıkartılacakmış.Toplam 132 sayfa ve içinde kurulum DVD'si,poster ve TR'de geçerli 600 RP kodu var.Ayrıca röportajlar,30 adet şampiyon ile ilgili rehber/tanıtımlar ve bazı önemli bilgileri barındıracak.

Buyrun kaymak ;
    http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/community/community-events/oyungezer-league-legends-ozel-sayisi-cikti

Ankarada nerde bulabilirim?

• Poster çöp

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.