Şimdi Ara

lol ip bandan kaçış var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ip ban yersek hiçbir şekilde evimizdeki bilgisayardan oyun atamıyor muyuz?

• Öyle bir şey var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    var kardeş.
  • Ip ban diye birşey yok sadece uydurulmuş birşey.Sadece hesap ban yer.
    ip ban diye birşey olsa intenet kafelerde kimse lol oynayamaz.
  • modemi kapatıp açtıgında ip değişir ayrıca vpn programlarıda ipni gizler yada değiştirir bi dene istersen
  • sabit ipse olmaması lazım diye biliyorum.sabit ip ban yerse modemi tekrar kurduğumuzda ip ban geçiyor mu bari?bu arada ip ban yemedim meraktan soruyorum.
  • Ip ban diye bir şey yok.
  • kolstoriğbreh K kullanıcısına yanıt
    Araştırdım fakat öyle bir şey yok. Çoluk çocuğun uydurması. Hem modeme reset atınca kalkan bir bandan bahsediyoruz. Yıl olmuş 2017

• forumda ip ban yazınca 600e yakın konu açılıyor.

hem şu konularada bir bak istersen.

dediğine göre bir üniversite yurdunun ipsini banlamışlar.
    https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/yardim-ve-destek/LknH6a2G-league-of-legendscomdan-ip-ban-yemek
    http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3540107

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolstoriğbreh -- 7 Ekim 2017; 11:10:52 >

Attığın ikinci linkte olmadığından bahsetmişler. Bir kere yaşanmış bu olay ve tüm yurdu banlamışlar. Anladığın üzere etkisiz bir yöntem çünkü herkesi banlıyorsun. Yok öyle bir şey yani.

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    varmış ama kaldırılmış mı yani?bunu mu anlamalıyım?olmadığı nerde yazıyor.ingilizcesini yazar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolstoriğbreh -- 7 Ekim 2017; 12:25:38 >
    No. IP bans were effective in the early 2000s because most people didn't know how to get by them. In today's society, you can google it and do it yourself in 3 minutes.

Hayır, ip ban 2000lerin başında etkiliydi çünkü çoğu insan nasıl kurtulacağını bilmiyordu. Günümüzde google bakıp 3 dakikada kurtulabilirsin.

Devamında da önceki yazdığım, olay işte. Şu ana kadar kayıtlarda sadece 1 kere gerçekleştiğini yazıyor.

Edit o yazının devamında değil bir sonraki postta yazılmış.

“Riot has one story they mention about IP bans. Apparently they gave one out once, and then the next day got flooded with complaints because they just banned an entire dorm at a college.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 7 Ekim 2017; 12:39:23 >
  • İp ban yesen bişey olmaz ki modem resler tekrar girersin. Senin dediğin Csde vardı direk pcnin harddisk nosuna ban atılıyordu

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.