Şimdi Ara

LoL için Pc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler merhaba. Ben orta grafiklerde 50-60 FPS ile LoL oynayabileceği bir PC arıyorum . Laptop diye düşündüm toplama biraz zahmetli diye ama toplamada olabilir yani. Bütçem herşeyiyle beraber 1400-1500 TL max. Monitörüm var onu kullanıcam toplama olursa ama olurda gecikme falan yaparsa konuda yeni alıcam . Aynı zamanda CS:go da da orta ayarlarda en azından bi 50-60 FPS verirse de iyi olur.Sistem veya Laptop önerilerinizi bekliyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. el düşünürüm dersem şöyle bir sistem yapabilirsin. O fiyata alacağın laptopta oyundan tat alamazsın ayrıca. Ama yok sıfır kurucam dersen de bu senin için biçilmiş kaftan,

https://urun.n11.com/anakart/biostar-a68md-pro-fm2-ddr3-vgadvi-sata3-usb-30-matx-P211093831?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMIncXUi7Hk1gIVEGYbCh1rogG3EAQYBCABEgIkivD_BwE&gclsrc=aw.ds
    https://urun.n11.com/islemci/amd-a8-7600-a-31-ghz-skt-fm2-kaveri-28-nm-65-w-P210898237

A8 7600 AMD işlemci.
    FM2+ ucuz bir anakart

Bu ikisini 500 e kapatırsın. Hatta toplamda 480 falan yapıyor.

2*4 GB 2133 mhz ram alırsın 350 lira da o, etti 850 lira. (mhz i yüksek olmalı performans için)

Toshiba P300 1 TB harddisk etti mi sana 1050 lira.

Zevkine uygun bir kasa ve güç kaynağı ile bu işten 1400 lira ile rahat çıkarsın.

Diyeceksin ki ekran kartı nerede, işlemcinin içinde

Ben de zamanında Lol için böyle bir sistem kurmuştum 80 90 fps alıyordum hem de yüksek ayarlarda, biraz daha düşürüp daha da performansını artırabilirsin. Gerisi sana kalmış.

Tavsiyem laptopa para gömme zevkine balta vurur o fiyata alacağın laptop.

• RAM olarak Corsair tercih ettim kasa ve güç kaynağı daha bakıyorum ve bir sorum olacak. Ekran kartı işlemciye dahil olunca ayrı olduğu kadar güçlü olmuyor diye biliyorum emin değilim ama. İşlemciye dahil ekran kartı rahat oynatır mı

• Sistem tavsiyeleri forumuna yazarsan cevabını daha rahat alırsın.

https://forum.donanimhaber.com/forumid_475/tt.htm
  • Bir de güç kaynağı seçimimi nasıl yapmalıyım fazla güçlü alsam sistemi yakma gibi bir durum olur mu ya da güç kaynağı öneriniz var mı

• Lol o kadar ağır bir oyun değil. Orta ayarlarda, dandik ekran kartlı dizüstü bilgisayarım 140 fps veriyor. 50 fps 10 senelik masaüstüm veriyor.

• apu falan işini görür gibi, daha ucuza alırsın

• Güzel bir bilgisayar hep 1000$ dir sabit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pentium işlemcinin yanına ortalama bi ekran kartı tak tamamdır

• Oğlum lolü bir tek ben mi böyle oynayamıyorum?

Pubg'nin aşırı rahat oynadığı pcde lolü düşük ayarda fightlarda oynayamıyorum neredeyse
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.