Şimdi Ara

Loitech G105 vs Rampage KB-R04

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde kullanmakta olduğum G105 var. Bugünde vatan bilgisayarda Rampage'in kb-r04 klavyesine baktım tuşları daha yumuşak geldi ve mekanik klavyeyi andırıyor. Genelde CS:GO ve Battlefield 4, 1 oynadığım için basımı kolay olan bi klavye istiyorum. G105'inki bariz şekilde sert. Ne diyorsunuz klavyemi satıp Rampage klavyeyi almalı mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vortex. -- 12 Ocak 2017; 22:15:21 >

• Everest gibi bir markaya 150 TL vermeyin. biraz ekleyip Bloody B328:http://www.hepsiburada.com/bloody-b328-q-usb-multimedya-8-tus-mekanik-oyuncu-klavyesi-p-BDLAPFIR1922029

Yurtdışından alma şansınız varsa Motospeed CK104:http://www.banggood.com/MOTOSPEED-Inflictor-CK104-NKRO-RGB-Backlit-Mechanical-Gaming-Keyboard-Outemu-Blue-Switch-p-1047759.html

fiyatı 190 TL o fiyatlara alabileceğiniz en iyi mekanik klavyedir bana göre ve Bloody'e göre full mekanik bir klavye

• O bloodynin sadece 8 tuşu mu mekanik anlayamadım. Evet o motospeedi bende gördüm düşünebilirim. Peki şuan kullandığım g105 hakkında ne diyosunuz?
  • Vortex. kullanıcısına yanıt
    G105 Makro açısından zengin bi klavye fakat mekanik olmadığı için fazla bişey beklememek lazım Everestten kaliteli olduğu gerçeği de var tabi. Mekanik klavyeler diğer klavyelere göre çok farkettiriyor özellikle CS:GO'da. Bloody'nin 8 tuşu sadece mekanik fakat bloody yerine motospeed ck104 daha iyi olur bütçeyi artırabiliyorsanız Motospeed CK108 de var inceleyebilirsiniz
  • Şimdi elimdeki G105'i ne kadara satabilirim?
    140-170 arası
    2. el piyasası hakkında pek bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem
  • UncleGrndpa kullanıcısına yanıt
    G105'i satıp Motospeed KC104 almayı planlıyorumda.
    Motospeed Kc104 elindeki klavyeyle hemen hemen ayni elindeki biraz daha iyi ama ill saticam diyorsan karsilar parasini elindeki klavye
    Elimdeki klavye için ne kadar para istemeliyim sizce?
    Klavye temiz mi kaç aydir kullaniyorsun?
    Yazın yeni topladığım sistem ile aldım 4-5 aylık titizlikle kullanıldı.
    Piyasasi sifir 180-200 arasi 120-150 lirasi satabilirsin.
    Teşekkürler ilanı açayım o zaman.
    Kolay gelsin.
  • G105 hepsi buradadan 20 gün önce 120TL aldık :D
    2.eli temizliğine göre 60-80TL arası satılır...
  • Motospeed ck104 elindeki klavyeden kat kat daha iyi bir klavyedir, en başında mekaniktir. Kb r04 mekanik HİSLİ bir klavyedir. Yani sıralama yapacak olursak ck104 > g105 > kb-r04 olur. Ayrıca ck108 modelini öneririm bilekliğiyle geliyor klavyenin tuşları yüksek olduğu için bileklik desteği önemli bir etken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.