Şimdi Ara

logo tasarım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar kendime bi kart bastıracam kart için logo çalışması yapmak istiyorum ama yeterli bilgiye sahip değilim yardımcı olursanız çok sevinirim :( Ömür Mobilya diye bi kart batırcam çalışmalarınız için şimdiden teşekkürler.

• Örnek bir tane yaptım..

logo tasarım
  • kardeşim çok hoş olmuş eğer zahmet olmazsa bi iki tane daha yapsan :) valla kendimi çok yüzsüz gördüm :)
  • bu da benden olsun...

logo tasarım
  • NADİM VE BAGE SUPERSINIZ
  • ÖRNEK BİR LOGO DAHA

logo tasarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadim -- 20 Kasım 2007; 22:17:53 >
  • Hepsi bir birinden güzel nasıl neyle yapiyosunuz bunları ?
  • Ben genelde Photoshop kullanıyorum ama Logoda en iyisi Freehand ve Corel 'dir.
    Profesyonel çalışmalar sonda belirttiğim 2 programla yapılır...
  • çok güzel olmuş bage senden bişey rica etsem logonun harflerindeki renkleri kaldırıp harfleri siyah yapma imkanın varmı altındaki süsler duracak çook teşekkürler zahmet ediyorsunuz benim için allah razı olsun.
  • kurallar göre yapmamışsınız
  •  logo tasarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nadim

Ben genelde Photoshop kullanıyorum ama Logoda en iyisi Freehand ve Corel 'dir.

Çok teş.ederim bakalım free bulabilirsem indirip kurucam pc me

Kolay gelsin
  •  logo tasarım

ANLADIĞIM KADARIYLA DÜZENLEDİM...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bage

logo tasarım

ANLADIĞIM KADARIYLA DÜZENLEDİM...

kardeş o sarıyıda kaldırırsan tam süper olacak ve bi tane bastırıp bakacam ama güzel olaccak sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nadim

Ben genelde Photoshop kullanıyorum ama Logoda en iyisi Freehand ve Corel 'dir.

Nadim corel indirdim 15 günlük free.. ya bu bir kaç tane amblem atmış programlara ben Corel PHOTO-PAINT X3 hariç hespini sildim bunuda kullanamıyorum mesela bi jpg resim alıyorum resime müdahele edemiyorum resime bir şey ekleyemiyorum silemiyorum yada bunun icindeki images lere giripte kendime göre bi çalişma yapamıyorum yardım edermisin ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.