Şimdi Ara

LOGO LKS 2 yüklemede hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar kullanmış olduğum lks dost versionundan windows lks e geçiş paketidir dos lks yi kurdum ardında windows LKS 2 yi kurmaya başladım fakat yükleme esnasında %51 de aşağıda göstermiş olduğum hata ile karşılaştım ve lks kurulumu iptal oldu sonuç olarak aşağıda belirtmiş olduğu hatadan dolayı lks 2 yi kuramıyorum.Yardımcı olabilen arkadaşlara şimdiden teşekürlerimi sunarım......

LOGO LKS 2 yüklemede hata

• Sanırım bu tür bir hata ile kimse karşılaşmamış olacakki yardım edebilen kimsecikler yok.....
  • Grubumuz Logo LKS 2 kullanıcılarını bir çatı altında toplamayı amaçlamaktadır.LKS2 ile ilgili her tür konuda tartışma , danışma ,yardım ve bilgi paylaşımı sağlanması amaç edilmektedir. LKS 2 kurulumu , veritabanı , sql sorguları , firma ,dönem tanımları , şifre işlemleri , devir işlemleri , menüler , rapor ve fatura tasarımları , güncellemeler , versiyon değişimi , sürüm işlemleri , ytl geçişi , LKS DOS aktarımı , yazıcı ayarları , web uygulamaları , stok , cari , kasa , çek senet , banka , muhasebe işlemleri vd. ilgili konularda bilgi alışverişi yaparak LOGO Klasik kullanıcılarının deneyimlerinin artırılacağı düşünülmektedir.
    LOGO LKS 2 Bilişim grubu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.