Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.600
Cevap
66
Favori
315.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca ses 2+1 mi 5+1 mi bunun ses formatlarıyla alakalı olduğunu bilmeni iseterim. Mesela filmin içerisinde 6 çeşit ses formatı oldugunu varsayalım ki bunların çoğu ac3 tür kimisi dts dir kimisi true hd dir gibi gibi. Ve bunların dilleri farklı dildir ac3 olan türkçe dublajdır ve 2+1 ses formatıyla yüklenmiştir sen bunu 5+1 olarak dinleyemezsin. 5+1 ya da 2+1 oldugunu zaten z906 nın işiklarıyla anlarsın :) Umarım açıklayıcı olmuşumdur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

Teşekkür ederim arkadaşlar, o zaman dvdplayerdan dinlediğimiz ses dolby değil doğru mu? yoksa dolby ama 5+1 mi?

kafa karıştı o anlamda

Rica ederim, DVD'den optik bağlantıyla aldığınız Dolby Surround sestir (ya da DTS) Dolby True HD (ya da DTS HD Master Audio) değildir, arada bitrate farkı bulunmakta. 320 KBPS yerine 192 KBPS MP3 dinlemek gibi düşünün aradaki farkı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mrb arkadaşlar eski bir z906 kullanıcısı olarak almanyadan selamlar burdaki fiyatı 249 euro türkiyedeki fiyatı neredeyse 460 euro yazık gerçekten nedir bu kazık fiyat allah yardımcınız olsun gerçekten
  •  LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!
  • Buda yeni z906 1000 w ama bu

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!!
  • Acil yardım 5 uydudan ses geliyor bass ses çıkmıyor uzun zamandır kullanmadım optik kablo ile bağladım tv ye uydulardan mükemmel ses geliyor ama bass vurmuyor konu hakkında acil yardım bekliyorum iyi formlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avente

Mrb arkadaşlar eski bir z906 kullanıcısı olarak almanyadan selamlar burdaki fiyatı 249 euro türkiyedeki fiyatı neredeyse 460 euro yazık gerçekten nedir bu kazık fiyat allah yardımcınız olsun gerçekten

Farkı devlet cukkalıyor. Aralarında kırışıyorlar. Burası Türkiye, burda böyle maalesef.
  • Logitech z906 ses sistemini bu televizyona nasıl baglamaliyim ? Resimden anlaşıldığı üzere optik bağlantı yaptım ama deneme imkanım olmadı. Bu durumda USB den açacağım filmler için Z906 nin decoder özelliğini kullanabilir miyim ? Yoksa harici ses kartı mı almalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Avente

Buda yeni z906 1000 w ama bu

Kutu yenilenmiş. 2015'te aldığım G27 de böyle mavi temalı kutudaydı örneğin, ilk çıktığı zamanki kutusundan farklıydı. Kutu haricinde ürünün sunduğu özellikler bakımından bir değişim olmuyor, varsa ufak revizyonlar vardır pek çok üründe olduğu gibi. Satılan tüm Z906'ların maksimum çıkış gücü (peak) 1000W / 500W RMS'tir.

• HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    Ürünün kronik sıkıntılarını düzeltmiş olabilirler mi? Bu sayfada sorun yaşayanlar baya vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdm6

Ürünün kronik sıkıntılarını düzeltmiş olabilirler mi? Bu sayfada sorun yaşayanlar baya vardı.

Bilgim yok, herhangi bir revize dahi olmayabilir.
    Logitech logo ve tasarimi degistirdi. K360 almistim logo ve ambalaj farkli diye iade talep ettim. Cakma sanmistim son anda kurtardik durumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Logitech logo ve tasarimi degistirdi. K360 almistim logo ve ambalaj farkli diye iade talep ettim. Cakma sanmistim son anda kurtardik durumu

"Bu bizim bildiğimiz Logitech değil artık! Eski logoyu, eski Logitech'i istiyoruz" şeklinde bir tepkiyle de kurtarılabilirmiş durum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuNTeR_1907

quote:

"Bu bizim bildiğimiz Logitech değil artık! Eski logoyu, eski Logitech'i istiyoruz" şeklinde bir tepkiyle de kurtarılabilirmiş durum :)

Zaten memnun kalmadim kaliteyi dusurmusler. Bilginiz olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HuNTeR_1907

quote:

Zaten memnun kalmadim kaliteyi dusurmusler. Bilginiz olsun :)

Konu dışına pek çıkmamak istemekle beraber ben de bir şey ekleyeyim, geçenlerde sırf merakımdan Logitech'in oyuncu mouse ve klavyelerine baktım, malzeme kalitesi benim emektarlara göre (G15 v2, G500) bariz düşük görünüyordu ki bahsettiğim modeller kullandığım modellerin yeni ve üst modelleriydi. Görünüşü haricinde hala kaliteli olabilir, o konuda yorum yapamam tabii kullanmadığım için. Umarım dış malzeme kalitesini de yükseltirler tekrardan.

• Bir süre önce Z906 için 4 adet ayak almıştım, buraya fotoğraf eklememiştim, birkaç kare atalım...

Not: Kablolar ayakların çubuğundan geçebiliyor fakat şimdilik arka taraftan aşağıya bıraktım.

• Herkese iyi akşamlar. Z906 ses sistemini televizyona bağlamak için hangi girişleri önerirsiniz?

Televizyonda hdmı,analog girişler ve optik giriş var. Bir de tek başına siyah bi giriş var. (Ses bölümünde).

Ayrıca 5+1 ses çıkışı alabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatanrap

Herkese iyi akşamlar. Z906 ses sistemini televizyona bağlamak için hangi girişleri önerirsiniz?

Televizyonda hdmı,analog girişler ve optik giriş var. Bir de tek başına siyah bi giriş var. (Ses bölümünde).

Ayrıca 5+1 ses çıkışı alabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Optik kablo ile Z906'yı televizyona bağlayabilirsiniz. Kaynak ses Dolby Digital / DTS 5+1'se gerçek 5+1 ses alırsınız, değilse Stereo veya Z906'da "Effect" kısmından seçerek sanal 5+1 (3D), 4+1 ses de alabilirsiniz.
  • sa. bu aralar yeni olmaya başladı sistemi açıyorum aradan iki dk geçmeden sistem kendi kendine kapanıyor. açma tuşuna basıyorum basıyorum yok. 2-3 dk sonra rast gele basıyorum açılıyor. böyle devam ediyor bazen uzun süre açık kalıyor sonra tekrar kapanıyor.
    acaba bozuluyor mu. ? nedir durumu doktor bey?
    Teşekkür ederim hocam. İyi akşamlar
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.