Şimdi Ara

LOGITECH-Z906'cılar BURAYA!!! (181. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.597
Cevap
66
Favori
315.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erssag

sa. bu aralar yeni olmaya başladı sistemi açıyorum aradan iki dk geçmeden sistem kendi kendine kapanıyor. açma tuşuna basıyorum basıyorum yok. 2-3 dk sonra rast gele basıyorum açılıyor. böyle devam ediyor bazen uzun süre açık kalıyor sonra tekrar kapanıyor.
    acaba bozuluyor mu. ? nedir durumu doktor bey?

banada oldu bugün kapattım actim prizin yerini değiştirdim 4 lü de anca acıldı kronik heralde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatanrap

Teşekkür ederim hocam. İyi akşamlar

Rica ederim, iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 24 Ocak 2017; 14:23:21 >
  • Slm herkese elimde kullanmış olduğum z906 yı satıyorum ayaklar ile birlikte düşünen varsa pm atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrb hocam bu üründen almak istiyorum fakat bulamadım rica etsem bana bi link atabilir misin
  • z906 yandı kaç aydır uğraşmama rağmen tamir ettiremiyorum. Güç kaynağı yandı. Nasıl bir yol izlemeliyim?
  • Arkadaslar basımdan gecen bir olayı anlatmak istiyorum bir arkadasım var filmleri hep beraber izleriz 20 yıldan beri onda sistem yok artık zamanı geldi dedi şöyle güzel bir sistem alıp eşimle beraber film izlemek istiyorum dedi tabiki işten anlayan ben olunca kullandığım sistem ayarında bir sistem toplayalım sana dedim benim kullandığım sistem amfi vsx 921 hoparlör heco 302-202-102 sub sony cs9 hesapladık yeni bir amfi hoparlör takımı kablo falan derken iş uzadı tabiki malum dolarda yüksek zaten bir yandan ben bir yandan o arastırıyor bir aksam çıktı geldi hiç amfi hoparlör uğrasmayalım z 906 alalım dedi ama sonunda basıma ne geleceğini biliyordum benim sistemden sonra tatmin etmeyecekti 906 anlattım ince ayrıntısına kadar almayalım dedim çok pahalı en ucuzu 1500 ve yukarı doğru fiyatı çıkıyor parasının hakkını vermez dedim pisman olursun dedim yeni nesil sesleri desteklemiyor hdmı giriş çıkış yok hoparlörler desen çöp ama ne dediysem anlatamadım 1500 lira verip almak kolay geldi benim topladığım sistem sıfır olarak 5000 liraya denk gelirken 2. el olarakta çok daha uygun fiyatlara amfi hoparlör alınabiliyordu gel gelelim insan inat olmasın aldık z 906 yı geldi önce bana geldik benim sistemin yanına kurulumunu yaptık zaten ben de ilk defa dinleyecektim z 906 yı önce müzikle başladık elimde orj cdler var bilgisayarımda 320 kbps mp3 lerimde var önce orj cd denemesi yaptık z 906 ile sonra 320 kbps olan sarkıları dinledik sonra aynı sarkıları benim sistemde dinledik arkadasın suratındaki ifadeyi görseydiniz keşke fark geceyle gündüz gibiydi bende gıcıklığına al sana z 906 dedim elimde 15 e yakın orj bluray film yüzlerce dts ve dts hd destekleyen film var ayrıca elimde dts demo cdleride var Jurassic Park ı izlemeyen yoktur hani bir kütüğün arkasına saklanıyorlar dinazorlar koşuyor o sahne z 906 son ses açtık ardından aynı sahneyi benim sistemde açtık ama ben bile sesi amfide 0 dan öte geçirmemiştim hiçbir filmde imkansızdı zaten aradaki farkmı bu öyle burada yazarak anlatılacak gibi değil sadece bunu bilin sadece bir filmde deneme yapmadık terminatör avatar yenilmezler ve daha birçok film fark ortadaydı z 906 oyuncak gibi kaldı yani arkadaslar z 906 gibi sistemlere bu paraları vermeyin ne müzik ne sinemadan gerçek anlamda zevk alabilirsiniz acele etmeyin gerekirse parça parça toplayın ama size zevk verecek ve onlarca yıl götürecek amfi ve hoparlör takımlarına yönelin z 906 500 600 olsa alın derdim ama 1500 2000 lira nedir yahu yinede son karar sizin saygım sonsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: LionTech16

12 taksitle 903 TL iyimiş >http://www.sanalmarketim.com/urun/3530ea729aa264400f444363a16dc3e7/LOGITECH-Z906-5+1-Hoparlor-500W-980-000468

İndirimli fiyatı 1700₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

Arkadaslar basımdan gecen bir olayı anlatmak istiyorum bir arkadasım var filmleri hep beraber izleriz 20 yıldan beri onda sistem yok artık zamanı geldi dedi şöyle güzel bir sistem alıp eşimle beraber film izlemek istiyorum dedi tabiki işten anlayan ben olunca kullandığım sistem ayarında bir sistem toplayalım sana dedim benim kullandığım sistem amfi vsx 921 hoparlör heco 302-202-102 sub sony cs9 hesapladık yeni bir amfi hoparlör takımı kablo falan derken iş uzadı tabiki malum dolarda yüksek zaten bir yandan ben bir yandan o arastırıyor bir aksam çıktı geldi hiç amfi hoparlör uğrasmayalım z 906 alalım dedi ama sonunda basıma ne geleceğini biliyordum benim sistemden sonra tatmin etmeyecekti 906 anlattım ince ayrıntısına kadar almayalım dedim çok pahalı en ucuzu 1500 ve yukarı doğru fiyatı çıkıyor parasının hakkını vermez dedim pisman olursun dedim yeni nesil sesleri desteklemiyor hdmı giriş çıkış yok hoparlörler desen çöp ama ne dediysem anlatamadım 1500 lira verip almak kolay geldi benim topladığım sistem sıfır olarak 5000 liraya denk gelirken 2. el olarakta çok daha uygun fiyatlara amfi hoparlör alınabiliyordu gel gelelim insan inat olmasın aldık z 906 yı geldi önce bana geldik benim sistemin yanına kurulumunu yaptık zaten ben de ilk defa dinleyecektim z 906 yı önce müzikle başladık elimde orj cdler var bilgisayarımda 320 kbps mp3 lerimde var önce orj cd denemesi yaptık z 906 ile sonra 320 kbps olan sarkıları dinledik sonra aynı sarkıları benim sistemde dinledik arkadasın suratındaki ifadeyi görseydiniz keşke fark geceyle gündüz gibiydi bende gıcıklığına al sana z 906 dedim elimde 15 e yakın orj bluray film yüzlerce dts ve dts hd destekleyen film var ayrıca elimde dts demo cdleride var Jurassic Park ı izlemeyen yoktur hani bir kütüğün arkasına saklanıyorlar dinazorlar koşuyor o sahne z 906 son ses açtık ardından aynı sahneyi benim sistemde açtık ama ben bile sesi amfide 0 dan öte geçirmemiştim hiçbir filmde imkansızdı zaten aradaki farkmı bu öyle burada yazarak anlatılacak gibi değil sadece bunu bilin sadece bir filmde deneme yapmadık terminatör avatar yenilmezler ve daha birçok film fark ortadaydı z 906 oyuncak gibi kaldı yani arkadaslar z 906 gibi sistemlere bu paraları vermeyin ne müzik ne sinemadan gerçek anlamda zevk alabilirsiniz acele etmeyin gerekirse parça parça toplayın ama size zevk verecek ve onlarca yıl götürecek amfi ve hoparlör takımlarına yönelin z 906 500 600 olsa alın derdim ama 1500 2000 lira nedir yahu yinede son karar sizin saygım sonsuz

Sinema için thx teknolojisine sahip 300-600 lira arasında normal bi kullanıcıyı tatmin edecek bi sistem önerebilir misiniz ? Oturma odasında UHD TV , BluRay , Uydu alıcısı ve ps3'le birlikte kullanılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendo -- 20 Şubat 2017; 4:58:9 >

• Zendo kullanıcısına yanıt
    malesef o paraya öyle bir sistem yok bu işten alacağınız zevk ne kadar para verdiğinizle alakalı tavsiyem ikinci el temiz 600 700 arası z 906 yada z 5500 almanız
  • Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba..
    Benim bu sistemlerin ikisinide uzun bir süre deneme şansım oldu ilk önce z5500 ile başlamak istiyorum 1 buçuk sene kullandım apartmanda orta katta oturuyorum ve sesi istediğim gibi açıyorum kimse bişey demiyor bu sistemi 1.5 senede 3 defa servise verdim pek dayanmadı malzeme kalitesi olarak güzel bi sistem basslar tatmin edici fakat sistemin kolonlarını istediğin yerlerden ziyade 5+1 sinema düzeninde dizerseniz demek istediğim kaliteyi anlarsınız optikte ve güzel bir ses kartı ile film müzik oyun keyfine vardım. Konsolu led ekranlı gayet bilgilendirici ve göze hitap eden bir konsoldu müzik dinlerken sesi sona açtığımda çok net ve sesi bozmuyordu tabiki bosta çıkmıyordumçıkınca bozma yapıyordu ve buda hoparlörde çatlama yapması demekti bende hiç çıkmazdım.Son servise gönderdiğimde logosoft bu sistemin üretimin bittiğini ve yerine z906 göndericeğini söyledi bende kabul ettim sistem 4 gün sonra evime geldi biraz ufak görünümü korkuttu beni fakat sistemi aynı şekilde 5+1 sinema düzeninde kurduğumda bir kaç müzik açtım bir önceki z5500 sistemi bana kuru gürültü geldi z906 da sesin netliği o kadar canlıydı ki kristal netliğinde müzik dinliyordum basslar z5500 den daha doyurucu ve tatmin ediciydi kendi kendime dedim bu ufak sürücü gerçekten deprem etkisi veriyordu :) ufak sürücüleri ise elime aldığımda daha ağır ve daha kaliteli görünümdeydi buda çok hoşuma gitti daha sonra bi film açtım ve sinemaya gitmeye gerek yok dedim sinema odamdaydı ses gerçekten çok net ve kaliteliydi filmdeki tüm tonlamalar mermi kovanların yere düşüşü falan çok net ayrıca bu sistemi müzik konusunda hem 320kbps hemde flac olan parçalarda 1045kbps de bile dinledim heleki flac parçalarda muhteşem ötesi bir kalite aldım ayrıca şunuda düşünmek lazım logitech ufak olabilir ama yeni modelini neden kötü yapsın değilmi bir eksiği bost ayarının sesin içinde olması ve konsolun çok basit tutması logitechin yerinde olsaydım daha göze hitap eden bir led panel konsol yapardım çünkü kullanıcıyı daha çok bilgilendirme ve tatmin etme bakımından ;) birde en sevdiğim özelliği 6 adet cihazı aynı anda tek bi sistemde toplanmasıydı ister tv iste pc ister x box ne varsa bağla :) kalitenin tadına var bu sistemin küçük olmasına aldanmayın bi bu kadarda gerçekten altında var ;) bassların gücünü sesin derinliğini netliğini anlarsınız alıcak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. He bu arada sistem çok çabuk arıza yapıyor yada kullanıcı kaynaklı olabilir ben sabahtan akşama kadar bu sistemi açık aktif bi şekilde kullanıyorum belkide bu kadar çok kullanmamdan kaynaklıdır bu arızası.Tabiki hep değil nadirde olsa arada yapıyor o sıkıntıyı sesi açıyorum yarıya gelince sistem kapanıyor bi kaç kere fişini çıkarıp takıyorum sonra düzeliyor belki bassın arkasında yeterli derecede soğutucunun bulunmamasından kaynaklıdır 3-4 saat sonra bassın arkasına baktığımda tava gibi kızarmış oluyor belkide sebebi budur neyse uzun lafın kısası z5500den çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim kesinlikle pişman etmiyor fazlasıyla tatmin edici ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: hdolunay06

Acil yardım 5 uydudan ses geliyor bass ses çıkmıyor uzun zamandır kullanmadım optik kablo ile bağladım tv ye uydulardan mükemmel ses geliyor ama bass vurmuyor konu hakkında acil yardım bekliyorum iyi formlar

aynı sorun şu an aldıktan 11 yıl sonra bende de oldu Creative G500 sistemimde . Kanallardan ses geliyor ama wooferdan hiç ses yok. Bugün oldu daha ve saniyeler önce ters birşey olduğunu anlamıştım çünkü sisteme elektrik verince wooferdan acayip bir hissing sesi geliyordu ve panelden sistemi on durumuna getirince kanallardan pop sesi gelmişti.

internette baya baktım saatlerdir, daha farklı açılmama sorunları var ama bu sorunu yaşayan neredeyse yok gibi. çözülebilen birşey olsa gerek fakat woofer içinde amp ve crossover dahil bir sürü devre var ve sorunun kaynağını bulmak neredeyse imkansız, buldun diyelim yerine takacağın parça bulunmayabilir çünkü creative sistemlerini kendine özel şekillendiridği parçalarla yapıyor.

edit: bunun yerine s700 almak isterdim ya da dengi klipsh, denon marka ama onlarda ya üretimden kalktı ya da bash amp kullandıkları için tavsiye edilmiyorlar. Z906 almak zorunda kalacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 28 Şubat 2017; 1:25:49 >

• s.a geçen yıl aldığım 55 ekran lg televizyona logitech z906 bağladım ama sesten istediğim sonucu alamadığım için film zevkim öldü... bugünlerde media player almayı düşünüyorum... logitech z906'ya bağlayacağım media playerlardan hangisini seçeyim... "himedia q10 pro ultra hd 4k media player" mi? yoksa "dune hd base 3d" mi?... ha bu arada ses istediğim sonucu alabilecek miyim... bilen biri cevaplarsa sevinirim...
  • odesy kullanıcısına yanıt
    ewt hocam sana katılıyorum suan kı parası cok para ben aldıgımda 700 tl di işimi görüyor
  • HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    ulse design ayaklıklarını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  • logitech z906 stand ve aparatlarını ulse design den bulabilirsiniz
  • 2 yıla yakın z906 kullanıyorum subwoofer dayanmadı öldü :D ızgarayı söktüm bass'ı ileri ittirince düzeliyor sonra geri bozuluyorses gelmiyor sanırsam kablolarda gevşeme çıktı ayrıca ızgarayı söktügüm için garanti dışı kalırmı ? 3 aylık bir garantisi var hala
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler ayrı bir anfimi kullanalım şimdi daha mantıklı gibi denon avr1200 olabilir mi mesela

• Arkadaslar bir problemim var yardimci olabilirseniz sevinirim. Bilgisayarima z 906 analog bagladigimda. On 2 haporlerden sesin gelmedigini ve optic baglantiya gore sesin kisik oldugunu farkediyorum. Ayni zamanda sadece mavi jakin etkin oldugunu farkettim. Optik olarak bagladigimda ise center haporlerden dts destekli filmler haric ses gelmiyor. Sebebi ne olabilir? Bu arada ber filmde degil genellikle boyutu fazla olan filmlerde centerdan ses geliyor ve genel olarak totalde cok kaliteli ses aliyorum. Anakartim asus 970 pro gaming cevaplarınız icin şimdiden tesekkur ler

• quote:

Orijinalden alıntı: 2245metin

2 yıla yakın z906 kullanıyorum subwoofer dayanmadı öldü :D ızgarayı söktüm bass'ı ileri ittirince düzeliyor sonra geri bozuluyorses gelmiyor sanırsam kablolarda gevşeme çıktı ayrıca ızgarayı söktügüm için garanti dışı kalırmı ? 3 aylık bir garantisi var hala

bozulmadan önce acayip bir ses geldi mi kutunun içinden?
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    kutu dedigin sufwoofer sanırım öyle anladım,evet bass vururken cızırtı ediyordu sonra komple gitti,zaten arkadaki hopörlerin bitanesi bozuldu onu nerden alırım diye düşünüyom,ızgarayı söktügüm için garantisi devre dışıda kalmış napsam bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.