Şimdi Ara

LOGITECH-Z623'cüler BURAYA!!! (İnceleme: Video - Resim) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.371
Cevap
27
Favori
182.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

...

Hocam öncelikle hayırlı olsun dediğin gibi 12v adabtör lazım bencede adabtörün ucunu kesip diğerininkinide aynı şekilde kesip bağlıyazaksın tahminimce olur..
  • benımde ole gecıyordu aklımdan ..adaptorlere baktım su modemlerın falan genelde 12 v ..ama amperede bakmak lazım bıraz arastırıyım bakıym ..uclarını kesıp uzerındeı metallere artı eksı dıye sanrıım bagladıgımda olur... olmadı patlatırızz en fazla
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/m-power-220-v-12-v-donusturucu-arac-cakmak-soketine-cevirici-adaptor/productDetails.aspx?productId=otctn119031&categoryId=20024882#Gorseller

buldum cıhazı .. ama sımdı bırde bunu mu beklıycem ben ... yarın bıyerlerden bakıyım bulursam alırım bulamassam kendım bısıler yapar bır sekılde calıstırır gece sıstemı ısıklandırırım . ..sonra ceker ceker paylasırım ..

• 1.5 v 8 ad kalem pılı bırbırıne koprulesem
  • Malum DubStep performansı ile ön plana çıkan bir sistem. Buyrun;

• Birisi Sevadına Cevap Versin Z623e Harici Hoparlor Bağlıyabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJameX

Birisi Sevadına Cevap Versin Z623e Harici Hoparlor Bağlıyabilirmiyim

olabilir heralde.
    buyuk ihtimal.uydunun kenarindan kabloyla dene bi
  • merhaba arkadaslar bende z623 almayı dusunuyorumda..www.elektroutlet.com da fıyat cok uygun..sizce sıkıntı yasarmıyım?deneyen varmı?garanti saglammıdır acab a?logitech in kendi saglam garantısı nedır onu verırmı acaba?
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

merhaba arkadaslar bende z623 almayı dusunuyorumda..www.elektroutlet.com da fıyat cok uygun..sizce sıkıntı yasarmıyım?deneyen varmı?garanti saglammıdır acab a?logitech in kendi saglam garantısı nedır onu verırmı acaba?
    Saygılar

Vatanbilgisayarın ayda bir internet alışverişi için yaptığı indirim fiyatını sabit satış fiyatı olarak sunmaları biraz kafa karıştırıcı. Bilindik bir yerden almanızı tavsiye ederim.
  • fıyat pıyasanın altında olan ve bılındık olmayan urunlerın garantılerınde bır uyanıklık oluyor.. arkadas cep telefonu almısdı 1 ay once kadar sarj cıhazı 3 agızlı pırıze uygun geldı ..sanırım yurtdısında oleymıs.. telefon herseyı normal sıkıntı yok ama spot gıbı bısı mı artık nasılsa yurtdısından gelme ..tabıkı gerı gonderdı urunu ... gecen yılda yıne ınternetten bır telefon alan arkadas pıyasa fıyatının cok altında almısdı .. gecenlerde bozulunca garantıye vermek ıstedı ..suprızz !!! garantı bakmıyormus yurdısı bılmem ne fıması garantılıymıs kıldı yundu patladı anlayacagınız..garantı var var ama onunla ugrasacagına gıt yenısını al artık ...

..dıkkat etmek lazım ..
  • tesekkurler arkadaslar..450de bana agır gelıcek malesef vazgecmek zorunda kalıcam.. :S 2nci el ozman 1 yıl garantili felan bulsam 275-250 civarı almalımıyım sizce?nasıl fiyat?
  • quote:

tesekkurler arkadaslar..450de bana agır gelıcek malesef vazgecmek zorunda kalıcam.. :S 2nci el ozman 1 yıl garantili felan bulsam 275-250 civarı almalımıyım sizce?nasıl fiyat?

electro worldden 35pye almistim 1ay once
  • bulsam 350ye ssaglam biyerden kacırmıycam ama suan fiyatlar ucuk.. :S
  • quote:

bulsam 350ye ssaglam biyerden kacırmıycam ama suan fiyatlar ucuk.. :S

En iyisi güvenilir bir yerden uygun fiyatı beklemek. Ben geçen sene mart ayının başında VatanBilgisayar'dan 411 TL (world kart ile) 100tl world puan gelmişti 311'e gelmişti yani sistem o şekilde almıştım. Bu tip indirimler yine yapılmakta. Sizde yoksa yakın birilerininkini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz..
  • tesekkurler bilgilendirme icin.. peki sistem nasıl?memnunmusunuz gercekden.. film izlicem genelde ve virgin radio.. :))
  • ben en cok oyun performansindan memnun kaldim
  • Bende yeni aldım, ilk izlenimim bass sesin çokta iyi olmadığı yönünde, tabi bunu güç olarak söylemiyorum, yeterli güce sahip bir set, fakat bas ses frekans aralığı çokta hoşuma gitmedi diyelim.
    Sesi düzeltmek için öncelikle bir ses kartı takacağım, onboard ses kartından çokta hayır beklememek lazım sanırım. Birde subwoofer'ı odanın arka ters köşesine koymayı düşünüyorum, önce kontrol modülünün olduğu uydu kablosunu nasıl uzatırım diye düşünüyordum fakat gördümkü aslında standart vga kablosuymuş :D yani uzatmak sorun olmayacak :D Bu iki işlemden sonra, birazda ince ayar ile iyi bir ses kalitesine gelebilirim diye düşünüyorum.
  • http://www.bestteknikservis.com/dve-dsa-12w-10-switching-adapter.htm

arkadaslar elımde 12v adaptor var.. yukarıda gecenlerde paylasdıgım ledler ıcın kullanmak ıstıyorum . ama dc ve ac seklınde ıkı cesıt adaptor varmıs .. lınkdekı adaptorun aynısı .bu dc mı ac mı ?? .. ucunu kesıp cakmak gırısıne artı eksı dıye baglamayı dusunuyorum ama cesaret edemedım led yerıne kendımı yakarım dıye
  • Arkadaşlar ses kartımı satıyorum,ilgilenen olursa pm atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.