Şimdi Ara

Logitech Z333 2.1 Hoparlör İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
10.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

quote:

Orijinalden alıntı: yussuf273

quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar ürün bugün elime geçti fakat sesi %80 90 üzerinde açtığımda ürün kendini kapatıyor daha önce böyle bi sorun yaşayan oldu mu ?
    edit: şöyle düzelteyim ya da ürüne gelen elektriği kesmiş gibi oluyor.

Hocam microlab m820 ile z333 ü karşılaştırabilir misiniz?

Yani sub lar nerdeyse ayni kalitede.Uydularda microlab daha cok hosuma gitti bassi fulleseniz bile bogulmuyor.Tek sıkıntısı bazi bass frekanslarinda sub in hava cikisindan puf puf diye ses geliyor.Eger subi masanizin altina veya odanin kosesine koyucaksaniz farketmezsiiniz bile.Ben subin yaninda bass ayari yaparken farkettim.Ama sandalyeme oturunca veya cok az uzaklasinca duyulmuyor.ayrica sub da bass icin bi seviye var.Bassi acip,kisarken farkediyosun zaten bi seviyeyi belli etmisler ideal seviye gibi.O seviyede yapmiyor o puf puf u ayrica hala basslari gayet kaliteli oluyor.

Hocam ben ağır bass şarkıları dinlemeyi seviyorum genelde. Peki bass ları ne kadar kuvvetli oluyor düşük hz lerde?

Yani 20 m2 lik odada %50 ses %100 bassta cami kapiyi oynatiyor.ust katin zemini filan oynuyomrabi sarki secimine gore degisiyo bu. Ben gayet memnunum.Evde iki sistemde mevcut tekrar alicak olsam ucuz olan microlabi gider alirim.eger laptobunuz varsa vatana gidip test edebilirsiniz.telefondan testi tavsiye etmem acikcasi ben telefonla denedim az daha vazgecicektim sonra bi gaza geldim aman bee al nolcak dedim eve geldim denedim cok sasirmistim.

Benimde birkaç tereddütüm vardı microlab da çünkü okudum birkaç yerde bassları hafif yazıyordu. Bu arada fiyat konusu önemli değil internette 190tl ye z333 var.

https://www.bizdehesapli.com/Z333-1202

Fiyatlar aşağı yukarı aynı. Bu durumda hangisini tercih edersiniz?

Hocam logitech muzik konusunda iyi degil.Ama oyun ve film izliyosan basarililar.Microlabdan o konularda iyi fakat microlabda muzikte daha basarili.Sen hangi alanda kullanicaksan bu kriterlere gore al.muzik microlab oyun film logitech

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yussuf273 kullanıcısına yanıt
    Genelde oyun oynarken müzik dinlediğim için böyle ikilemde kaldım bende

• quote:

Ben logitech aldigimda gelen urun sıkıntılı gelmisti.Sesi cok acinca poweri kesiliyodu.Ayrica microlab m820 baya eski bir model logitechin modelini yeni sayilabilecek bi urun gerci her zaman eski modelleri sevmisimdir performans acisindan ama dedigim gibi 2 sinide alabilirsin aldiktan sonra keske digerini alsaydim demessin.Ne logitech aeni muzikte pisman eder ne de microlab luun ve filmde

• quote:

quote:

Ben logitech aldigimda gelen urun sıkıntılı gelmisti.Sesi cok acinca poweri kesiliyodu.Ayrica microlab m820 baya eski bir model logitechin modelini yeni sayilabilecek bi urun gerci her zaman eski modelleri sevmisimdir performans acisindan ama dedigim gibi 2 sinide alabilirsin aldiktan sonra keske digerini alsaydim demessin.Ne logitech aeni muzikte pisman eder ne de microlab luun ve filmde

Tamam teşekkürler hocam biraz düşüneyim olmasa rastgele kağıtlara yazar çekerim hangisi çıkarsa onu alırım

• ben de teknosadan logitech z333 siparişi verdim ürün gelince test edip fikrimi yazıcam müzik konusunda kulaklarım çok hassastır
  • Hayırlı olsun hocam. Bekliyoruz yorumlarınızı.
  • millet bende z333 ile creative t3300 arasında kalmıs durumdayım 1 veya 2 güne sipariş vericem bassa çok öenm veriyorum odamda küçük zaten hangisi daha mutlu eder beni kararsız kaldım
  • Ben Logitech tavsiye ederim.
  • ahmetcan67 A kullanıcısına yanıt
    kesinlikle z333 al derim henüz gelmedi ama mağazada test ettiğim kadarıyla bassları çok iyiydi son seste bozulmuyordu. ayrıca z333 t3300 den daha güçlü subwoofera sahip
  • ürün şimdi elime ulaştı beyler bassları gerçekten çok kuvvetli tizler de gayet güzel almayı düşünüyorsanız kesinlikle alın
  • Arkadaşlar laptopta kullanabilirmiyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanabilirsin tabiki. Ben laptopta kullanıyorum.
  • bende laptopta kullanıyorum sesi gayet güzel veriyor
  • Loghitech z333 aldım en sonunda geldi elimde şuan gayette memnunum son sese çıkaramıyorum bile deli gibi titretiyo odayı yarıya bile zor geliyorum :D alıcak olanlar pişman olmaz alsın bu fiyata en iyisi bu bence
  • Şuan ki ses sistemimde bass ı %10-25 seviyesinde tutuyorum.Film,müzik, oyun seslerini verebilecek kaliteli hoparlör alacacağım. z333 ve z533 arasında kaldım.
    Sizce z533 e 100 lira daha fazla vermek mantıklı mı?Bu iki hoparlör arasında ciddi bir fark var mı?
  • z533 u çok bilmiyorum fakat z333 sizi mutlu eder. Film, oyun performansı gayet iyi. Müzikte de çok memnunum. Keşke şunu alsaydım demezsiniz büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaşayan Canlı

z533 u çok bilmiyorum fakat z333 sizi mutlu eder. Film, oyun performansı gayet iyi. Müzikte de çok memnunum. Keşke şunu alsaydım demezsiniz büyük ihtimalle.

teşekkürler geçen hafta hb de 170 liraya inmişti.Aynı fiyata inmesini bekleyip alacağım
  • AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    Ben de z533 hakkında pek bir şey bilmiyorum tek bildiğim son seste bozulma olmadığı. Ama z333 te işinizi görür diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperbahar

Ben de z533 hakkında pek bir şey bilmiyorum tek bildiğim son seste bozulma olmadığı. Ama z333 te işinizi görür diye tahmin ediyorum.

Anladım.Zaten apartmanda son ses açılmaz.Benim için ses kalitesi önemli, araştırmalarıma göre z533 ve z333 arasında ses kalitesi farkı yok.Bakalım hepsiburada z333 ü 170 liraya indirirse alacağız
  • AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.