Şimdi Ara

Logitech Z2300 - Ana Konu (İnceleme 1.mesajda) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.964
Cevap
8
Favori
205.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Civilcivil eski avatara alışmıştık iyiydi yaw niye değiştirdin Gözüm hep onu arıyo valla

Bu arada Harman kardon soundstick 2 ile ilgili yorumumuda aktarayım halamlarda vardı o set ve onlarda kaldığım 10-15 gün boyunca dinleme şansı buldum ancak hiç beğenmediğimi harman kardon bumuymuş dediğimi hatırlıyorum. uydulardaki driverlar çok küçük olduğu için mid seslerde ciddi sıkıntı yaşıyor woofer ise çok küçük ve yetersiz biraz yüksek seste distorsiyon yapıyor. Kısık seste tiz ağırlılı müzik dinleyenler için uygun olabilir ama ben hiç beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaGeSuKo -- 7 Şubat 2006 23:43:24 >
  • Bende onun karasızlıgı icersindegim.Filmlerde oyle mukemmel bir etki yapmiyorsa almanın pek geregi yok sanırım bunun yorumunu size birakiyorum soyleyin bisey alayim,isleri cok kurcalayip cıvıgını cıkarmanın alemi yok esasinda cok dalinca ulan oburunu mu alsaydim acaba demekten kendimi alamiyor insan.Birini alip mutlu olmayi bilmek lazim.zaten burada konusulanlar ortalamanın ustundeki setler.Ankara da soyle adam gibi bir yer yok gidigim dinlegim birkacını ve alayim.
  • Büyük Migros(Aktepe)'un üst katında varmıdır acaba,sanki birileri demişti önceden forumda.
  • harman kardon soundsticks II zaten bir iPod aksesuarı olarak piyasaya sürüldü yani müzik tabanlı bir set ve de mid seslerdeki sorun tüm multimedya hoparlörlerde olan birşey , vermelerinin en zor olduğu sesler olarak nitelendiriliyor ki mid'leri verme işinin bir kısmını da genelde subwoofer üstleniyor . Maalesef haala dinleyemedim o yüzden kesin olarak diyemiyorum ama okuduklarım doğrultusunda bu sınıfın en iyi seti olarak klipsch promedia 2.1 gösteriliyor (aslında boston acoustics'in benzer seti daha da iyi olarak nitelendiriliyor ancak onu türkiyede bulamazsın) . Ancak hepsinin mutlaka bir zayıf yanı var yani aldığın zaman tamam olay budur dedirten bir multimedya set yok piyasada ancak z2300 almayı düşünüyorsan onun yerine bir 5.1 set alman daha mantıklı olabilir , madem güçlü bir set alacaksın tam olsun . Eğer illa 2.1 istiyorsan altec-lansing mx5021'i önerebilirim , bir üst modeli fx6021 kadar kaliteli uyduları yok ama ondan daha güçlü basları var ve de THX sertifikası oyun ve filmlerde yeterince güçlü ses alabileceğinin kanıtı , ayrıca tasarım , işçilik , kalite hepsi üst düzeyde ; z2300 ile aynı fiyatta (ve de harman kardon soundstick II ile , hepsi 400 ytl civarı) ve onun kadar güçlü olmamasına rağmen müzikal performansı daha iyi yani en iyisi denemez ama müzik , film ve oyunlarda tatmin edici sonuçlar verecek uzun ömürlü bir set eğer illa ki bir 2.1 düşünüyorsan

• Bakalim hala karar veremedim ama son olarak gidicem birkac gun icinde bakıcam butceme hangisi uyarsa onu alıcam artık.Verdiginiz cevaplar icin cok tesekkurler.Sonucu iletirim burada.Ha birde bu gidip dinleyebilecegimiz magazalar icin bir topic mi acsak acaba sonucta en iyi yorumu kulaklarımız verecektir,faydalı olur sanıyorum. Birde aslında itfaye pazarına bakmak lazım ama orada pc icin pek urune ratlamamistim.
  • hepsini dinleyebileceğin benim bildiğim sadece cevahirdeki EP center
  • Ankara memur kenti oldugu icin pek bu tip yerler yok genelde bi tanidiga sorulur o da gidip bir yerden alir.Bir tek itfaye pazarı var ama genelde ev esyasi uzerine.epey ilginc bir yer daha önce yutta kaliyordum yeni eve cıktım bayaaa hasır nesir oldum orayla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelfender2 -- 8 Şubat 2006 23:56:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzt

Odam 20 metre kare civari 2300 odamı inletirmi birde ii bi ses karti ile ses daha ii çikarmi?
    BENİM ODADA 25 KARE CİVARI BASS ODDAYİ OLE BİR OYNATIYORKİ CDLER OYNUYOR KACTANE RESİM CERVESİ DUSTU KACTANE SEY KIRILDI BU BASSTAN ZATEN YARISINA KADAR ACIYORUM 15 DAKKA DINLIYORMU SONRA BI CIKIYORUM ODADDAN duyma OZURLU GİBİ duyamıyorum sesleri

• quote:

Orjinalden alıntı: B_R_N_T_

quote:

Odam 20 metre kare civari 2300 odamı inletirmi birde ii bi ses karti ile ses daha ii çikarmi?
    BENİM ODADA 25 KARE CİVARI BASS ODDAYİ OLE BİR OYNATIYORKİ CDLER OYNUYOR KACTANE RESİM CERVESİ DUSTU KACTANE SEY KIRILDI BU BASSTAN ZATEN YARISINA KADAR ACIYORUM 15 DAKKA DINLIYORMU SONRA BI CIKIYORUM ODADDAN duyma OZURLU GİBİ duyamıyorum sesleri

• B_R_N_T_ kardes senin sistemin ne acaba cd ler saallaniyo cercevelerr dusuyo diyince merak ettim ?
  • logitech z2300
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibi

logitech z2300
    CİDDEN DİYORUM SUBB UZAK DURUYOR 20 CM VAR SIRAMLA AMA SESİ YARİLANDİNMİ O 120 WATTLIK SUB of ANAM OFFFFFFFFF DAHA ONCE CREATİVE 7,1 VARDI T7700 BU KADAR SES YOKTU NET VE YOGUN BASS YOKTU AMA ARTIK ACCAAYÜPPP ABARTMIYORUM BU GUCU GORERREK DİİİLLL DİNLEYEREK HİSSEDERSİN... EYER TOPKAPIDAKİ VATAN COMPUTER YAKINDAYSA ORDA DINLE BAK KOSKACA VATAN BUNLARLA İNLİYOR BEN OHA DİE KALDIM YARIM SAAT BI ONLARA BAKTIM BIDE BENIM ESKI T7700 LERE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOKTU ARTIK BENIIM ICIN HOPERLORDE CREATİVE BİTMİİŞŞTİR saDEce CREATİVE SES KARTI loGİTECHHH HOPERLÖRLERİNDEEE DEEE KALİTE SES GÜÜCC HER BİR SEYİM VARRRRRRRRRR yanLIZ RESİM CERCEVESİ DUVARDA DİİL KUTUPHANEMİN RAFLARINDA DURUYORDU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_R_N_T_ -- 10 Şubat 2006 22:51:55 >

• Anladim bass konusunda bayahi bi memnun sen peki ses te nasıl ses yuksek cikiyomu
  • quote:

Anladim bass konusunda bayahi bi memnun sen peki ses te nasıl ses yuksek cikiyomu

valla yarısına kadar actım olesine müslum baba dinledim bayaa netti yarısına kadar nası desem inanılmaz odayı doldurucak gucte ses verıyor artık ve ondan sonra bulent ersoy gelınce kadınında bir ses var yaaaaaaaAaaaAAAaAaa die bir baaarıyor orda anlıyosnukı kolonlar manyakkk ses accccayip yani kalite malite ergonomi mergonomi boyuntluk moyutluk herseyi %1500000000000

• ok bilgi verdihin icin cok saol saten benim oda 20 metre kare anca vardir saten apatmanda oturuyorum yeticektir heralde CREATIVE SB AUDIGY 2 ZS 7.1 SES KARTI ile bi deyisim olurmu seste ses daha iyi cikarmi?
  • apartmanda oturuyorsan ve de 20m^lik bir odada kullanacaksan z2300 biraz fazla değil mi ? Çünkü sesi en fazla 3te 1 seviyesinde falan dinleyebilirsin ki o da gündüz saatlerinde . X-230 bile senin işini rahat görür aslında
  • brnt sen benim komşun olsaydın bu kadar mutlu olmazdın
  • Valla ben 5500 dusunuyodum ama B_R_N_T_ arkadasimin ve senin yorumundan sonra heralde 2300 alirim ses acma konusunda bi problem olmasda 5500 de fazla gelir bi odaya 2300 isimi gorur heralde aslinda X-230 de ii ama yuksek bass ve ses istiyorum ondan 2300 alirim heralde de su ikinci donem karneyi alalimda olmassa ses kartinida babama yuklerim sistem daha ucuza gelmis olur yorumlarınız icin cok tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzt -- 11 Şubat 2006 1:09:13 >
  • quote:

quote:

logitech z2300
    CİDDEN DİYORUM SUBB UZAK DURUYOR 20 CM VAR SIRAMLA AMA SESİ YARİLANDİNMİ O 120 WATTLIK SUB of ANAM OFFFFFFFFF DAHA ONCE CREATİVE 7,1 VARDI T7700 BU KADAR SES YOKTU NET VE YOGUN BASS YOKTU AMA ARTIK ACCAAYÜPPP ABARTMIYORUM BU GUCU GORERREK DİİİLLL DİNLEYEREK HİSSEDERSİN... EYER TOPKAPIDAKİ VATAN COMPUTER YAKINDAYSA ORDA DINLE BAK KOSKACA VATAN BUNLARLA İNLİYOR BEN OHA DİE KALDIM YARIM SAAT BI ONLARA BAKTIM BIDE BENIM ESKI T7700 LERE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOKTU ARTIK BENIIM ICIN HOPERLORDE CREATİVE BİTMİİŞŞTİR saDEce CREATİVE SES KARTI loGİTECHHH HOPERLÖRLERİNDEEE DEEE KALİTE SES GÜÜCC HER BİR SEYİM VARRRRRRRRRR yanLIZ RESİM CERCEVESİ DUVARDA DİİL KUTUPHANEMİN RAFLARINDA DURUYORDU

Bende aynı yollardan geçtim ehehhehe. Ne yazıkki böyle arkadaslar abartı yok . F/p oranı en yüksek kolon 2300 olarak gözüküyor. 5500 son nokta zaten audigy zs ile birleştiği zaman . Ya odaya her girdiğimde sub a bakıp vayyy be diyorum Tabi 5500 ün sub apayrı hele bi taşınıyım sıra onada gelir

• Orjinalden alıntı: oguzt

Valla ben 5500 dusunuyodum ama B_R_N_T_ arkadasimin ve senin yorumundan sonra heralde 2300 alirim ses acma konusunda bi problem olmasda 5500 de fazla gelir bi odaya 2300 isimi gorur heralde aslinda X-230 de ii ama yuksek bass ve ses istiyorum ondan 2300 alirim heralde de su ikinci donem karneyi alalimda olmassa ses kartinida babama yuklerim sistem daha ucuza gelmis olur yorumlarınız icin cok tesekkurler

BİSH DİİL BABA ALINCA GORUCEKTSİİİNKİ HARBİDDEN DEYMİŞ

brnt sen benim komşun olsaydın bu kadar mutlu olmazdın
    İYİKİ YOKSA SEN BENİ bOLE yaprADIN

Orjinalden alıntı: gprs78

logitech z2300

Bende aynı yollardan geçtim ehehhehe. Ne yazıkki böyle arkadaslar abartı yok . F/p oranı en yüksek kolon 2300 olarak gözüküyor. 5500 son nokta zaten audigy zs ile birleştiği zaman . Ya odaya her girdiğimde sub a bakıp vayyy be diyorum Tabi 5500 ün sub apayrı hele bi taşınıyım sıra onada gelir

EHEHEHEHEEHEHE ASLINDA BU BİLE FAZLA HE Z2300 SENINI KOKLEYEMIYORUM İMKANI YOK YEMİYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B_R_N_T_ -- 11 Şubat 2006 13:44:20 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.