Şimdi Ara

Logitech Z150 vs. Logitech Z200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bu iki hoparlörden birini alacağım ancak karar veremedim.

Şu an Creative SBS A60 kullanıyorum. Hoparlörler idare eder. Ancak hoparlörü ve de sesini açıp/kapaması hiç kullanışlı değil ve ayrıca en önemlisi üzerine kulaklık takamıyorum.

Sennheiser HD 407 kulaklık kullanıyorum.

Bu iki hoparlörün açma/kapa ve ses kontrol düğmeleri ideal görünüyor. Kulaklık da takabiliyorum. Ancak ses kalitesini ve kulaklığı taktığımda doyurucu olup/olmayacağını bilmiyorum.

Sese karşı çok hassas değilim; bana tırmalamayan doygun ses versin yeter.

Sizin görüş, öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ayrıca lütfen 1+1 yerine 2+1, 5+1 hoparlör tavsiye etmemenizi rica ediyorum. Sadece 1+1 hoparlörlerle ilgileniyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    logitech z150 vatanda dinledim dün 80 liraydı ses pek güzel gelmedi yine dün ümraniyede canpark avmye gittim logitech z200 dinledim ilk dikkatimi çeken basslar çok güzel geldi kulağıma fiyatıda 79 lira teknosada aralarında 10 lira fark var bana sorarsan z200 derim dün konu açtım bende teknosadan netten siparişte verdim ama evinde kullanan birinin görüleri lazım

Birde not telefonda ses az bilgisayarda yüksek çıkıyor sebebini nedir ?
  • stalkers88 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgilendirme için teşekkürler.

Ben de Z200 modeline yakınım. Başka internet sitelerine baktım; aralarında 50 TL fark var. Ancak almışken iyisi olsun, nasıl olsa oradan oraya taşınıp eskimeyecek diye düşündüm.

Bir de Teknosa sitesine baktım; siyah renk yok, sadece beyaz renk var. Bizim buradaki mağazada da var görünüyor ancak siyahı var mı bilmiyorum. Ayrıca bazen internet sitesi ve mağaza arasında fiyat farkı olabiliyor.
  • Fiyat farkı sitelere göre çok değişir z200 130 a kadar çıkanı gördüm. Aslında en iyisi dersen değişir logitech z213 diye başlar gider ama 213 te woofer var sende benim gibi 1+1 arıyorsun sanırım. Ben teknosadan sipariş verdim siyah model nerde oturuyorsunuz bilmiyorum ama ümraniye canpark avmde en son 5 adet görmüştüm. Kredi kartının çipi kırılmış orda farkettım sıteden sipariş verdim .Bu arada sakın vatandan alma pahalı alırsan teknosa benım gordugum magaza fiyatıyla sitedeki fiyat aynı değişmiyor. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalkers88 -- 1 Mart 2015; 13:10:27 >
    Dün her zaman alışveriş yaptığım TEKNOSA'ya gittim. Reyonda Z150 vardı; ancak Z200 yoktu. Reyon görevlisine sordum, aynı raflara baktı ve yok dedi. Daha sonra bilgisayara baktı ve yakındaki TEKNOSA'da beyaz renginin olduğunu söyledi. Siyah rengini sorunca tekrar baktı bu sefer kendisinde olduğunu söyledi ve diğer taraftaki raflara gidip buldu. Her 2 renk de vardı.

TEKNOSA internet sitesinde benim gittiğim mağazada hiçbir rengi stoklarda yok görünüyordu.

Fiyatı da yine 80 TL idi. Biriken chip paralarla yaklaşık 70 TL'ye aldım.

Bu arada hoparlörler beklediğimden de iyi çıktı. Kulaklığı da taktım ve ses çok güzel geldi.
  • bende aldım hocam siyah model pazartesi günü geldi ses çok güzel bass vs hoşuma gitti :) yalnız yüksek seste baş ağrısı yapıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalkers88

bende aldım hocam siyah model pazartesi günü geldi ses çok güzel bass vs hoşuma gitti :) yalnız yüksek seste baş ağrısı yapıyor :D

aynen bende de karın ağrısı oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ben yarı seviyeyi kolay kolay geçmediğimden bir sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

z150 ile z200 karşılaştırma fırsatı bulabildinizmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

z150 ile z200 karşılaştırma fırsatı bulabildinizmi

Maalesef bulamadım hocam.

Kullanım şeklinizi bilmiyorum ancak Z150'nin daha iyi olacağını sanmıyorum.

Neredeyse 1 yılı doldurmak üzereyim ve iyi ki almışım diyorum.
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z200 alayım diyorum ama 170 tl olmuş yav :( 150-200 arasında gidip geliyorum ben de ama 200 daha derli toplu ve subwofer göz kirliliği benim için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.