Şimdi Ara

Logitech Z-523 Subwoofer sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler , 5 gün önce Vatan Bilgisayardan Logitech Z-523 hoparlör aldım eve getirdim kurdum sorun çıkarmaya başladı. ilk başlarda daha az olduğu için farketmiyordum ama 2-3 gündür arttı.

Sorun şu: Hoparlörler çalışıyor fakat Subwoofer bazen kesiliyor genelde hoparlörü ilk fişe taktığımda oluyor sadece uydu hoparlörleri çalışıyor. Hoparlörün üzerindeki Volume kontrolden volume'ü sona getirip 5-6 saniye bekleyince sanki arabayı iterek çalıştıyormuşçasına subwoofer çalışıyor. Ama bir süre sonra tekrar aynı şekilde oluyor.

Kabloları kontrol ettim hepsi düzgün bağlı bilgisayarımda sorun yok çünkü telefonla da denedim aynı şey oldu.

Vatana götürsem direkt değiştirler mi yoksa tamire mi verirler alalı 5 gün oldu

• Alalı 5 gün olduysa direk değiştirme söz konusu olabilir. 15 gün içerisinde koşulsuz iade var ise değiştirme de olacaktır diye düşünüyorum. Olmazsa bile teknik servis süresi 2 hafta sürüyor. Bence en kısa zamanda vatana götürmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Alalı 5 gün olduysa direk değiştirme söz konusu olabilir. 15 gün içerisinde koşulsuz iade var ise değiştirme de olacaktır diye düşünüyorum. Olmazsa bile teknik servis süresi 2 hafta sürüyor. Bence en kısa zamanda vatana götürmelisin.

Bugün götürüm 3 gün içinde teknik ekibin test edip karar vereceğini ya ürünün yenisini ya da aynı tutarda hediye çeki verileceğini söylediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobtr

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Alalı 5 gün olduysa direk değiştirme söz konusu olabilir. 15 gün içerisinde koşulsuz iade var ise değiştirme de olacaktır diye düşünüyorum. Olmazsa bile teknik servis süresi 2 hafta sürüyor. Bence en kısa zamanda vatana götürmelisin.

Bugün götürüm 3 gün içinde teknik ekibin test edip karar vereceğini ya ürünün yenisini ya da aynı tutarda hediye çeki verileceğini söylediler

Çok güzel. Umarım yenisini verirler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.