Şimdi Ara

LOGITECH Z-506 5+1 75W SPEAKER HK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konu başlığında da belirttiğim gibi LOGITECH Z-506 5+1 75W ürünü Bim'de 75 TL'ye satıyorlar. Tek ürün kaldığı için sıcak fırsatlar bölümüne açmadım çünkü bizim mahallemizdeki Bim'e ait olduğunu düşündüm.

Her neyse benim takıldığım nokta ben bu ses sistemini Led Tv'ye bağlayabilir miyim?

Nasıl bağlayabilirim ne gibi aparata ihtiyacım var.

Bilen bir arkadaş aydınlatırsa çok sevinirim.

İyi akşamlar.

• 75 mi 175 mi ? 75 ise iade edilip elde patlayan bi urun olabilir dikkat edin . birde led tv ye baglanabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75 TL hocam, kutusu hiç açılmamış jelatinli. Led TV ye nasıl bağlayacağım onu da anlatıverseniz?
  • Gittim aldım 75 TL'ye alırken de görevliyle konuştum eğer tv ye bağlayamazsam iade ederim diye kabul ettiler,

Bende tv ye bağladım sadece 2 hoparlörden ses geldi, ve ses çok tatmin edici değildi.

Geri iade ettim.
  • kardeş benım lg smart tvem var bende alacaktım bu ürünü nasıl sadece 2 hoperlorden ses gelıyordu ? ozaman bu ürünü almayalım.Acaba yanllışmı bağladınız siz
  • Bu ürünün üzerinde de yazıyor tv için uyumlu değil, playstation xbox gibi şeylere uygun diye belirtmişler.

Ben kabloları aldım zaten 3 tane çıkışı var teki kulaklık çıkışına bağladım diğer ikisi boşta kaldı takılacak bir alan yok.

Sanırım dönüştürücüler var onlar da 200 TL civarı aleti 75 tl ye almıştım 200 tl de ona veremem diyerek iade ettim.

Belki farklı bağlantı vardır ama ben uğraşmadım zaten çokta tatmin edici bir performansı yok. Bass kısmı hoparlör niyetine çalışıyordu tv ye bağladığımda
  • aynen dönüştürücü almak lazım oda 185 tl değmez yani. Siz tvye bağladığınız için ses tatmin etmemiş. Pcye bağlasaydınız bence sesinden memnun kalırdınız
  • pc ye de bağlayamazdım elimde laptop var, gene kulaklık çıkışından anca bağlardım o zamanda sadece 2 kolondan ses gelecekti...
  • lg tv için bana tavsiye edebileceğiniz bi ürün varmi ? Fiyatı 350 civar
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlknka

Bu ürünün üzerinde de yazıyor tv için uyumlu değil, playstation xbox gibi şeylere uygun diye belirtmişler.

Ben kabloları aldım zaten 3 tane çıkışı var teki kulaklık çıkışına bağladım diğer ikisi boşta kaldı takılacak bir alan yok.

Sanırım dönüştürücüler var onlar da 200 TL civarı aleti 75 tl ye almıştım 200 tl de ona veremem diyerek iade ettim.

Belki farklı bağlantı vardır ama ben uğraşmadım zaten çokta tatmin edici bir performansı yok. Bass kısmı hoparlör niyetine çalışıyordu tv ye bağladığımda

200 liraya gerek yoktu. Sayısal bağlantı için o.

Yayınlar zaten stereo.

10 liralık bir dönüştürücüyle hallederdin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.