Şimdi Ara

LOGITECH-X230'cular BURAYA!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
3
Favori
43.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardes uydulardan memnunmusun bana uydular biraz ii deil gibi sen ne dusunuosun?? sesi yarı gecmeyince fazla ses yukselmio aceba benim uydulardamı sorun war???
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbraptor1907

kardes uydulardan memnunmusun bana uydular biraz ii deil gibi sen ne dusunuosun?? sesi yarı gecmeyince fazla ses yukselmio aceba benim uydulardamı sorun war???

Merhaba;
    Uydular bana iyi gibi geldi en azından eski kullandığım 2+1 sisteme göre çok iyi diyebilirim. Daha başka kaliteli bir sistemle karşılaştırma yapmadım.Yalnız işin ilginci sesi kısınca subwoofer uyduları bastırıyor.
  • asus kardesim ole bende o yuzden sikayetciyim yani ses yarıyı gecmedikce uydulardan itedigim sesi alamıorum bence biraz dandik uydular :D
  • bu cihazı ps3 e nasıl bağlarım acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananda shake

bu cihazı ps3 e nasıl bağlarım acaba ?

oyun konsoluna baglatıyı kutunun icinden cıkan ufak bi kablo war sanırım onla yapıosun forumda ole bisey okumustum sanırım o olsa gerek...
    Birde bazı arkadaslar duvara monte edebilirmiyim falan die sormus ben baktım arkasında ole bi giriste yoq ayrıca ses kontrolu uydunun uzerinde olan sistemleri duvara monte etmek biraz mantıksız helede 2.1 ise sistemin
  • x230 arkasımda var

insana müzik dinlerken inanılmaz zevk veriyor

o küçücük subwooferden nasıl oyle bass cıkıyor daha çözemedim ? ama çözücem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomanstrong -- 6 Aralık 2009; 12:42:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomanstrong

x230 arkasımda var

arkadasım uydularunı nasıl buldun bana baya bi zayıf gibi geldi ses yarı gecmedikce yukselmio basslar ezio sen ne dusunuosun????
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbraptor1907

quote:

Orijinalden alıntı: ottomanstrong

x230 arkasımda var

arkadasım uydularunı nasıl buldun bana baya bi zayıf gibi geldi ses yarı gecmedikce yukselmio basslar ezio sen ne dusunuosun????

valla benim için bass önemlidir o yüzen uyudların cıkardıgı sese pek bakmam ama gercektende x230 un bassları biraz fazla gelmiş uydular bass karsısında duyulmuyor

ama amatör dj aadayları için harika bir sistem

• bende X-230 ve Z-2300 var ikiside taş gibi maş

Z-2300 ü çok açamasamda cam çerçeve sağılığı içn..

LOGITECH-X230'cular BURAYA!!!

bozulursa yine aynılarını alırm

• quote:

Orijinalden alıntı: seljoy

bende X-230 ve Z-2300 var ikiside taş gibi maş

birader su z2300 un resmini koyup durma dayanamıom walla en kısa zamanda alacam

• electroworld de 99 TL olmuş dostlar
  • Arkadaşlar 1 yıldır Creative A300 kullanıcısyım.Genellikle dvd film izliyorum.Artık çıtayı biraz daha yükselteyim diyorum.Bu X230 , A300 den sonra kendini çok fark ettirirmi?Birde sanırım bu bayağı bir eski model,bunun yerine Z323 önerebilirmisiniz acaba?
  • arkadaşlar bende de x-230 var bir soru sormak istiyorum ses kartı acaba bass performansını etkilermi laptop da kullanıyorum ben realtek onboard ses kartı var acaba harici bir ses kartı taksam bass artarmı sanki bana boğuk geliyor basslar tok değil gibi
  • arkadaslar ben x 210 aldım fakat sub sesı cok sert ayarlarını kısıorum olmuo yukseltıorum olmuo ne yapmalıyım yardımcı olabılcek varmı?
  • bende bugün aldım beyler tabi bu sistemin en çok konu olan yönünü yani bass ı kontrol ettim ilk başta yarım açıktı bass , sesi fulledim masa titremeye başladı hiç bozulma yok

bass sondayken dolap kapakları titriyor o derece

acaip memnunum
  • up
  • (konu ölmiş yaa)

up
  • arkadaşlar x230 u 3 senedir kullanıyorum herkese de tavsiye ederim fakat benim bir sorunum var bir ara bu aletin subwooferında içinde bulunan kartonu düşürdük içine şu boru şeklinde olan bir türlü geri takamadım ilk sayfada ızgarayı çıkarttıklarını gördüm o ızgara nasıl çıkıyor herhangi bir vida falan yok neresine asıldınızda geldi ya da neyle yaptınız

konuya madem bakmayacan ne diye milleti çağırırsın yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesinn -- 25 Ekim 2010; 5:11:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: efesinn

arkadaşlar x230 u 3 senedir kullanıyorum herkese de tavsiye ederim fakat benim bir sorunum var bir ara bu aletin subwooferında içinde bulunan kartonu düşürdük içine şu boru şeklinde olan bir türlü geri takamadım ilk sayfada ızgarayı çıkarttıklarını gördüm o ızgara nasıl çıkıyor herhangi bir vida falan yok neresine asıldınızda geldi ya da neyle yaptınız

konuya madem bakmayacan ne diye milleti çağırırsın yaa

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: seljoy

bende X-230 ve Z-2300 var ikiside taş gibi maş

hangisini tavsiye edersin? ( f/p )

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.