Şimdi Ara

Logitech web kamerası siparişlerine yetişemiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Talebe yetişemiyorda hala afedersiniz dışkı gibi webcamler... yahu niye adam gibi bir webcam üretmiyorlar anlamıyorum illa premium ürünler mi olması lazım. Kaliteli f p kamera yapılamıyor mu? Telefonlara 4 er 5er kamera koyarlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alacaktım bir tane, fiyatlar çok yüksek diye almadım. 13 yıl önceki her yerde olan kamera şimdi 280 lira

• HD diye geçinen notebook kamerası ile bir Logitch Brio 4K karşılaştırın bakalım durum nedir. Hatta Brio 4K çok uç örnek oldu. C525 ile karşılaştırın. Sözde ikisi de 720p ama kalite farkı neredeyse 5-6 katı.

• Letgo 2. El webcam kaynıyor git ordan al. Pandemide evde çalışan 900 liralık kamerayı ne yapsın. Patronuna yada toplantı yaparken kendini HD göstersen ne olur göstermesen ne olur. Herkeste laptop var zaten kamerası var.
    Reklam kokan hareketler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 9 Ağustos 2020; 15:51:41 >
  • Kendi adima konuşayim elimde eski lg g4 telefonum var ekraninda problem var ama atmadim. Ihtiyacim oldugunda kullaniyorum. Arka kamera 16 mp. Gerek screen mirroring gerek webcam çekmecede duruyor. Işimi görüyor. Ayrica tabletleri de ayni sekilde kullanabilirsiniz. Çin mali vga kamerali tabletlerden bahsetmiyorum.

• değişik fantazili bir haber...

• bizim ülkede asgari ücretle evini zor geçindiren memur nasıl 1 milyar versinde bi webcam alsın fiyatlarına baktım işe yarar en aşşa 1 milyar istiyor.

• Türkiyedeki upload hızları ile ne kadar kaliteli görüşmeler yapabilecez acaba?

• brhmstn B kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim dostum. gidip 10 yıl önceki eşantiyon kameraya şimdi 300 lira verecektik. telefonu usb ile bağladım droidcam uygulaması ile çatır çatır görüşmelerimi yaptım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.