Şimdi Ara

LOGİTECH WAVE mi? MX3200 mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar bayaa dır araştırıyorumda bu ikisi arasında kaldım Logitech wave kablosuz setini mi yoksa Logitech MX3200 mü?_?

-wave nin dalgalı tasarımına hastayım ama mause 800 dpi mış ve çok kalıiteli bi mause değilmiş ama 3200 de güzel ele tam oturur bi mause var onun dpi nedir?_?

doğrusu bi mause yüzünden kararsız kaldım bide 3200 deki ekran fazla bi işe yaramıyor herhalde(saat+pil durumu) onun için ona fazla takılmıyom

-LOGİTECH Cordless Desktop Wave™ ==>> http://www.logitech.com/index.cfm/keyboards/keyboard_mice_combos/devices/3072&cl=roeu,en

-LOGİTECH Cordless Desktop® MX™ 3200 Laser ==>>http://www.logitech.com/index.cfm/keyboards/keyboard_mice_combos/devices/140&cl=roeu,en

• mx3200ün klavyesinin slider fonksiyonu kullanışlı olabiliyor. mouse uda wave e göre daha iyi, dpi ları arasında fark yok bildiğim kadarıyla ama ele oturuş bakımından mx600 daha güzel wave in mouseundan
    ben şuan bu 2 set arasında kararsız kalsam yine mx3200 alırdım ama bu wavein kötü bir set olduğundan değil.. mx3200 biraz daha özel bana göre
  • yorumun için saol ama wave nin dalgalı tasarımına hasta oldum çok karizmatik duruyo
  • önemli olan seni mutlu edeni alman, ozaman wave almalısın sormana bile gerek yok
    quote:

Orjinalden alıntı: ganficover

yorumun için saol ama wave nin dalgalı tasarımına hasta oldum çok karizmatik duruyo
  • ölede mause beni tedirgin ediyo elim biraz büyükelime tam oturan bişey olsun istiyom oda 3200 de var ama wave in tasarımısper herhalde wae alırım...
  • mx 3200 gerçekten çok güzel set hem mouse olsun hemde klavye olarak baya kullanışlı bencede içine sineni al ilerde keşke demezsin en azından
  • kesinlikle mx3200 diyorum her ikisinide bire bir kullandım wave sadece görüntü tabi mx3200 ün yanında görüntü diğer marka klavyelerden tabiki üstün.
  • Wave kullanıcısı olarak gerçekten klavyeden memnunum.Ama ben Set değil sadece klavye aldım çünkü mouse u klavye kadar iyi değil.Mouse ise G7 tek geçerim.Alınacak en iyi ikili budur.Wave klavye ilgili bir sorun varsa rahatça yanıt verebilirim.Ama bence set olan wave alma derim mouse çok kötü belirteyim.
  • arkadaşlar bende wave almayı düşünüyorum ama iki konuda takıldım birincisi
    kablolu wave 85 lira civarı(sadece klavye) üstüne birde a4tech x750 mouse 30 lira 115 lira etti kablosuz klavye mouse seti ise 130 a buldum sizce hangisini seçmeliyim
    şu an kullandıgım logitech ex110 dan tecrübelerim kablosuzla pek işim olmuyor ama bazen çok fazla işe yarıyabiliyor ancak özellikle farede pil derdi çok canımı sıkıyor

birde şu anki klavyemin tuş kenarlarındaki tozları temizlemek çok zor üstelik tuşların arasından geçip atl kısma giren sigara külü, saç kılı, ekmek kırıntılarını falan klavyenin içini açmama ragmen temizleyemiyorum eger aynı sorun wavedede varsa kesinlikle başka modele yönelecegim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.