Şimdi Ara

LOGITECH WAVE KABLOSUZ DESKTOP PRO hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu seti düşünüyorum. Kullananlara sorum olacak.

İçinden çıkan usb kablosunu mouse'a takabiliyoruz galiba. klavyeye de takıp kablolu olarak kullanabiliyor muyuz? klavyenin wireless olmasına ve boşuna pil tüketmesini istemiyorum çünkü.
    bir de gecikme sorunu var mı acaba?

• arkadaşlar kullanan yok mu hiç bu seti?
  • 2 saat önce aldım 1 saattir kullanıyorum ilk izlenimim çok iyi çünkü müthiş çok sık kullandığımız özellikleri kısayolatamışlar çok hoşuma gitti klavye tuşları hiç ses çıkarmıyor tuşlarına basarken mouse veya klavyede hiç bir şekilde gecikme yok mouseın hareket hızını kontrol edebiliyorum mouseda çok güzel ekstra özellikler var şimdilik sorun yok ayrıca çok şık ..
    soruna gelince mouseı dediğin gibi şarz anında kullanabiliyorsun hem prize takılı olarak hemde bilgisayara takılı olarak ama klavye içinde öyle bir şey yok klavyenin 2 pili var ona duracell tarzı pil takıcakmışım bitince mouse ise 3 yıl şarz ediyor ondan sonrasını ise bilmiyorum :D çünkü pili özel olarak üretilmiş.
  • kardeş hiç bekleme al derim ama kasanın arkasına skaın takma mausnin görebileceği bir yere Tak mesela ben usb uzatma kablosu kulanıotum 3 tl maximum performans için bence al almadan önce oyunlarda lag yapıordu şimdi ise lagmı oda ne :DD BEKLEME AL BEKLEDİĞİNDEN İYİ ÇIKACAK BENDE 1 AY OLDU ALALI %20 İNDİRİMNDEN 100 TL YE ALDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozican0148

kardeş hiç bekleme al derim ama kasanın arkasına skaın takma mausnin görebileceği bir yere Tak mesela ben usb uzatma kablosu kulanıotum 3 tl maximum performans için bence al almadan önce oyunlarda lag yapıordu şimdi ise lagmı oda ne :DD BEKLEME AL BEKLEDİĞİNDEN İYİ ÇIKACAK BENDE 1 AY OLDU ALALI %20 İNDİRİMNDEN 100 TL YE ALDIM

ben arka kısıma taktım alıcıyı ama hiç bir sorun yok hatta kasadan yaklaşık 2 metre uzaklaştım gene donmadan çekim yapıyor.
  • MASAÜSTÜNDE DOLAŞIRKAN BENDEDE YAPMIOR OYUNA GİRİNCE YAPIORDU TAKTIM UZATMAYI BAYA FARK ETTİ 3 TL YE ALIRSAN FARKI GÖRÜRSÜN BENCE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozican0148 -- 19 Kasım 2010; 22:59:43 >
  • hmm, peki klavye kaç pille çalışıyor ve ortalama ne kadar gidiyormuş(iyi bir pili baz alırsak)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reathzul

hmm, peki klavye kaç pille çalışıyor ve ortalama ne kadar gidiyormuş(iyi bir pili baz alırsak)?

Zaten Kendi kabı üzerinde de yazıyor 2 ay gidiyor klavye pili içerisindeki pil 2 tane duracell ama ben 4 lü şarz edilebilir pil aldım kalitelisinden duracell bittikten sonra bakalım o ne kadar gidecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JEyüp01

quote:

hmm, peki klavye kaç pille çalışıyor ve ortalama ne kadar gidiyormuş(iyi bir pili baz alırsak)?

Zaten Kendi kabı üzerinde de yazıyor 2 ay gidiyor klavye pili içerisindeki pil 2 tane duracell ama ben 4 lü şarz edilebilir pil aldım kalitelisinden duracell bittikten sonra bakalım o ne kadar gidecek.

HAYIR YANLIŞINIZ VAR KLAVYE SENE PİL ÖMRÜ VAR DİOR AMA BENCE 2 SENE FALAN GİDER

MAUSE İSE USB KABLOSUYLA YAPTIĞIN ŞARJ LA FULL DOLDUYSA ODA 6 HHAFTA GİDİOR DİOR

ama ayrıdan alıp takarsan uzatılabilir

http://www.sanalmarketim.com/urun/c4478e426ceaf2fa2f83e73b65b335ad/LOGITECH-WAVE-PRO-Kablosuz-Klavye-Mouse-920-001057-Turkce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozican0148 -- 20 Kasım 2010; 15:21:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozican0148

quote:

Orijinalden alıntı: JEyüp01

quote:

HAYIR YANLIŞINIZ VAR KLAVYE SENE PİL ÖMRÜ VAR DİOR AMA BENCE 2 SENE FALAN GİDER

MAUSE İSE USB KABLOSUYLA YAPTIĞIN ŞARJ LA FULL DOLDUYSA ODA 6 HHAFTA GİDİOR DİOR

ama ayrıdan alıp takarsan uzatılabilir

http://www.sanalmarketim.com/urun/c4478e426ceaf2fa2f83e73b65b335ad/LOGITECH-WAVE-PRO-Kablosuz-Klavye-Mouse-920-001057-Turkce

Bence senin yanlışın var çünkü klavye içerisindeki piller özel pil değil duracell piller 1 yıl gideceğini zannetmiyorum çünkü görevli söyledi 2 veya 3 ayda biter dedi klavye pili mouse da ise söylediğin doğru 3 yıl ömrü var pilin şarz tam olunca 6 hafta gidiyor.

• klavye bnce 3 deilde 1 sene gider 3 sene kutunun üzeinde yazmakta fare ise 6 hafta gidior
  • almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.