Şimdi Ara

Logitech & penta ban .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulaklığın sağ menteşesi çatladı ve 360 derece dönmeye başladı. Tamir için pentaya yazdım, detaylara aşşağıda.İlk olarak bu kadar adi menteşe olamaz.Logitech alırken bir daha düşünün,destek pentadan ise 2 kere düşünün.!! Sağ menteşe için 55 dolar+ kdv . Ürün amazonda 109 dolar. 2 menteşe fiyatı pentada 130 dolar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-----------Merhaba, Logitech G933 kulaklık sahibiyim. 3 senedir kullanıyorum. Maalesef sağ taraf menteşesi kırıldı. Şuan ses anlamında bir sorun yok ama eğer yaptıramazsam kısa süre sonra olacağını düşünüyorum.Size fotoğrafını gönderiyorum, yapılması için yardımlarınızı bekliyorum.

-----------Merhaba;
    Logitech G933 ürün sağ menteşe değişim ücreti 55 $+KDV’dir. Ürünü kontrol ve işlemleri için servis adresimize ulaştırabilirsiniz. Ürün kontrollerinden sonra ücret bilgisi sunulacaktır.

Ürünü garanti belgesinin aslı, fatura fotokopisi , iletişim bilgileri (e-mail ve telefon bilgileri ) ve detaylı arıza notu ile tarafımıza ulaştırabilirsiniz. İstanbul dışında iseniz ürünü Yurtiçi Kargo Firması ile 262244793 anlaşma kodunu kullanarak ücretsiz gönderimini yapabilirsiniz

Not: İstanbul içi ve garanti dışı ürün gönderimlerinde kargo gönderim bedelini maalesef karşılamıyoruz.

Servis Adresimiz: Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

Organize Sanayi Bölgesi, NATO Yolu, 4. Cad. No:1 34775 Yukarı Dudullu, Ümraniye/ İSTANBUL

Saygılarımla.

Metin Kılıç

Teknik Satış Sonrası Hizmetleri Elemanı

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

metin.kilic@penta.com.tr
    T. +90 (216) 528 0000 - 417 C.

Gönderen: vural büyükdemirel <vuralbuyukdemirel@hotmail.com>
    Gönderildi: 1 Eylül 2020 Salı 08:35
    Kime: _Teknik Destek
    Konu: Logitech G933 menteşe sorunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.