Şimdi Ara

Logitech MK270 Kablosuz Klavye oyunlarda sıkıntı yaratır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• mk330 var bende yıllardır kullanıyorum, günlük işler için çok çok iyi zaten, ama oyunlarda gecikmeye takılırsan sıkıntı olabilir. oynanıyor oyun, arada pubg oynuyorum gayet de güzel oynuyorum. bu fareyle as seviyesine falan çıktım. ama oyun videolarına bakıyorum adamlar bin liralık fareyle oynuyor, aradaki fark bariz belli, onlar pad de alıyor tabi kalitesinden, öyle olunca net nişan alıyorlar.

mk330 ile arasında 40 lira fark var, istersen onu al ama sadece klavye değişik fareler aynı gibi görünüyor. fare aynıysa oyunda çok fark etmez. klavye mk330 da daha güzel görünüyor hepsi o.

ama idare eder mi dersen eder.  

bu arada ben sanırım 7-8 yıldır kullanıyorum, arada teklemeye başladı. yeni fare bakıyorum. ama bu kadar uygun fiyatlı ürün için de 7-8 yıl gayet güzel bir kullanım ömrü bence. bana sistemin yanında hediye gelmişti, o zamanlar da fiyatı 60-80 lira civarıydı. parayla alsam da her türlü parasının hakkını verdi derdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 26 Kasım 2020; 13:6:41 >

• Hocam geri dönüşüm biraz geç oldu ama cevabınız için teşekkür ederim aklımda ki soruları giderdiniz. 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.