Şimdi Ara

Logitech mi ? Microsoft mu ? Kablosuz Klavye-Mouse set ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
7.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün Vatan Bilgisayar'dan Everest'in KM-1784 adlı kablosuz kalvye mouse set modelini aldım.. Orda ki arkadaş çok övmüştü; benimde çok üstün bi bilgim olmadığı için aldım geldim.Klavyenin tuşları çok rahat olmasına rağmen,biraz algı da yetersiz gibi geldi.Yani çok hızlı yazdığımdan dolayı, ekrana baktığımda bazı karakterler geri kalıyor ve bi anda beliriyodu. Mouse görünüm olarak çok şık olmasına rağmen, nedense zaman zaman zorlandığımı farkettim.Mouse altlığı kullanmıyorum bundan dolayı da olabilir mi bilmiyorum ama sağa sola giderken bi sorun yaşamama rağmen, yukarı ve özellikle yukarı çapraza giderken kademe kademe gittiğini farkettim. Üstelik Wireless durumu zayıf gibi geldi bana, 2.4GHZ diyolar ama pc kasasının arkasına taktığım usb alıcı, tam olmasa da biraz kapalı bi yerde kaldığı için zaman zaman anlık kopmalar yaşanıyor.. Eğer almak isteyen arkadaşlar varsa bunları okuyup tekrar düşünsün derim

Gelelim sorumuza;

Yarın gidip değiştirmeyi düşünüyorum.47 TL'ye mal oldu bana ve üstüne 20-30 TL daha ekleyebilirim.Sizin tavsiyeniz nedir arkadaşlar ? Microsoft mu iyidir Logitech mi ? Veya başka bi marka önerirmisiniz ? Bugüne kadar 4-5 yıl önce aldığım kablosuz Logitech klavye mouse setimi kullanıyodum.Canavar gibi çalışıyordu, sadece klavyenin tuşları silinmişti artık.O yüzden değiştiriyim dedim ama 4-5 yıllık setimi mumla arıyorum şuan.. Tekrar Logitech'e mi yönelsem ?? Yoksa Microsoft'un Desktop 800 Wireless setini mi alsam ?? Yarın gidip alacağım için tavsiyeleriniz çok önemli.. Şimdiden teşekkür ederim ;)

Not: Oyun oynamıyorum bu arada, sadece işim müzik ve sinema olduğu için; bol bol söz ve senaryo yazmak zorunda kalıyorum :) Klavyenin kullanışlı olması önemli benim için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 1 Aralık 2011; 3:26:16 >

• öncelikle merhaba kardeşim. Bende acizane çok profesyonel değilim bu işte sadece deneyimimi paylaşmak istedim...
    ben 6 sene microsoft kablosuz klavye mouse setini kullandım yani yaklaşık 1-2 ay önce artık çöpe attım.Logitech evde denemedim ancak bir çok yerde kullandım (kablosuz) dükkan , okul vs... Eğer uzun ömürlü olsun diyorsan ki rahatlıkla tavsiye ederim microsofttan şaşma gerçekten başına gelmeyen kalmamasına rağmen beni 6 sene tatmin etti. ama tabi yinede senin tercihin...

iyi geceler.
  • Tesekkur ederim hocam.. Bende de microsoft agir basiyo ama klavyesi laptop klavyesi gibi.. Şık ama tus duzenlemesi cok dar sanki, alismak lazim..
  • Güncel
  • her türlü logitech mk 320 derim yada mk 520 iyi düsün teknolojide sans isi bu sans yüzdelerindede logitech daha önde yani daha kaliteli bir marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16hakan16

her türlü logitech mk 320 derim yada mk 520 iyi düsün teknolojide sans isi bu sans yüzdelerindede logitech daha önde yani daha kaliteli bir marka

saolasın hocam
  • microsoftun sadece yazılımlarını kullan bence. logitech öneririm ama pahalı gelirsede a4tech in klavyeleri gayet rahat ve ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkkarakartal1903

microsoftun sadece yazılımlarını kullan bence. logitech öneririm ama pahalı gelirsede a4tech in klavyeleri gayet rahat ve ucuz

Yok hocam Everest iyi bi ders oldu bana.. Kiyicam paraya Logitech alicam,bi kere aliyim tam aliyim en azindan ;)
  • A4tech düşünmez misin hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

A4tech düşünmez misin hocam?

Logitech Mk520 aldim hocam.. Eve gidince merak edenler varsa incelemesini yaparim.. A4 de guzel ama logitechten şaşmamak lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Logitech Mk520 aldim hocam.. Eve gidince merak edenler varsa incelemesini yaparim.. A4 de guzel ama logitechten şaşmamak lazim

Mouseu da değiştirdiniz mi?
  • quote:

quote:

quote:

Klavye Mouse set zaten.. Önceki de klavye mouse setti, onu verdim üzerine para verip bunu aldim hocam.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Klavye Mouse set zaten.. Önceki de klavye mouse setti, onu verdim üzerine para verip bunu aldim hocam.

2.4 ghz şık ve güzel klavyesi varmış güle güle kullanın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2.4 ghz şık ve güzel klavyesi varmış güle güle kullanın.

Saolasin hocam :) Klavye evet cok sık ve estetik, mouse renk ve gorunum olarak o kadar sık degil ama lazer mouse olmasi benim icin onemli..

• en dogru secimi yapmıssı tabiki fiyatına göre güzel secim olmus
  • quote:

en dogru secimi yapmıssı tabiki fiyatına göre güzel secim olmus

103 TL'ye aldım vatan'dan.. Klavyesi çok rahat ve şık, tuşlar yumuşak ve sessiz.. Mouse her türlü zeminde rahat rahat kullanılabiliniyor.. Her kuruşuna değdi paramın tavsiyen için tşk ederim kardeşim.. :)
  • quote:

quote:

en dogru secimi yapmıssı tabiki fiyatına göre güzel secim olmus

103 TL'ye aldım vatan'dan.. Klavyesi çok rahat ve şık, tuşlar yumuşak ve sessiz.. Mouse her türlü zeminde rahat rahat kullanılabiliniyor.. Her kuruşuna değdi paramın tavsiyen için tşk ederim kardeşim.. :)

ne demek forum bunun iscin var eger ileride prof ekipmanlarda bakarsan üst konuya beklerim seni orayıda baya güzellestiricem hadi iyi aksamlar oglunla pc oynuyorken büyük zevk al

• Arkadaşlar bende microsoft sculpt comfort l3v-00016 ve logitech mk520 arasında kaldım çekim konusunda falan hangisi daha iyi kopmalar en az hangisinde olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.