Şimdi Ara

Logitech M705 ve Her Zeminde Çalışan Kablosuz Mouse Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kablosuz bir mouse almayı düşünüyorum, maksimum bütçem 200 TL. Evde koltuk, ofiste masa üzerinde pad olmadan çalışan bir mouse bulamadım bir türlü. Genelde hep ucuz fareler aldım, ömürleri de kısa oldu. Artık iyi bir şey almanın vakti geldi diye düşündüm. Özellikle koltu ve masa üzerinde çalışması ve en az 5 tuş olması önceliğim.

Genelde soft gaming (LoL, CS, FarCry4 vs) ve ofis işleri için kullanıyorum.

Logitech M705 modelinde karar kılmıştım, lazer mouse olduğu için bir çok zeminde rahatça çalışır diyordum fakat bir kaç yorumda özellikle pad olmadan neredeyse hiç bir yerde çalışmıyor vb. şeyler gördüğüm için emin olamadım.

Peşin peşin söyleyim, hayır kablolu almayı düşünmüyorum, hayır bütçemi biraz daha yukarı çekemem :)

Elinde hali hazırda olan ve bu şartları sağlayan mouse olan kişiler tavsiyede bulunabilir mi acaba?

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tremturk -- 12 Haziran 2019; 18:19:41 >

• m705 var hocam bende yaklaşık olarak 7 senedir falan kullanıyorum zemin seçiyor
  • edit: M705 aldım ve gerçekten aşırı zemin seçiyor ve nedendir bilmem hassasiyeti çok düşük geldi. Aşırı yavaş mouse. Oyunlarda falansa ölüm zaten asla oynanmıyor. İki üc ay sonrasında kablosuz alıcısı temassızlık yapmaya başlamıştı bir süre öyle idare ettim sonra kablosuz alıcı tek satılıyor alayım dedim. O dönemde kulaklığı 200 liraya almıştım ve kablosuz alıcı da 80TL civarındaydı. 80 ona vermektense 20 daha koyup başka bir model aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.