Şimdi Ara

Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)

Ürünü geçen yıl Nisan ayında ilk sahibinden faturalı olarak almıştım fakat faturayı kaybettim, ürün daha 2 haftalıktı. Garantisi devam ediyor, çok kullanmadım, kullanırken uçuk kaçık ses çıkarmaz, isteyene her türlü video atabilirim, malımın arkasındayım güven konusunda şüpheniz olmasın. Fiyatı piyasaya göre uygun tutuyorum pazarlığa açığım.Her ile kargo yapılır.Video veya görüntülü olarak cihazı gösterebilirim.Bursada oturan arkadaşlar gelip deneyebilirler.Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)Logitech G920+Shifter (Pazarlığa Açık)
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 2200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 28 Temmuz 2021 Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.