Şimdi Ara

Logitech G305 Siyah 349 TL Beyaz 359 TL Diğer renkler 359 TL / Rival 3 Wireless 399 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
5.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mcake±

Bayıldım

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Logitech gaming software var onu kullanıyor. Ben mouseu takıp ayarlarımı yapıp ayarları mouseun içine kaydedip yazılımı siliyorum direkt. Bir daha da hiç uğraşmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt

vay iyimiş o ya. Alt seviye logitechler yazılıma ihtiyaç duyuyor. Yoksa tuş atamalarını falan tanımıyor setpoint kapanınca. Mouse alacağım da araştırıyorum ben de. Setpoit böyle saçam gpu kullanırken csgo da falan fps dalgalanması yaratıyordu.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

vay iyimiş o ya. Alt seviye logitechler yazılıma ihtiyaç duyuyor. Yoksa tuş atamalarını falan tanımıyor setpoint kapanınca. Mouse alacağım da araştırıyorum ben de. Setpoit böyle saçam gpu kullanırken csgo da falan fps dalgalanması yaratıyordu.  

Corsair katar proya bak hocam wireless güzel mouse yine hafızalı.

• Yemin ediyorum bir gün bu DH Sıcak Fırsatlar yüzünden eve haciz gelecek. 1.5K'ya kulaklık aldım, Mouse'u da bir kaç aya yenilerim diyordum ve Logitech'e bakınıyordum ara ara. Şimdi bu postu gördüm dayanamadık verdik yine siparişi. Teşekkürler. Kızım da bisiklet diyip duruyordu, dün Bim'e gelen bisikletin DH'deki postunu gördüm, sabahta onu aldık. Çok teşekkürler.

• kesinlikle alın

• quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Beyaz olanı çok daha şık. 391 de verilip alınır yani.

Siyah olanı çoktandır kullanıyorum, 2 tane almıştım. Verdiğim arkadaş da ben de halen kullanıyoruz. Elimden çok mouse geçer bundan aşırı şekilde memnun kalmıştım. İşyerimdeki kasamda Razer viper var, g305 çok daha iyi bence...

bende beyazı almak istiyorum ancak zamanla pislenir diye korkuyorum :)

• Linkleri güncelledim kaçırdığım bir fiyat olursa beni alıntılayın en kısa zamanda düzenlerim.

• Aslında kablolu modelleri de düşünüyorum ama laptop kullanırken kablosuz olması da fena olmuyor.

Peki bu logi ya da corsair ile photoshop vs kullanan var mı aranızda ? Düz çizgide gitme kalitesi nasıl. Benim logi m560 ofis mouse olduğu için 1000dpi ve tarama sensörü çok kıytırık sanırım yüzeyden etkileniyor hep. Mesela bir cevtel koyup sürekli aynı çizgi üzerinde gidince sola doğru kayıyor çizi bir sağından bir solundan okuyor kimi zaman ve düz olmuyor tırtıklı oluyor çizgi.

Bu mouse'a senelerce kullandığım lazer x750F 'den geçmiştim. max2500 dpi'dı ama zaten çok hızlı oluyordu 1600 üstüne çıkamıyordum. Düz çizgi kalitesi de çok iyiydi, kalem gibi çizgi çekiyordu photoshop'da. m560 'a yıllarca alışamadım. Yakışıklı alet ama sensörü tırt. Grafik tablete'de verecek param yok şu anda  

• quote:

Aslında kablolu modelleri de düşünüyorum ama laptop kullanırken kablosuz olması da fena olmuyor.

Peki bu logi ya da corsair ile photoshop vs kullanan var mı aranızda ? Düz çizgide gitme kalitesi nasıl. Benim logi m560 ofis mouse olduğu için 1000dpi ve tarama sensörü çok kıytırık sanırım yüzeyden etkileniyor hep. Mesela bir cevtel koyup sürekli aynı çizgi üzerinde gidince sola doğru kayıyor çizi bir sağından bir solundan okuyor kimi zaman ve düz olmuyor tırtıklı oluyor çizgi.

Bu mouse'a senelerce kullandığım lazer x750F 'den geçmiştim. max2500 dpi'dı ama zaten çok hızlı oluyordu 1600 üstüne çıkamıyordum. Düz çizgi kalitesi de çok iyiydi, kalem gibi çizgi çekiyordu photoshop'da. m560 'a yıllarca alışamadım. Yakışıklı alet ama sensörü tırt. Grafik tablete'de verecek param yok şu anda  

Hocam logitech bu fareleri kabloludan daha hızlı diye çıkardı. Sensörleride belii biliyorsunuzdur hero sensör ve oldukça kaliteli. Profesyönel manada işin milimetre kısmı hakkında birşey söyleyemem ama kablolu farelrrdrn farkı olduğunu zannetmiyorum çünkü oyunlarda kullanılmak amacıyla ürrtilmiş pro bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ott0man -- 20 Haziran 2021; 6:17:2 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Aslında kablolu modelleri de düşünüyorum ama laptop kullanırken kablosuz olması da fena olmuyor.

Şehir dışına çıkmasam deneyip yazardım.
    Söylediğiniz problem mouseun sensörü kaynaklı.
    Oyunlarda önemli olan iyi sensör kolay kolay sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum photoshop tarzı programlarda.

Zaten çıkarsa mantıken fps oyunlarda da nişanı istenmeyen yerlere getirir prolar tarafından kullanılmazdı.

• Mediamarkt linkleri eklendi Beyaz/Mavi/Lila 359 TL şu an

• PC açıkken fareyı kullanmadığımız zaman kendini otomatik uyku moduna alıyor mu? Yoksa illa alttan kapatmak mı gerekıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 20 Haziran 2021; 15:5:28 >
  • Arkadaşlar steelseriesin kullandığı switchler nasıl, bilen var mı? Logitech hem fare, hek mekanik klavyelerindeki switchler çift tıklama yapıyor zamanla. O yüzden almak istemiyorum.

• matmuhendisi kullanıcısına yanıt

Beyaz malzeme her zaman ya kirlenme riskine sahiptir yada solma, renk atma potansiyeline. Çok eskiden bilgisayarlar hep beyaz renkti. Siyah olsun diye extra para veriyorduk. :)

Beyaz çok tercih sebebi değildir benim için fakat g305 mouse siyah hariç her renkte harika duruyor.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Otomatik uykuya alıyor. tıklayınca uyanıyor. Pili epey uzun gidiyor. Sensörü çok kaliteli. 2 yıl civarı oldu kullanalı. Yamuğunu görmedim. Cimri biri olduğumdan çok düşündüm alırken 349 tl verilir mi diye. Amazon.de'den 2 tane alıp tanesini 290'a denk getirmiştim. Hiç pişman değilim...

• İtopyada diğer renklerde 349 tl ye düşmüş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyun için diye mi alıyorsunuz bunları? Bayağı çirkin şeyler bunlar yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • itopyadan aldım.maus bugün geldi. baya iyi çıktı bana göre.tok bir yapısı var. tavsiye ediilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.