Şimdi Ara

LOGİTECH G300S - LOGİTECH G302 - STEELSERİES RİVAL 100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
8
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Klavye, Fare, Joystick, Gamepad >> LOGİTECH G300S - LOGİTECH G302 - STEELSERİES RİVAL 100
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25 Mesaj
    Merhabalar,

Üç mouse arasında gidip geliyorum. Mac kullanıcısıyım, Civ V, Guild Wars 2 gibi oyunlar oynuyorum. Magic Mouse güzel ama oyun oynamak tam bir eziyet.. Bunun için ekstra bir mouse alacağım. Bu üç model arasında kaldım..

Bulduğum fiyatlar şöyle;

Logitech G300S - 65 TL
    Logitech G320 - 99 TL
    Steel Series Rival 100 - 170 TL

Açıkçası ikinci bir mouse için 170 TL fazla geliyor ama ilk iki seçenek olabilir. Yoksa kıy paraya SteelSeries al mı dersiniz, yada başka marka model önerileriniz var mıdır?

Not: Büyük - orta boy fare seviyorum.

Bir de mouse yanında güzel bir pad önerirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boreite -- 17 Mart 2016; 22:48:14 >

|
    |
    Steelseries rival 100'ü daha ucuza bulabilirsin..g302 de güzeldir..G300s de her ne kadar fiyatına göre avantajlı olsada g302 ve rival a karşı şansı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hiç birimiz sanırım oyun oynarken 4000 DPI üzerine çıkmıyoruz, bu nedenle 402 bana mantıklı gelmiyor. Tek fark iki tuş, 6000 DPI olması. Ortalama bir oyuncu için 402 uygun mudur? Yoksa 302 al geç mi dersin? Bal peteği deseni çok hoşuma gitti açıkçası..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The Loner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: boreite

Hiç birimiz sanırım oyun oynarken 4000 DPI üzerine çıkmıyoruz, bu nedenle 402 bana mantıklı gelmiyor. Tek fark iki tuş, 6000 DPI olması. Ortalama bir oyuncu için 402 uygun mudur? Yoksa 302 al geç mi dersin? Bal peteği deseni çok hoşuma gitti açıkçası..
    quote:

402 ve 302'nin sensörü ve malzeme kalitesi aynı..Sadece boyut farkı var..Eline uygun olanı seç

• Onbaşı
    25 Mesaj

Öyle yapacağım, teşekkürler! MousePad olarak G440'a 90 lira vermek ne kadar gerekli sizce?

|
    |
    quote:

Öyle yapacağım, teşekkürler! MousePad olarak G440'a 90 lira vermek ne kadar gerekli sizce?
    quote:

G440 tavsiye etmem..Plastik bir mousepad olduğu için skatezlerin çabuk erimesine yol açar...Steelseries Qck+ en ideali

Tamam hocam onu alıyorum o halde, çok teşekkürler.. Yardımcı oldunuz epey

|
    |
    G402 + QcK Plus alındı. Şu an için gayet sorunsuz, öneririm. Yakında kullanıma bağlı güncelleme yapabilirim..

Toplam maliyet ise ikisi de TeknoSA olmak üzere;

Logitech G402 Mouse 185 + QcK Plus 75 TL toplamda 260 TL'ye alındı..

Mac kullanıcıları da içi rahat şekilde alabilirler, Logitech G uygulaması tamamen sorunsuz ve %100 başarılı bir türkçe ile çevirilmiş..

İnternetten mutlaka daha uygun rakamlara bulunur, bütçesi kısıtlı olanlar araştırma yapabilir.

İYİ GÜNLER.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.