Şimdi Ara

LOGITECH G27 ( Sıfırdan Farksız )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan Bilgisayar'dan alınma , daha 18 ay kadar garantisi vardır.Alındığı günden itibaren toplasak 20 gün oynanmamıştır

Sıfırdan farksızdır.Kutulu / Kitapçıklı / Garantili / Faturalı ve Jelatinlerine kadar mevcuttur !

Sıfır nasıl alacaksanız , inanın bende de öyle olacaktır ! ÇİZİK / EZİK / YIRTIK / PIRTIK Olursa hediye ederim

İSTEDİĞİM FIYAT : 550 TL 'DIR

TAKAS VE PAZARLIK YOKTUR !
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• hocam stand alamadan satışa çıkarmışsınız güzelihayırlı satışlar güzel fiyat
  • Valla Allah'ın izniyle bir kaç ay sonra ehliyet , ondan sonra da Araba alacağım inşAllah.Bnları o yüzden satıyorum. Birazda nakit lazım ...
  • xbox ile takas düşünür müsünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: route666

xbox ile takas düşünür müsünüz?

Vereceğiniz X360'ın özellikleri neler acaba ?
  • Güzel urun iyi fiyat hayirdir hocam ps3 u mu sattın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Güzel urun iyi fiyat hayirdir hocam ps3 u mu sattın

Yok hocam , ps3'te satılık şuan.Bu ara paraya ihtiyacım var. Araba almayı istiyorum ehliyetten sonra inşAllah
  • Cihaz" SMH4293 " hocama cok hizli satilmistir

Kargoya goturdum ama yetisemedim sistem kapanmiştı

Pazartesj gunu yurtici kargo subesine teslim edilemk uzere paketinde beklemektedir

Yaptigim.en hizli alisverislerdrn biri oldu kendisine tesekkur ederim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Cihaz" SMH4293 " hocama cok hizli satilmistir

Pazartesj gunu yurtici kargo subesine teslim edilemk uzere paketinde beklemektedir

Öncelikle güven duygusunu sağladığınız için çok çok teşekkür ederim...Zaten incelenirse eğer gerek profil,gerek imza ve bütün her konuda oldukça güven veriyosunuz..alışverişimde bu yüzden çok hızlı tereddütsüz oldu..Tekrardan teşekkürler TheMarjinaLs kardeşim..

• quote:

Orijinalden alıntı: smh4293

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Cihaz" SMH4293 " hocama cok hizli satilmistir

Öncelikle güven duygusunu sağladığınız için çok çok teşekkür ederim...Zaten incelenirse eğer gerek profil,gerek imza ve bütün her konuda oldukça güven veriyosunuz..alışverişimde bu yüzden çok hızlı tereddütsüz oldu..Tekrardan teşekkürler TheMarjinaLs kardeşim..

Çok sağolun hocam.İnanın alışverişten çok , şu şekilde herşeyden önce memnun kalmanız önemli. Ben de çok teşekkür ederim , sorunsuz güvendiğiniz için Pazartesi günü görüşmek üzere tekrardan

• Cihaz '' smh4293 '' arkadaşımıza satılmıştır.Salı günü kargosunu teslim almıştır.Kendisine rahat alışverişimizden dolayı çok teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.