Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
48
Favori
120.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu tam ayarla alakası yok sanırsam.Senin PC de algılama soruu vardır işlemcisinde falan.Bence 700 TL lik sete kızıyorsun ama ilk kendi bilgisayaraına bir göz at usta.Bu bende nedense hiç olmyor
  • fatih0607 F kullanıcısına yanıt
    Bende kullanmıyorum.Gerçekten çok pahalı.Evinizde uygun bir masa yoksa zor olacağını tahmin ediyorum.Fakat benim masa geniş baya ve rahatlıkla oynabiliyorum
  • elinde g 27 için wheel stand pro.su olup satmak isteyen var mı acaba ve aşağıdaki ürün nasıl acaba bana fikir veren olursa sevinirim..http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-ticari-oyun-urunleri-seat-master-logitech-g25-g27-icin-wheelstandpro-playseat-muadil-172458498/detay/
  • Ehliyeti aldığımdan beri oynamıyordum. Geçen city car simulator oynadım 2 saat. Benzin ve trafik derdi yok.

Arkadaşlar başka bu tip simulatör varmı tavsiye edebileceğiniz? Euro truc dimulatör hariç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok kızmıyorum mutlaka bi ayarı vardır benim bilmediğim diye düşünüyorum sadece :) Teşekkür ederim yinede
  • arkadaşlar şu ilandaki ürünü alıp g 27 ile kullanan var mı fikir verebılırmısınız ürün hakkında görüş belirtebılırmısınız bana.almayı düşünüyorum.
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Benim bunun hakkında bir bilgim yok fakat eğer bir masan varsa hiç buna gerek yok bence
  • Beni de kervana katın bakalım, geçen ay aldım gerçekten verilen parayı hak eden bir ürünmüş
  • Bende bir kaç aydır kullanıyorum ,yeni gördüm klubü .Benide ekleyebilirsiniz.

Bu arada Gta V pc sürümü için desteği mevcutmudur ?
  • Arkadaslar bayagidir bekliyordum nihayet ben de kavustum. Kutudan cikardim o bana ben ona birbirimize bakiyoruz kucuk bir katlanir masa baktim pc'm salonda oldugu icin onu da bulamadim. Bu baslikta bin kere konusulmustur neye baglanacagi ama gerekirse para bayilip katlanir ozel sehpasindan alacagim veya sabredebilirsem aluminyum dograma yaptiracagim bir yere, benim icin en onemlisi katlanir olmasi.

Listeye eklerseniz sevinirim; ustteki iki arkadastan sonra no.115 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balcis -- 17 Nisan 2015; 23:03:13 >
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Gta 5 için herhangi bir bilgim yok maalesef
  • ssaral S kullanıcısına yanıt
    Aynen gerçekten çok başarlı bir ürünAlalı 1 yılı aşkın oldu ve çok mutluyum üründen
  • balcis kullanıcısına yanıt
    Şimdi ekledim fakat bu katlanır setten sadece internetten araştırdım genelde yabancı ülkeden geliyor sıfırı.İkinci el olarak da hiç araştırmadım.Fakat küçük bir araştırma yaparak ikinci elini bulabilrisn
  • Bende üzülerek aranızdan ayrılıyorum ürünümü satıyorum,ilerde tekrar görüşüz tekrardan
  • arkadaşlar tasarıma bana ait olan katlanır bir playseat yaptım, inanın böylesi dünyanın hiçbir yerinde yok , yarın bir aksilik olmaz ise resimleri ve fiyatı ekleyeceğim, kablo karmaşası ve yer işgali gibi tüm sıkıntılara kesin çözüm,
  • bu sehpa olayı büyük sorun, tıbbi eşyalara varana kadar (çok işlevsel katlanır ve sağlam ürünler var) her yere bakıyorum, mobilyacılar çarşısı gezeceğim, olmadı bakırköy'de aluminyum doğramacı arayıp kendim yaptıracam bir şeyler. her türlü alternatif öneriye açığım, ikinci el wheel stand pro da bakıyorum, bilginize.
  • hiç merak etmeyin herkesi bu dertten kurtaracağım, akşam 8 den sonra açılışa beklerim
  • Ben de basit katlanr bir sey cizdim yarin aksam dogramaciyla olmaz derse demirciyle gorusup oluruna bakicam.

• Görüşürüz
  • ..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::..

Evet arkadaşlar ürün pazara girmiştir, herkeze hayırlı olsun Dünya da eşi benzeri yok, kapalı hali sadece 13 cm, en büyük artısı kablo bağlantıları,
    inanın oyunlardan şimdi keyif almaya başladım çünkü işim bitince topluyorum ne hanım kızıyor nede ortalıkta dağınıklık yapıp gözümü yormuyor
    isteyen olursa sahibindene bakabilir, 209928882,

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssaral -- 20 Nisan 2015; 23:21:43 >

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.