Şimdi Ara

Logitech G25/G27 Modifikasyon (Direksiyon modifikasyonuna El frenide eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
4
Favori
11.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mrb arkadslar g25 dirver cdsini yüklüyorum sonda done tıklıyorm kayboluyor yüklenmiyor pcde aradm taradm yok bulamdm logitechin sitesndn indirdm ondada kurulmadı sebebi ne olabilr nasıl kurabilrm
  • retarder kolu yapabilen çıkabilecek mi acaba
  • beyler bir sorum var, logitech g25'in yanında bir de dandik bir direksiyonun sadece vites kısmını oyuna entegre edebilir miyiz. mesela hem g25 hem de snoopy marka bi setin sadece vitesle el freni kısmını takmak istesem? snoopy'nin vites kutusunu yani vitesi, ets2'de retarder olarak kullanmak için soruyorum bunu. böyle bi imkan yaratabilir miyiz acaba?
  • lizardking34 kullanıcısına yanıt
    Uçak konsolu al dandiğinden el freni olarak kullanabilirsin
  • Kardeşim öncelikle eline sağlık, ortaya çok güzel birşey çıkarmışsın :) yanlız bir sorum olacak, el freni olayını tam olarak anlamadım, direksiyondan çıkan kablonun uçlarını el freninin neresine bağlıyoruz?Bu arada el freni lfs gibi oyunlarda dereceli olarak çalışıyor mu yoksa sadece çek bırak mı var?

Şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar g27'me stand lazım nerden bulabilirim masaya koymak istemiyorum yardım edin lütfen
  • yalnız hocam orjinal direksiyonu sökünce aletin bozulma riski oluyormu bu arada çalışma müthiş eline sağlık
  • logitech G25 sadece direksiyon ARANIYOR CİDDİ ALICIYIM SATAN ARKADAŞLAR LÜTFEN İRTABATA GEÇSİNLER BENİMLE
  • s.a bu el freni olayını nasıl yapıyorsun arkadaşım hadı anladım ıkı kabloyu vites kutusuna açıp yapıyosun peki el frenini kablalarını nasıl nereye bağlıyorsun mavi kabloyu bağladığın yer belli ama diğer kahve rengi kabloyu nereye baglıyorun el frenine
  • Cesarete bak be. G27ye yaptigi şeye bak.

Bence g27nin kendi direksodireksiyonu daha hoş.

• Bu chilicoke aparatını türkiyede nerede bulabilirim.

Birde bu el freninin başka çözümü yokmu , vites kutusunu açmak yerine vitesin üstüne atanan bir tuşa taktığımız el freni aparatının dokunarak el freni şeklinde kullanılması gibi?
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    chilicoke tan yola çıkarak böyle bir işlem yaptım . onun yaptığı olayı bizim ülkemizde daha öncedende demiştim sanırım Tornacı abilerimiz uygun rakamlara yapıyorlar.
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Yaptığım şeyleri bilinçsiz bir şekilde yapmadım. Araştırmalarımı her yerden yaptıktan sonra gerekli materyelleri toplayıp kollarımı sıvadım . Konuyu kaç sene önce açmışım bakarsanız görürsünüz . Seti her gün en az 2 saat kullanıyordum ve 1 hafta önce artık bozuldu. Dün yeni g27 mi aldım ve Şimdi BMW torpidosu ve koltuğu alıyorum . Bunların hepsi bilgidir hocam.

Direksiyona gelirsek eğer Orijinal direksiyonu biliyorsunuzdur çok küçük. Ben drift için kullandığımdan benim hareketlerimi kısıtlıyor ufak direksiyon.
  • Konuyu hortlacağım galiba g27 bozuldu demişsiniz çok zaman geçmiş üzerinden ama hala duruyorsa eğer beni haberdar edebilir misiniz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.