Şimdi Ara

LOGİTECH G25 DİREKSYON İNCELEMESİ (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.593
Cevap
4
Favori
282.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim için efsane bi konu bu hortlatmak istedim bu konu açıldıgında 2007di sanırım 15 yaşındaydım şimdi 20 insan görünce duygulanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 31 Temmuz 2012; 2:48:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timon

Benim için efsane bi konu bu hortlatmak istedim bu konu açıldıgında 2007di sanırım 15 yaşındaydım şimdi 20 insan görünce duygulanıyor

Süpersin dostum. Bu arada g25 bir efsanedir, bir yaşam biçimidir, bir tutkudur vs. vs. vs.

• Türkiye'de G25 kalmadımı ? Hiçbir yerde 0 bulamıyorum. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokak_papagani

ben bi konuyu anlamadım bu g25 Türkiyeyemi sınırlı geldi yoksa logitech bunu zaten sınırlı sayıdamı üretti yani bu ilk partiyi kaçıranın şansı yokmu bir daha?

oyun aksesuarlarında ağırlığını koyan marka hangisi acaba creatıve in oyun konsolu varmı mesela
  • suan g27 var hepsiburadada 680e düşmüş
  • bugün ben de g25 sahibi oldum :)
  • yaa ben bi g25 aldım dün 150 tl ye iyimi aldım kazıkmı yedim anlamadım :D neyse asıl konu şu direksiyon vites her bişe çalışıyor fakat yapamadığım tek şey vites geçişlerinde debraja basmadanda vites geçiyor bi tek o ayarı bulamadım debraja basınca da geçiyor basmayıncada nasıl ayarlıcam onu sadece basınca gçmesini istiyorum
  • debriyajla vites geçişlerini destekleyen oyunları dene gtr lfs test drive unlimited gibi oyunlarda debriyaj desteği var
  • gtr2 race 07 bunun gibi bi çok oyunda denedim ama bi türlü manuel debraj yapamadım olmuyor sanki bi kere gtr de yaptım gibi ama onuda ilk taktığımda kaybettimmi ne olduysa bidaha olmadı debraja basmadan vites geçiyor debraja basmadan vites geçecekse debrajın anlamı ne anlamadım kesin vardır ama oyun ayarlarını komple değiştirdim gene bulamadım dışardan sürücüsünü indirdim orda test ettim orda bile direk geçiyor
  • 200 - 250 TL'ye satan var mı seti ?
  • arkadaşlar isteyen olursa LOGITECH DRIVING FORCE GT var.

http://forum.donanimhaber.com/m_84219334/f_//tm.htm#84219334
  • mrb arkadslar g25 dirver cdsini yüklüyorum sonda done tıklıyorm kayboluyor yüklenmiyor pcde aradm taradm yok bulamdm logitechin sitesndn indirdm ondada kurulmadı sebebi ne olabilr nasıl kurabilrm
  • mrb arkadslar g25 dirver cdsini yüklüyorum sonda done tıklıyorm kayboluyor yüklenmiyor pcde aradm taradm yok bulamdm logitechin sitesndn indirdm ondada kurulmadı sebebi ne olabilr nasıl kurabilrm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubradoga

gtr2 race 07 bunun gibi bi çok oyunda denedim ama bi türlü manuel debraj yapamadım olmuyor sanki bi kere gtr de yaptım gibi ama onuda ilk taktığımda kaybettimmi ne olduysa bidaha olmadı debraja basmadan vites geçiyor debraja basmadan vites geçecekse debrajın anlamı ne anlamadım kesin vardır ama oyun ayarlarını komple değiştirdim gene bulamadım dışardan sürücüsünü indirdim orda test ettim orda bile direk geçiyor

Hocam G25/G27 ile vitessiz attığında vites geçiyor ancak araba 1-2 saniye frene basmış gibi yavaşlıyor. yani gerçekte honda toyota gibi manuel vites olan arabalarda debriyaj kullanmak daha iyi. yoksa ferrari veya lamborghini gibi üst düzey araçlarda zaten gerçek hayatta da debriyajsız direksiyondan vites atılıyor. bu tarz araçlarda oyunda vites kolunuda kullansanız direksiyondan vites atmış gibi sayıyor oyun.

• Car citi drver oyununda on numara zevkle oynayacağınız bir ürün..
  • satılık g25 direksiyonu ve pedalları var arkadaslar...pedallaar standın sökülmüş olup kendi yaptıgım stand da kullanılmaktaydı...fren modülü apelectric modul ile değiştirilmiş, direksiyon simidi ise chillioke göbek takılarak büyük direksiyon simidi ile değiştirilmiştir...

istenirse yanında tek kişilik yarış arabası koltugu verilecektir...biraz modifiye işlerine meraklı olanlar için, kendine göre stand yaptırıp kullanması süper olur..ben daha önce leo bodnar aparatı ile sequential vites yapıp kullandıgımdan vitesi ve direksiyon üzerindeki tusları bulunmamaktadır...

direksiyon, pedallar, leo bodnar tus aparatı ve yarış koltugu hepsi 400 TL...yanında game stock car 2012 oyunuda hediye olarak verilecektir...

fotoları aksama atarım..

iyi günler...
  • hozes H kullanıcısına yanıt
    2. El forumuna ilan açarsınız hem daha rahat satarsınız, hem de forumu ihlal etmemiş olursunuz. resim eklemeyi de unutmayınız.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_85978363/f_//tm.htm#85978363

Satilik g25 ve yaris koltugu...

Resimler yukaridaki konuya eklenmistir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

Hayırlı olsun

İlk oyun tercihin RACE olmalı

oyun linki gönderirmisin acaba
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.