Şimdi Ara

Logitech G19 (böyle hata olurmu ya!)>>Mutlu son ürün değiştirildi :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar geçenlerde sipariş verdiğim logitech g19 klavyem geldi ama çok tatsız bir sürprizle karşılaştım.

herşey çok güzeldi bir hevesle klavyeyi kurdum masama ve biraz yazı yazayım dedim ama o da ne!!!

klavyemde V harfi yerine H harfi var ve 2 taneler!!

Logitech G19 (böyle hata olurmu ya!)>>Mutlu son ürün değiştirildi :)  Logitech G19 (böyle hata olurmu ya!)>>Mutlu son ürün değiştirildi :)  Logitech G19 (böyle hata olurmu ya!)>>Mutlu son ürün değiştirildi :)

klavyeyi hepsiburada.com dan sipariş vermiştim şimdi ürün değişimi için başvuru yaptım. bu ilginç durumu sizinle paylaşmak istedim gelişmelerden sizi haberdar edicem. 360 lira ver klavye al ve 10 liralık klavyede olmayan hata bunda olsun. artık ne kadar şanslı biri olduğumu daha iyi anlıyorum milyonda bir hata geldi bana vurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 15 Nisan 2010; 11:41:02 >

• Ürünü hepsiburada.com a bugün gönderdim. ürünün sıfırı ile değiştirilerek geri yollanmasını bekliyorum.
  • Logitech den beklenmiyecek bir hata hemen yenisini verirler merak etme.
  • evet logitech kalitesine güvenim tam zaten ama gerçekten çok şaşırdım bu duruma ama bunu telafi edeceklerini düşünüyorum.
  • aynı sorun benım A4 techX7 klavye de var multimedya tuşu ters konumaldırılmış. yerindende cıkmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriticalWave

aynı sorun benım A4 techX7 klavye de var multimedya tuşu ters konumaldırılmış. yerindende cıkmıyor..

garantisi yokmu geri gönder bence.
  • vardıda pek bi sorun yaratmıyordu bnm içn gerek görmedim baya oldu 1.5 sene falan
  • Bende bu tarz bir klavye arıyorum fakat türkçe tuş takımlısını bulmak mümkün değil sanırım :(
    Kasanız çok güzel bu arada ışıklı fanların hangileri olduğunu ve nasıl monte edilebileceğini nasıl öğrenebilirim acaba ?
  • gamer klavyelerin hiçbirinde türkçe tuş takımı seçeneği yok hatta başka dillerdede yok diye biliyorum sadece ingilizce harflere uyumlu olarak var. fanlar thermaltake montesi çok zor değil vidala yeter ama ters takma işlemcininki, yandaki, öndeki ve alttaki üfleyecek arkadaki ve üstteki havayı dışarı atacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

gamer klavyelerin hiçbirinde türkçe tuş takımı seçeneği yok hatta başka dillerdede yok diye biliyorum sadece ingilizce harflere uyumlu olarak var. fanlar thermaltake montesi çok zor değil vidala yeter ama ters takma işlemcininki, yandaki, öndeki ve alttaki üfleyecek arkadaki ve üstteki havayı dışarı atacak.

Hocam kasana bayıldım, ayrıca geçmiş olsun, umarım yeni bir ürün yollarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 19 Mart 2010; 11:30:41 >
  • quote:

gamer klavyelerin hiçbirinde türkçe tuş takımı seçeneği yok hatta başka dillerdede yok diye biliyorum sadece ingilizce harflere uyumlu olarak var. fanlar thermaltake montesi çok zor değil vidala yeter ama ters takma işlemcininki, yandaki, öndeki ve alttaki üfleyecek arkadaki ve üstteki havayı dışarı atacak.

Teşekkür ederim türkçe olmaması çok kötü alamayacam demektir bu. İşlemcinin üstünde güzel bir fan var onu sökmeye cesaret edememde yanda 2 adet ve arkadakini değiştirirsem güzel görüntü elde ederim gibi geliyor. Birde şerit şeklinde ışıklar var ama onları nereye bağlayıp elektrik alınıyor bilmiyorum. Gerçi konunun yeri burası değil ama kasanızın modifikasyonuyla ilgili bir konu varsa ordan devam etmek isterim

• gamer klavyelerin türkçe olmasına gerek yok zaten windows türkçe q olduğu için yerindeki karakterlerde türkçe basıyor sadece tuşun üzerinde türkçe karakter yok okadar modifikasyon için BURADAN yardım alabilirsiniz
  • klavye hepsiburada sayfamda servisden dönmüş olarak görünüyor sanırım yola çıkmıştır. klavye gelince bilgi vericem.
  • şimdiden gözün aydın
  • saol inşallah bakalım
  • arkadaşlar klavye servisden döndü ancak ortalarda yok sanırım bir şekilde kayboldu hepsiburda.com dan mesaj bekliyorum. bu ne şansızlık ya offff paramızla rezil olduk resmen
  • quote:

arkadaşlar klavye servisden döndü ancak ortalarda yok sanırım bir şekilde kayboldu hepsiburda.com dan mesaj bekliyorum. bu ne şansızlık ya offff paramızla rezil olduk resmen

hocam senin başına gelen de pişmiş tavuğun başına gelmez yahu
  • sorma vallahi öyle
  • OMG hala gelmedimi ya klavye:S
  • en sonunda tüketici haklarına şikayet edicem zaten çünkü cevap bile vermiyolar. yarında uğraşıcam net bir cevap almak için yine olmazsa şikayet etmeyi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.