Şimdi Ara

Logitech g102 mouse 139tl Carrefoursa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon da da aynı fiyattı ama fiyatı yükseltmişler bence sıcak.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ilgilenenler için linki ben ekleyeyim;

https://www.carrefoursa.com/tr/logitech-g102-prodigy-gaming-mouse-p-30240542

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avionics -- 23 Mart 2019; 0:55:6 >
  • Sabah amazondan aldım ben sonra araştırken Carrefoursada gördüm oyun mouse arayanlar kaçırmasın derim malum dolar 5.76 görmüşken

• Twitter'a başlık 1₺ düştü diye buradayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt
    G300 bir alt klasmanda kalıyo yani numara büyüyünce kalite büyümemiş burda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _OzGuR_1903

G300 bir alt klasmanda kalıyo yani numara büyüyünce kalite büyümemiş burda :)
    Emin misin hocam? G102 daha yatay, daha geniş bir mouse gibi duruyor, g300 daha normale yakın duruyor. İkisini de kullanmadım bilmiyorum. G100 daha çok ofis tipi duruyor klasik bir görünüme sahip.
  • G300s kuponla 114 liraya aldık 2 gün önce. Trendyoldan

• zaten carefoursada g300s 111 tlhttps://www.carrefoursa.com/tr/logitech-g300s-gaming-mouse-p-30130277

ama g300s vs g102 bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Emin misin hocam? G102 daha yatay, daha geniş bir mouse gibi duruyor, g300 daha normale yakın duruyor. İkisini de kullanmadım bilmiyorum. G100 daha çok ofis tipi duruyor klasik bir görünüme sahip.

Alıntıları Göster
    okuyucusu farklı arkadaşım tipe ne bakıyon
  • Birincisi teknik olarak g102 şöyle daha önde 6000dpi
    g300s 2500dpi

İkincisi g300s üstündeki makro tuşları her an değebilecek ve rahatsız edebilecek şekilde konumlandırılmış

G102 nin sensörünün daha kaliteli olduğu söyleniyor. Her iki ürünüde kullananların yorumu bu. O yüzden bazen bende yapıyorum bu yanlışı rakam olarak yüksek olan herzaman daha yeni ve kaliteli olmayabiliyor

• quote:

Birincisi teknik olarak g102 şöyle daha önde 6000dpi
    g300s 2500dpi

İkincisi g300s üstündeki makro tuşları her an değebilecek ve rahatsız edebilecek şekilde konumlandırılmış

G102 nin sensörünün daha kaliteli olduğu söyleniyor. Her iki ürünüde kullananların yorumu bu. O yüzden bazen bende yapıyorum bu yanlışı rakam olarak yüksek olan herzaman daha yeni ve kaliteli olmayabiliyor
    Cs go için g102 alayım diyorum hocam fiyat iyi gibi. İş görür değil mi?
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Ben ilk defa game mouse kullancam pupg için alıyorum bende. Logitech kablosuz çok ürününü kullandım 1aylık araştırma sonucu g102 ye karar verdim. Steelseries e okadar para vermeyeceğimden ötürü bunu seçtim bence gayet güzel işler çıkaracak

• quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

okuyucusu farklı arkadaşım tipe ne bakıyon

Alıntıları Göster
    Doğrudur hocam da mouse demek sadece teknik özellikler değil ele uygunluk da demek oluyor. O açıdan söyledim yanlış anlaşılmasın. Zaten 2 ürünü de kullanmadığımı söyledim. Bana böyle yayık, üstten basık mouselar fazla cazip gelmiyor.
  • G102 daha gelişmiş gibi ama ben 2000 dpi dan fazla (hatta okadar bile) kullancağımı sanmadığım ve tip olarak daha hosuma gittiği için g300s aldım. Bakalım hayırlısı. Ankara Cepa da 2 tane stok varmış. 111 TL.

yine de 3 fazla olsun bi tık daha iyi olsun derseniz söyle bir kampanya da var.
    https://www.itopya.com/steelseries-oyuncu-seti-rival-300s-siyah-rgb-optik-gaming-mouse-qck-gaming-mousepad/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 25 Mart 2019; 0:1:23 >
  • bana 8000 dpi mouse lazim. hangisinde vardir*
  • quote:

Ben ilk defa game mouse kullancam pupg için alıyorum bende. Logitech kablosuz çok ürününü kullandım 1aylık araştırma sonucu g102 ye karar verdim. Steelseries e okadar para vermeyeceğimden ötürü bunu seçtim bence gayet güzel işler çıkaracak
    Carrefour.com özel indirimde varmış. G231 ile beraber alayım. Kulaklıkta lazımdı g231de uygunmuş Carrefoursada.

• Stok yok allah kahretsin ya.

• tamerbey kullanıcısına yanıt
    Carrefoursa da görünüyo nasıl yok

• Kronik tiklama sorunu yüzünden iki adet logitech maus'a boşuna para vermiş oldum.

DH gibi yerlerde övülen logitech müşteri hizmetlerinin "yapabileceğimiz bir şey yok" yazısı ile tekrar Türkiye'de olduğumu hatırladım. Sağol logitech!

Logitech markasını tavsiye etmiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.