Şimdi Ara

Logitech f710 gamepadler çalışmıyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
6.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim f710 yine çalışmamaya başladı bugün. daha doğrusu olduğu günden beri ikinci defa elime alıyorum. şu an yine aygıt yöneticisinde soru işareti görünüyor!

• mj_pelit kullanıcısına yanıt
    Hocam Logitech'in G-Hub programını indirip dener misiniz. Logitech'in diğer software eski programı yüklüydü bende o kayıt defteri çözümünü yaptıktan sonra kaldırıp tekrar kurmak zorunda kaldım mouse almıştım onu görmüyordu tekrardan F710 da aynı şekilde sarı ünlem olmuştu aygıt yöneticisinde. G-Hub yazılımını indirip kurdum direkt olarak mouse ve F710'u sorunsuz tanıdı bilgisayar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nocilisss

Hocam Logitech'in G-Hub programını indirip dener misiniz. Logitech'in diğer software eski programı yüklüydü bende o kayıt defteri çözümünü yaptıktan sonra kaldırıp tekrar kurmak zorunda kaldım mouse almıştım onu görmüyordu tekrardan F710 da aynı şekilde sarı ünlem olmuştu aygıt yöneticisinde. G-Hub yazılımını indirip kurdum direkt olarak mouse ve F710'u sorunsuz tanıdı bilgisayar.

hocam alıcıyı söküp taktıkdan sonra düzeldi yine.

• Bende sorun yaşıyorum ama benim sorunum farklı her şey tamama algılıyor cihazı sürücülerde de sorun yok ama aygıtı sınıyorum tepki vermiyor oyundada tepki vermiyor başka bi bilgisayara taktığım anda çalışıyor direk nasıl çözebilirim

• Kebsilog K kullanıcısına yanıt

Hocam çok teşekkürler.

Regeditte bende sadece varsayılan ve osvc çıktı. osvc ye dediğiniz 01 90 değerini girdim ve yeterli oldu. Tekrardan teşekkürler.

• Arkadaşlar gamepadi tanıttım. Ama tuşları yanlış. ABXY tuşları birbirleriyle karışmış. Xbox360ce ile çözmeye çalıştım ama olmadı. Diğer oyunlarda bu program vasıtasıyla düzeltilebiliyordu ama life is strange before the storm da düzeltemedim. Başka nereden bu tuşları yeniden tanımlayabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.