Şimdi Ara

LOGITECH F310 GAMEPAD KULLANICI INCELEMESI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
124
Cevap
5
Favori
38.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim gamepad alalı bir sene oldu hergün en az 3-4 saat oyun oynanmasına rağmen LB tuşu harici bozulan tuş olmadı. O tuşta zaten içine gömük şekilde yere düşürmemden kaynaklı oldu. Kabloyu dert etmiyorsanız 710 için verdiğiniz fark gereksiz.
  • 21.10.2014 fatura tarihli F310'mu satmak istiyorum. Sadece test için kullanıldı.
    Fiyat 45 lira.
  • Fifa gibi oyunlarda sag analog calisiyor mu?
  • Evet FIFA 14'de denemiştim.
  • Aldim zaten hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Aldim zaten hocam.

Hayırlı olsun
  • Media Markt ve n11 de 50 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu kolu almayı düşünüyorum.
    LA Noire, The Elder Scrools Skyrim:V, Tomb Raider, vb oyunları oynayan var mı? F310 Steam oyunlarını sorunsuz tanıyor mu? Eğer tanıyorsa ve bugün cevaplanırsa sorum hemen alacağım. F370 4 adet kalem pil ile çalıştığı için pek tavsiye edilmiyor çok ağır olduğu söyleniyor sizin bu konuda görüşleriniz nelerdir?
  • Arkadaşlar bu kolu aldım aldım ama aldığıma alacağıma pişman oldum. Çok büyük bir zamanlama hatası yapıyor kol ve ne yaptıysam real time hatasını düzeltemedim. Steam hesabımdan Tomb Raider almıştım tuşa basıyorum tahminimce çeyrek salise sonra algılıyor ve tepki veriyor. Sizler böyle bir sorun yaşamadınız mı? Tek bende mi var bu sorun anlamadım gitti. İnternetten driver indirip kurdum oda olmadı. Çok moralim bozuldu. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba aranızda? Gereksiz gereksiz yerlerde ölüyorum bu hata yüzünden. Lütfen yardım edin yoksa bu kolu oyun ynarken atıp fırlatıp kıracağım. Cevap gelene kadar kırmış bile olabilirim arkadaşlar. :-(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhanpulurbey

Arkadaşlar bu kolu aldım aldım ama aldığıma alacağıma pişman oldum. Çok büyük bir zamanlama hatası yapıyor kol ve ne yaptıysam real time hatasını düzeltemedim. Steam hesabımdan Tomb Raider almıştım tuşa basıyorum tahminimce çeyrek salise sonra algılıyor ve tepki veriyor. Sizler böyle bir sorun yaşamadınız mı? Tek bende mi var bu sorun anlamadım gitti. İnternetten driver indirip kurdum oda olmadı. Çok moralim bozuldu. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba aranızda? Gereksiz gereksiz yerlerde ölüyorum bu hata yüzünden. Lütfen yardım edin yoksa bu kolu oyun ynarken atıp fırlatıp kıracağım. Cevap gelene kadar kırmış bile olabilirim arkadaşlar. :-(

Sipariş verdim geldiği zaman deneyip yorum yazarım arkadaşım inşaAllah bende de böyle bi sorun olmaz.

• Geç tepki vermesi garip bir durummuş gerçekten. 1 sene oldu alalı daha öyle birşeye şahit olmadım fakat Dust An Elysian Tail oyununda kendi kendine sanki sol joystick'i sola doğru ittiriyormuşum gibi haraket yapıyordu çözememiştim. Uzun süredir kullanmıyorum zaten kolu PS4'e geçtiğimden beri. Yinede o fiyat seviyesinde sıfır olmak şartıyla alınabilecek en iyi model
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Geç tepki vermesi garip bir durummuş gerçekten. 1 sene oldu alalı daha öyle birşeye şahit olmadım fakat Dust An Elysian Tail oyununda kendi kendine sanki sol joystick'i sola doğru ittiriyormuşum gibi haraket yapıyordu çözememiştim. Uzun süredir kullanmıyorum zaten kolu PS4'e geçtiğimden beri. Yinede o fiyat seviyesinde sıfır olmak şartıyla alınabilecek en iyi model

Hocam gamepad geldi içinden driver cd si çıkmadı acaba kullanılmış bi gamepad olabilir mi diyeceğim ama kabı taş gibi sağlam zor açtım ama midemi bulandırdı açıkçası.

Ayrıca D-Pad dediğin gibi 2 günde bozulacak gibi duruyor bakalım hayırlısı.
  • ottmn kullanıcısına yanıt
    Driver CD'si ben aldığımda da çıkmadı arkadaşın aldığında çıktı. Aynı Vatan mağazasından aldık çok garip bi durum.

Bayadır kullanmıyorum kolu ama d-pad'e birşey olmadı. L1 tuşu bozuldu sadece oda içine göçtü. Zorla basıyoruz tuşa.
  • Sağolasın içim rahatladı biraz olsun çünkü ben D-Pad ile oynuyorum Fifa 15 i
  • kayhanpulurbey kullanıcısına yanıt
    Fifa 15 te herhangi bi gecikme sorunu yok.
    Güle güle kullanın o fiyata iyidir DualShock 4'den sonra elime alasım gelmiyor artık
  • Teşekkür ederim Arada 3 kat fiyat farkı var doğaldır :)
    130 lira civarına temin edilebiliyor DS4 fakat pcde çalışıyor mu onu bilmiyorum. F310'u unutamam tabii 1 yıl boyunca oynadık ettik o kadar
  • Rezalet bir ürün, ergonomi kullanım rahatlığı sıfır, bi kere yere düştü lb tuşu takılmaya başladı vs. Paranızı çöpe atmayın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rubenmartin kullanıcısına yanıt
    Aynı benim kol gibi olmuş. Masayı taşırken yere düşürmüştüm LB tuşu içine girdi. Zorla basıyorum bende.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.