Şimdi Ara

LOGITECH DESTEK KONUSU (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
835
Cevap
60
Favori
45.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben g710+ için tr tuş takımı istemek için mail attım. ama bu mail adresi kullanılmamaktadır diye bi mail geldi. Siteden ürünü kaydedip destek kısmından başlık açtım 2 haftadır herhangi bi geri dönüş yapılmadı. ne yapmam lazım tavsiye verebilecek olan var mı
  • İlk mesajda denmiş ama amazon.com dan logitech alırsak garantisi 1 ay oluyor sadece o da amazon için öyle değil mi? Ordan almak istediğim çünkü daha ucuz :/

Amazon.de bizi bekliyor anlaşılan. Buradan sanırım normal garantiye sahip.. Alakasız ama HyperX Cloud 2 66€ amazon.de de acaba garanti durumu nedir bilen var mı?
  • Arkadaşkar bende g610 almayı düşünüyorum, logitech destekten yaklaşık 5 kere sormama rağmen cevap alamadım tr karakter gönderiyor musunuz diye? Son güncel olarak hangi klavyelerin tr tuş takımını gönderiyorlar, bilen var mı?
  • G710+ klavyemin sol taraf ayaklığı kırılmıştı, destek hattını aradım. Kayıt numarası ile görünür şekilde ürünün fotosunu çekip eposta ile gönderdim. Yaklaşık 3-4 gün sonra yurtdışından ayaklık ücretsiz şekilde geldi.

Evet basit bir ürün, ucuz bir ürün, lakin temin edilmesi, satın alması zor bir ürün. Olmayıncada olmuyor. Ancak Logitech, ben kırmış olmama rağmen, desteğini son derece hızlı bir şekilde gösterdi.

Teşekkürler Logitech, cansın.
  • G410 için tuş takımı gönderiyorlar mı bilgisi olan var mı?
  • siteden yazınca bakmıyorlar heralde artık, mouse için yazdım 1 haftadır cevap yok. telefon da yok ki nasıl arayacaksak

birde g710'u (blue switch) o-ring ile kullanan var mı? tuşların hassasiyetini etkiliyor mu, biraz daha hassas olsa çok iyi olacak tuşlar çok sert geliyor artık parmaklarım yoruluyor
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam aramak her zaman daha etkili. Ben o-ring li kullanıyorum. Hassasiyeti hiç etkilemiyor hocam. Normalde ne basıyorsam aynı basıyorum. Ses biraz daha az geliyor. Tavsiye ederim yani. 1 dolar civarı bir şeydi AliExpresste. O-Ring olmayınca gerçekten çok fazla ses çıkarıyor. Bu şekilde bile diğer odadan duyuluyor :) Bebeğimiz doğunca satmak zorunda kalabilirim bu klavyeyi :)

Bu arada Güncel Bilgi: G910 TR Tuş takımı hala mevcut değil. Çıkıp çıkmayacağını da bilmiyoruz. Fakat numaratik kısmı olmayan G410'un TR tuş takımı mevcut diye biliyorum. Öyle söylediklerini hatırlıyorum. Öğrenen birinden yanıt alırsak daha iyi olacak...
  • g610'nun türkçe tuş mevcutmudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar
    Logitech wireless illuminated keyboard k800 klavyem var 3 ay kadar önce aldım.
    Bu modelde varmı türkçe harf desteği bilgisi olan tuşları alan varmı?
    Sadece Enter tuşunu gönderseler büyük yeterli olur aslında i,ç vs. gerek ye yok çok.
    Zamanında 1 ay kadar önce Logitech sitesinden iletişim'den mesaj göndermiştim 2 defa ama dönüş bile olmadı lanet etmiştim
    Şimdi bu konuyu gördüm tekrar deniycem bir şekilde bakalım.
  • Arkadaşlar g810 için tr tuş dizini varmı? bide benim için çok önemli enter tuşu büyükmü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead-Hunter -- 29 Kasım 2016; 20:16:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dead-Hunter

Arkadaşlar g810 için tr tuş dizini varmı? bide benim için çok önemli enter tuşu büyükmü

Bende Amazon.com'dan aldım ve bekliyorum stoklara girmesini.Yaklaşık 1 haftadır stoklara gelmedi.Bende merak ediyorum acaba TR layout var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifagg -- 3 Aralık 2016; 12:39:49 >
  • 1 ay oldu mail atalı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifagg

quote:

Orijinalden alıntı: Dead-Hunter

Arkadaşlar g810 için tr tuş dizini varmı? bide benim için çok önemli enter tuşu büyükmü

Bende Amazon.com'dan aldım ve bekliyorum stoklara girmesini.Yaklaşık 1 haftadır stoklara gelmedi.Bende merak ediyorum acaba TR layout var mı?

Hocam ben 24 kasimda aldim dün yazdim adamlara "Ürünüm 1 haftadan uzun bir süredir kargolanmadı stoklarda yok iptal olmasini istemiyorum,ürünü istiyorum" dedim takip numarasini aldılar.Endişelenmeyin işleme soktum 2 gün içinde yola çıkar dediler.Sizde yazın bence ama maille değil chat olarak görüşün hemen cvp yazıyorlar

• g610 bugün ulaştı çok şükür. konu çok faydalı teşekkürler

• G410 Atlas spectrum için var mı?
  • bizim iş yerinden destek hattını arayamıyorum meşgul gibi çalıyor. geçen hafta g610 geldi bakmadan yazıyorum ama türkçe karakterler olursa daha iyi olacak gibi. kendi başıma mesela - ve \ karakterlerinin yerini değiştirdim tr dizilime göre ama bunlar aynı sıra olduğu için. farklı sıralardaki tuşların yerini değiştirince yükseklik problemi oluyor
  • arkadaşlar logitech artık pek yanaşmıyor bu işe diye yazmış bi arkadaş amazon konusunda. var mıdır bilgisi olan? mail atalı 3-4 gün oldu cevap yok daha. şayet artık vermiyolarsa TR layout iade edeyim klavyeyi amazona...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Telefonla ara - web sitelerinde - mail sistemlerinde sorun var.
  • G410 için TR Tuş takımı görünmüyor hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 12 Aralık 2016; 9:29:49 >
  • Sitesine baktım Logitech G810 Türkçe Tuş Takımı mevcut. Klavye elinize ulaşınca arayın ücretsiz gönderirler hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.