Şimdi Ara

Logitech C920 WEB kamera video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
10.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 gün 18 saat 12 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 50
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 21
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Speed-Step (4 mesaj) alperen_69 (2 mesaj) DH Misafiri (2 mesaj) serkan4411 (2 mesaj) cmuniryavas (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) (1 mesaj) Mini (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Logitech C920 WEB kamera video inceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    66423 Mesaj
    inceleme için teşekkürler.Gayet doyurucu bir inceleme olmuş. Aslında bu tip kameraların görüntü kalitesinin daha iyi anlaşılabilmesi için birkaç resim çekerek videonun altında paylaşılabilir.
    Logitech kameraların hernekadar görüntü kalitelerini beğeniyor olsamda çalışma esnasında kocaman masmavi ledlerini yakmasından hoşlanmıyorum.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    28272 Mesaj
    Bunun bir alt modeli olan C910'u kullanıyorum. Görüntü kalitesi harika fakat ses kayıt özelliği için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Hatta örnek video çekmiştim, dileyenler izleyebilir.

|
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB
  • Binbaşı
    1519 Mesaj
    bu kamerayı merak ediyordum çok kaliteli stereo ses kayıt özelliği çok iyi olmuş diğital kameralarda olmayan özellik ses kaliteside fena değil
    |
    |
    inceleme için ideal bir kamera ayrıca youtube gibi benim gibi sürekli download yapmak zorunda olanlar için en ideal çözünürlükte olması beni oldukça tatmin etti..80$ gibi fiyatı olmasıda cabası..Yine harika bir inceleme Mesut bey..:)
    |
    |
  • Teğmen
    155 Mesaj
    Elinize sağlık güzel olmuş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj
    inceleme gayet guzel. ama gerekli olan min. bant genisligi ve cesitli cozunurlukte kaydedilen dk/mb ortalama oranlari eklenirse aydinlatici.

bizler mevcut upload hizlari ile bu cihazi olanaklari dahilinde kullanabilecek miyiz?
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66423 Mesaj
    Arkadaşlar Bu webcamı aldım ... c920 olanı kısa ve öze ne yaptıysam 720p ve 1080p formatında video kaydı yapamadım ... logiteceh le dünya msj attım herşeyi denedim .. webcam bozukdur dedım degıstırdım .. yenısını aldım .. ondada aynı sorunu yasadım ... laptop yenı i7 illemcı guclu bır pc win8 kurulu ... dıger laptopda sıse win7 kurulu ve sorun hala devam edıyor ... alanlar sızde durum nasıl ... ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1677 Mesaj

Bu ürünü kullanan arkadaşlardan 720P kayıt modunda 60 sn. lik video kaydının media info bilgilerini paylaşmasını rica ediyorum.

(imla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fds14 -- 3 Kasım 2014; 9:42:50 >
    |
    |
    Speed-Step kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.