Şimdi Ara

Logitech Brio Windows Hello Yüz Tanıma Kullanılamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Birkaç gün önce Logitech 'in Brio Stream Edition modelini aldım (Stream Edition 'ın fiyatı normaline göre daha ucuzdu). Ve alırken de windows hello destekli bir kamera olsun istedim fakat şu an windows hello 'yu yapmaya çalıştığımda "Windows hello yüz tanıma ile uyumlu bir kamera bulamadık." yazıyor. Bende kamerayı USB çoklayıcıdan çıkartıp direkt bilgisayara taktım fakat o zamanda da windows hello 'yu yapmaya çalıştığımda kameranın üzerindeki ışık kısa bir süre yanıp bilgisayarda "kamera kullanılamıyor" hatası verdi bende sürücüyü kaldırıp kamerayı yeniden taktım fakat öyle yapınca yine en başta çıkan "Windows hello yüz tanıma ile uyumlu bir kamera bulamadık." hatasını vermeye başladı. Kamerayı normal bir şekilde kullanabiliyorum sadece windows hello 'yu kullanamıyorum. Teşekkürler.

Logitech Brio Windows Hello Yüz Tanıma Kullanılamıyor

• http://ftp://ftp.logitech.com/pub/techsupport/cameras/Webcams/LogiBrioStreamFWUpdate_1.3.14.exe

logitech forumlarında güncelleme/restart sonrası çalıştı denilmiş. FW işi malum riskli bir iştir. Mümkünse laptopa falan bağlayıp deneyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.