Şimdi Ara

LNK uzantı sorununa benzer hiçbir exe ve diğer programların çalışmama sorunum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC den anlayan ve beyin fırtınasına hazır olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

Benzer sorunları hep arattım okudum saatlerdir. Sürekli regedit yaz aç şöyle böyle yap veya şunu bunu kur şöyle böyle yap şeklinde tavsiyeler gelmiş. Maalesef benim durumumda bunların hepsi çöp olmuş durumda. Mesela regedit açmaya çalışınca "Farklı kullanıcı olarak çalıştır" diyor kullanıcı adı parola istiyor ama benim öyle bir parolam yok. Chrome vs gibi tarayıcıları açmaya çalıştığımda hiçbir şey olmuyor ancak ilginç bir şekilde fark ettim ki Windows Yardım ve Destek ten windows un sitesine yönlendirmeye tıkladığımda Chrome açılıyor ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor. F9 ve bir kaçının daha çalışmadığını fark ettim. Bilgisayarım dahi açılmıyor. Bilgisayarıma tıkladığımda parametre hatası alıyorum. LNK uzantılı görünüyor.

Bu ve benzeri durumlar mevcut şuan. Neler yapabilirim merak ediyorum. Soru cevap ilerleyebiliriz.

Sırf inat oldu format atmak istemiyorum. İşi gücü bıraktım araştırıyorum neler yapabilirim diye ... :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.