Şimdi Ara

lll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofiya75 -- 16 Ağustos 2011; 3:55:46 >

• yaş kaç
  • adık ve koruyucu isti
  • Eğitmene bağlı, benim eski terrier köpeğim yanına kimseyi yaklaştırmazdı. Üstüne bir de çanta falan verip buna bak dersek saatlerce korurdu çantayı. Eğer o sibirya kurdunu eğitemez isen önüne geleni yalar yalaka bir şey olur, hiç bir şeyi sallamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhan Çakmakçı

adık ve koruyucu isti

dediğinden bişi anlamadım usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ternity

Eğitmene bağlı, benim eski terrier köpeğim yanına kimseyi yaklaştırmazdı. Üstüne bir de çanta falan verip buna bak dersek saatlerce korurdu çantayı. Eğer o sibirya kurdunu eğitemez isen önüne geleni yalar yalaka bir şey olur, hiç bir şeyi sallamaz.

heh usta sonunda mantıklı cevap yazan biri cıktı ileride eğitimini vermek istiyorum bu ileri itaat ve bodyguard eğitimini ne kadarlık olunca köpek veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyC

yaş kaç

ne yapacan usta sordugumun yasımla alakası oldugunu düşündüren ney?
  • 5, 6 aydan sonra başlar eğitimi ondan öncesinde yavru olduğundan dikkat sorunu olur, bende şu an yeni köpeğim var 2 aylık dikkati çok çabuk dağılıyor ve daha yavru olduğundan kızdığımda anlamıyor bile. Şöyle düşün 2 3 aylık köpeğin insan yaşına göre yaşı 2 3 yaşında falan oluyor. 2 3 yaşındaki bir çocuğu ne kadar eğitebilirsen onu da o kadar eğitirsin ancak, kafası basmaz pek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofiya75

quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhan Çakmakçı

adık ve koruyucu isti

dediğinden bişi anlamadım usta

şey demek istemiştim. kangal besle o hem sadık hem koruyucudur. sibirya kurdu zeki bi hayvan değil. tanımadklarına bile dostça yaklasırlar
  •  lll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captor. -- 12 Temmuz 2011; 23:59:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ternity

5, 6 aydan sonra başlar eğitimi ondan öncesinde yavru olduğundan dikkat sorunu olur, bende şu an yeni köpeğim var 2 aylık dikkati çok çabuk dağılıyor ve daha yavru olduğundan kızdığımda anlamıyor bile. Şöyle düşün 2 3 aylık köpeğin insan yaşına göre yaşı 2 3 yaşında falan oluyor. 2 3 yaşındaki bir çocuğu ne kadar eğitebilirsen onu da o kadar eğitirsin ancak, kafası basmaz pek..

usta biraz daha derin bir soru olucak ama bu eğitimlerin fiyatları hakkında bir bilgin varmı temel ileri bodyguard
  • Pek yok, şimdiye kadar hiç eğitime vermedim köpeğimi kendim eğittim hep. İnternet'ten eğitim yapanların sitelerini bulup telefonlarını arayarak sorabilirsin fikir edinmek için.
    http://www.vk2001.com/ mesela bu türkiye de bir kaç yerde var Antalya'da uğramıştım bir kere. Ne kadar kaliteli bilmiyorum ama sen bir fiyatını sor.

edit :http://www.vk2001.com/ucretler.htm direk sitede ücretler varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3ternity -- 13 Temmuz 2011; 0:06:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.