Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.890
Cevap
75
Favori
1.049.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

Umarim amacin dalga gecmek degildir.

Hayir kesinlikle.. Suarez'in bu kadar inanmis olmasi beni sasirtti.. Liverpool bu maci kazansa bile cok buyuk sansi yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan be yeminle gs ye kaybettiğimiz bayan basket şampiyonluğu kadar üzüldüm arkadaş.

• Liverpool Teknik Direktörü Brendan Rodgers, şampiyonluktan ümidini kesti. Rakipleri Manchester City'nin kalan iki maçını kazanarak şampiyonluğa ulaşacağını düşündüğünü söyleyen Rodgers, kötü defansın kendilerine pahalıya mal olduğunu ifade etti.

İşte Rodgers'ın maç sonu sözleri:

"Bu gece kazanarak baskıyı devam ettirmemiz gerekiyordu. Manchester City evinde 2 zor maç oynayacak; ama biz kazanmalıydık. Manchester City'nin kalan 2 maçını kazanarak şampiyon olacağını düşünüyorum."

"Bizim için harika bir sezon geride kaldı. 81 puan topladık, bu harika bir başarı. Tabii ki hayal kırıklığına uğradık ama oyunumuzun üzerine koyarak devam etmek istiyoruz."

"Tahmin ededeceğiniz gibi soyunma odasında sessizlik hakim. 75 dakika inanılmaz performans ortaya koyarak goller bulduk. Kötü defans bize pahalıya mal oldu. 3-0'dan sonra oyunu daha rahat kontrol etmeliydik."

• Kaderlerimiz benziyor. Bizim Juventus'la aramızda puan farkı olsa da, biz de şampiyonluğu kendi hatalarımızdan kaybettik. Her şer de bir hayır var demişler. İçinizdeki sahte Liverpool'lular bu sayede ortaya çıkacak, ve konunuzdan ayıklanacaktır. Bu sezon değilse, önümüzdeki sezon. Takımlarımızı ŞL'de izleme fırsatı bulacağız hiç değilse.
  • Rodgers'ın açıklaması tamamen taktiksel.Kendisi de,bütün oyuncularda şampiyonluğun gitmediğinden emin.
    Arkadaş burası Premier Lig demiyor muyuz ?

Kimin kimi yeneceği hiç belli olmaz.Şahsen Manchester City kupayı kaldırmadan,şampiyonluk gitti demeyeceğim.
    Doğal olarak moral bozukluğu var.Ama daha bitmedi.Çok çok zor bile değil.Yalnızca ipler Man.City'nin elinde.Başka da birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equando

Rodgers'ın açıklaması tamamen taktiksel.Kendisi de,bütün oyuncularda şampiyonluğun gitmediğinden emin.

Kimin kimi yeneceği hiç belli olmaz.Şahsen Manchester City kupayı kaldırmadan,şampiyonluk gitti demeyeceğim.
    Doğal olarak moral bozukluğu var.Ama daha bitmedi.Çok çok zor bile değil.Yalnızca ipler Man.City'nin elinde.Başka da birşey yok.

Benim de mesajım tamamen taktikseldi. (Ulan yukarıyı okumamışım hala şans varmış)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

Rodgers'ın açıklaması tamamen taktiksel.Kendisi de,bütün oyuncularda şampiyonluğun gitmediğinden emin.

Benim de mesajım tamamen taktikseldi. (Ulan yukarıyı okumamışım hala şans varmış)

10'dan fazla okudum.Hala demek istediğini anlayamadım.Sorun bende mi ?

• quote:

bir söz vardır para para para diyorum ne yazık ki yıllardır hep aynı senaryo liverpoolu destekledim yalan yok oturup maçını bile izledim bu sezon ama cityde city be abi 5 hafta önce city şampiyon olurada oynadım umarım önümüzdeki sezon liverpool üzerine katar ve bir şampiyonlar ligi kupası yükselir ellerde yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 6 Mayıs 2014; 2:51:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

quote:

10'dan fazla okudum.Hala demek istediğini anlayamadım.Sorun bende mi ?

Senin mesajının bi üstünde, benim mesajım var. Şampiyonluk şansı gitti diye atmıştım o mesajı. Meğer devam ediyormuş

• Dun 3-2 yi görünce sinirlenip yatmistim. Bide üstüne 3 3 olmuş ne denir ki boyle defansa. Sakho bitirdin bizi. Agger son 3 4 mactir neden yedekte anlamiyorum. Skrtella çok daha iyi anlastogo aşikar. Neyse ne olan oldu sonuçta. Gerrarda yazik oldu. Takimin emellerine yazik oldu. Coutinho ya lafim yok zaten chelsea macindada berbatti bu mac da. Şampiyonluk hayalleri bitti mi? Hayir. Herkesin dediği gibi PL bu. Palacein 10 dkda 3 atmasi bunu gösterdi zaten. Aston Villa hadi bakalaim.

• Hiç bir şey belli olmaz arkadaşlar. Burası Premier league. Ben gene de şampiyonluğa inanıyorum. Ayrıca üstteki arkadaşın yorumuna katılıyorum. Liverpool bu sene şampiyon olsa büyük ihtimalle seneye Liverpool formalı bir anda Liverpool u destekleyen kişileri göreceğiz.

• Cok yazik oldu. Maci izlemedim ama Suarezi gorunxe duygulandim. Gerrard ne kadar sakinlestirse de onun da ici yaniyodur eminim. Ama futbol bu belli olmaz. %1 sans bile umut verici olmali. Pek inanmasam da..

• Liverpool bildiğin Beşiktaş.

Son ana kadar getiriyor sonra kaptırıyor. Gerçi 2 sene önce city de son maçta şampiyon olmuştu. Ne olacağı belli olmaz Epl de.

• Manchester City şuan daha avantajlı duruyor ancak onlarında geçel yıllarda şampiyonluğunu son dakikada aldığını unutmayalım. Liverpool hala şanslı. Fakat avantajını kaybetti Buda bir gerçek. Gerrard için üzüldüm. Kariyerine bu şampiyonluğu eklemesini çok isterdim.

• liverpool ve atletico madrid mucizileri gerçekleşemeyecek zaten liverpool ne zaman şampiyon olmuş bu sene olacaktı gerrarda yazık 5 şampiyonlar ligi kazananan takımın efsane oyuncularından biri ol ve bir şampiyonluk bile görmeden futbolu bırak

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu takim seneye sampiyonlar ligi kupasini kaldircak

• Victor Moses

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordinas -- 6 Mayıs 2014; 9:39:10 >
  • göz göre göre şampiyonluk gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 6 Mayıs 2014; 10:10:07 >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.