Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.891
Cevap
75
Favori
1.049.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Loserpool son haftaya 3 puan önde girse bile şampiyon city olur adamların genlerinde loserlık var
    5 Şampiyon Ligi 18 Premier Lig

City kimdir ? 0 Şampiyon Ligi Bi elin sayısını geçmeyecek Premier lig

Evet Loserpool demeye devam et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    Sen hafta sonu Şampiyonlar Liginden sonra Tottenham ile bir kez daha oynayacağın maçı düşün.
  • Diğerleri önemli bu klasik zaten.Mor ve grileri ben beğenmedim geçen senenin
  • 'Messi'yi nasıl durduracaksınız' sorusuna Klopp: "Tanrı'ya şükür bunu bu gece düşünmek zorunda değilim."

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

Sen hafta sonu Şampiyonlar Liginden sonra Tottenham ile bir kez daha oynayacağın maçı düşün.
    Tamam da adamlar maçı kaybetmedi ki. Aynı skoru da alsalar 1-0 da yenseler City için yeterli.
  • Freddie Ljungberg kullanıcısına yanıt
    Tamam maçı kaybetmedi ama yine de Şampiyonlar Liginde elendi. Moral olarak Tottenham'ı daha önde görüyorum. Tottenham en kötü berabere kalsa bile lig sıralaması için bu skor onlara bal kaymak olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

Tamam maçı kaybetmedi ama yine de Şampiyonlar Liginde elendi. Moral olarak Tottenham'ı daha önde görüyorum. Tottenham en kötü berabere kalsa bile lig sıralaması için bu skor onlara bal kaymak olur.
    Ama şöyle de bir şey var. Citynin elinde sadece lig kaldı. Bu maça her şeylerini vereceklerdir. Ben kazanacaklarını düşünüyorum. Hatta neredeyse top oynayamayan Unitedı da deplasmanda geçeceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laniakea

bu ne şimdi?
    https://kralspor.ensonhaber.com/salah-liverpooldan-ayrilmak-istiyor-2019-04-18.html
    juventus istiyorlar
    ayrıca, klopp tartışılacak en son adam, medya şimdiden zemin hazırlıyor demek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya Van dijkin yanina Koulibaly alsak ne güzle olur değilmi karşimiza çikacak takim olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaleci forması şahane olmuş, lakin kırmızı leş üstü leş.Öndeki kırmızı şeritler başka bir renk tonunda kırmızı formaya yapıştırılmış.100 milyonlarca taraftarı olan bir klube nasıl böyle salak forma yapılır.
  • Son günlerde bazı Liverpool bandwagonerları yüzünden (taraftarları demiyorum, gerçek Liverpool taraftarları öyle yorumlar yapmaz çünkü) Liverpool'u çok eleştirdim. Yanlış anlayan arkadaşlar kusura bakmasın. Ben yine onlara inat kendi standartlarım ile yorum yapmaya devam edeceğim.

Barca - Liverpool eşleşmesi erken final oldu. Bu eşleşmenin galibi kupayı da alır zaten. Tottenham ve Ajax'ın oynadığı oyun elbet saygıyı hak ediyor fakat bu iki takım karşısında direnemezler.

Liverpool'un en büyük dezavantajı ligi de aynı anda götürmeye çalışacak olmasıdır. Malum EPL şampiyonluğu neredeyse CL kupası kadar değerli. Hatta Liverpool gibi şampiyonluğa hasret bir takım kesinlikle ligi, CL'den önce görecektir. Klopp yerinde olsam Liverpool için lig şampiyonluğunu tercih ederdim ben de.

Barcelona ligi çoktan bitirdi. CL'ye odaklanacaklar. İyi bir defans anlayışları var. Arthur orta sahada oturdu. Messi zaten muazzam bir form durumunda. Fakat 2009 dominasyonundan çok uzaklar. İzleyenler hatırlar, o dönem ki Barcelona tarihin en ezici dominasyonuna sahip takımıydı. Onların karşısına takım koyamazdım fakat şuan ismen varlar ama o dönemden çok uzaklar. Valverde'nin en büyük sınavı olacak. O turu Barca alırsa Valverde'yi iyi hoca sınıfına sokarım artık.

Liverpool'un oturmuş bir sistemi var. Klopp yıllar sonra harika bir sistem oturttu. Bu takımda eksik olan bir şey vardı onu da van Dijk ile çözdüler. Gerçekten her kuruşuna değen bir transfer oldu. Bu başarıda en büyük pay onda. Haliyle Messi-van Dijk eşleşmesinin galibi turu belirleyecek gibi.

Doğruya doğru. Bizi eleyebileceğinizi düşünmüyordum. 2013'den beri CL'e hasret kalmıştım. Ama sizin hasretiniz daha büyük. İyi olan kazanır umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Son günlerde bazı Liverpool bandwagonerları yüzünden (taraftarları demiyorum, gerçek Liverpool taraftarları öyle yorumlar yapmaz çünkü) Liverpool'u çok eleştirdim. Yanlış anlayan arkadaşlar kusura bakmasın. Ben yine onlara inat kendi standartlarım ile yorum yapmaya devam edeceğim.

Barca - Liverpool eşleşmesi erken final oldu. Bu eşleşmenin galibi kupayı da alır zaten. Tottenham ve Ajax'ın oynadığı oyun elbet saygıyı hak ediyor fakat bu iki takım karşısında direnemezler.

Liverpool'un en büyük dezavantajı ligi de aynı anda götürmeye çalışacak olmasıdır. Malum EPL şampiyonluğu neredeyse CL kupası kadar değerli. Hatta Liverpool gibi şampiyonluğa hasret bir takım kesinlikle ligi, CL'den önce görecektir. Klopp yerinde olsam Liverpool için lig şampiyonluğunu tercih ederdim ben de.

Barcelona ligi çoktan bitirdi. CL'ye odaklanacaklar. İyi bir defans anlayışları var. Arthur orta sahada oturdu. Messi zaten muazzam bir form durumunda. Fakat 2009 dominasyonundan çok uzaklar. İzleyenler hatırlar, o dönem ki Barcelona tarihin en ezici dominasyonuna sahip takımıydı. Onların karşısına takım koyamazdım fakat şuan ismen varlar ama o dönemden çok uzaklar. Valverde'nin en büyük sınavı olacak. O turu Barca alırsa Valverde'yi iyi hoca sınıfına sokarım artık.

Liverpool'un oturmuş bir sistemi var. Klopp yıllar sonra harika bir sistem oturttu. Bu takımda eksik olan bir şey vardı onu da van Dijk ile çözdüler. Gerçekten her kuruşuna değen bir transfer oldu. Bu başarıda en büyük pay onda. Haliyle Messi-van Dijk eşleşmesinin galibi turu belirleyecek gibi.

Doğruya doğru. Bizi eleyebileceğinizi düşünmüyordum. 2013'den beri CL'e hasret kalmıştım. Ama sizin hasretiniz daha büyük. İyi olan kazanır umarım.
    Liverpool - ajax finali olursa, kupayı ajax alır kesinlikle. Barcelona ile oynarlarsa güçleri yetmez birde önde basıyorlar ki bir dünya gol olur.

Barça Aslında Yine domine ederek oynar ama hoca sıkıntılı. Yoksa rakipten topu hemen alırlar isteseler. Liverpoola en iyi oyunlarını oynuacaklardır, messi önderliğinde. Liverpool barçayı elesin ben daha görmedim ingiliz takımının barçayı elediğini helal olsun derim kloop hocaya, valverde de derhal bırakmalı o saatten sonra! messi gibi oyuncuya rağmen eleyemiyorsa...

Ama benim tahminim ilk maç iş bitecek gibi 3 gol atıcak gibi barça en aşa, liver açılırsa hele iyice gol yer. 4 yıldır kupa gelmiyor bu sene kesinlikle almalılar

Son olarak messi van dight, vs saz arkadaşlarının içinden geçer. Liverpool defansını izlediğim kadarıyla messi en az 2 atar. Bu turu messi den başkası belirlemez, suarez ve coutinho perfermansları da önemli eski takımına en iyi oyunu oynucaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 19 Nisan 2019; 23:9:34 >

• spurs noname bir kaleci çıktı ve 5 dk olmadan da golü yedi. Daha da diyecek bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DryWeather

spurs noname bir kaleci çıktı ve 5 dk olmadan da golü yedi. Daha da diyecek bir şey yok.
    al iste Kevin De Bruyne sakatlandiii :(((

• Zor maç olacak demiştim.
  • Liverpool bu maçta en az 2 puan kaybederse City şampiyon olur.

• liverpool zorlanıyor şu ana kadar. Kritik bi maç.
  • Salah ile konuşması lazım hocanın. Çoğu topu hiç etti.

• 
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.