Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.890
Cevap
75
Favori
1.049.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. Sheldon Cooper

quote:

Orijinalden alıntı: synchro

Suarez gitmesin

burada kararı Suarez vermeli bence, eğer kalıp "Liverpool'la şampiyonlar liginde oynamak istiyorum" derse kaç para verirlerse versinler göndermesin yönetim. eğer Suarez de "ben elimden geleni yaptım, artık gitmek istiyorum" derse kabul edilebilir bir fiyata gönderilebilir.

''Real Madrid'le Şampiyonlar Ligini kazanmak istiyorum'' da diyebilir..Tabi Suarezin etrafına takım kurulacak ve yatırım yapılacak orası ayrı.

Bu arada Benzema güzel performans gösteriyor.Sturridge var eğer Alexis Sanchezi felan alırsa Liverpool bence Benzema çok daha fazla uyar takıma.Tabi Realde Benzemayı 50-55e satıp Suarezi 70-75e almanın planını yapacak

Sturridghe-Benzema-Sanchezli bi hat daha iyi olur gibi.orta sahaya 2 tane iyi takviye daha.rotasyon oyuncularıda gayet iyi seviyede.

• Rodgers baba yapılacak transferler için açık ve net konuştu.

Biz takıma başarıya aç oyuncuları getirmek istiyoruz. Başarılı aynı zamanda hırslı oyuncular istiyoruz. Kalitesi hakkında şüphe duymayacağım oyuncuları takımda görmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 21 Haziran 2014; 21:24:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 76. üye ismini değiştirip zLucas yapabilirmisin, nick değiştim.

• Seneye premier ligi alacağa benziyoruz. En azından benim icime oyle doğuyor. Gerrard in bu son dunya kupasiydi. Seneye şampiyon olup emekli olur umarım. Onurlu ve gururlu bir sekilde kariyerini bitirir.

• sonunda liverpool'lu şampiyonlar ligi izleyeceğiz.
  • The Anfield club have an interest in Sanchez, who is also wanted by Juventus, Atletico Madrid, Arsenal and Manchester United.

The £25million-rates Chilean has been excellent in the World Cup and the Nou Camp giants want Liverpool to accept a package of £56m plus Sanchez for Suarez.

+Alexis Sanchez ve 56 milyon sterlinlik bir teklif dedikodusu var. Sizce nolur? Vermeli miyiz?

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Suarez Barcelona'da kanat mu oynuycak abi bu ne ya. hadi burda kanata da geçiyor forvete de on numaraya da. ama orda kanatlar çok belirgin şekilde mevkilerinden ayrılmıyorlar.

85m euro madrid teklif yapacakmış suarez de gitmek istiyormuş diye haberler duydum umarım doğru değildir
  • Abi lütfen Real almasın yeter artık. Bıktım sürekli parlayan oyuncuya parayı basıp almalarından. İtici herifler

• quote:

Orijinalden alıntı: Hazardous

Abi lütfen Real almasın yeter artık. Bıktım sürekli parlayan oyuncuya parayı basıp almalarından. İtici herifler

City, Paris, Monaco gibi rus ve araplardan değil kendi gelir kaynaklarıyla alıyorlar.Liverpool un bile Amerikalı sahibi varken Real ve Barca halkın takımlarıdır
  • 56 m pound+Alexis iyi teklif ama forvete onun dörtte biri kadar bir adam alamayız yerine, Sturridge tek başına idare edemez, önünde ondan daha iyi biri olmalı, Suarez takımda kalmak istediği sürece mutlaka kalmalı, hem niye gitmek istesin ki diye düşünüyorum

• Real Madrid are interested in Liverpool and England national team winger Raheem Sterling. [BBC]
  • Önemli olan suarezi takımda tutup alexisi alabilmek. Takım o zaman güçlenir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiltere - Uruguay maçı sonrası Gerrard, Suarez için;

• Geleceğin en iyi kanat oyuncuları arasından gösterilen Jordan Ibe, Derby Country'e kiralandı.

+Bu çocuk en az Sterling kadar yetenekli, teknik, hızlı. Şansı hak ediyor. 1 sezon sürekli bi takımda oynaması, pişmesi hem kendisi hem bizim için iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan9593

quote:

Orijinalden alıntı: Hazardous

Abi lütfen Real almasın yeter artık. Bıktım sürekli parlayan oyuncuya parayı basıp almalarından. İtici herifler

City, Paris, Monaco gibi rus ve araplardan değil kendi gelir kaynaklarıyla alıyorlar.Liverpool un bile Amerikalı sahibi varken Real ve Barca halkın takımlarıdır

Katılmıyorum. Araplar da yapıyor belki ama Liverpool, Chelsea, Barça gibi takımlar bi oyuncuyu almak için gerekirse ederinin iki katını ödeyip piyasanın anasını ağlatmıyorlar

• Adam Lallana transferi hakkında şuan birçok sitede aynı haber dolanıyor.

Liverpool, Saints'in astronomik istekleri üzerine Lallana transferinden vazgeçti. Lallana'nın yerine Shaqiri ve Firmino düşünülüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: POSE1DON

The Anfield club have an interest in Sanchez, who is also wanted by Juventus, Atletico Madrid, Arsenal and Manchester United.

The £25million-rates Chilean has been excellent in the World Cup and the Nou Camp giants want Liverpool to accept a package of £56m plus Sanchez for Suarez.

+Alexis Sanchez ve 56 milyon sterlinlik bir teklif dedikodusu var. Sizce nolur? Vermeli miyiz?

takımı satsınlar suarezi satmasınlar o derece takımda kalması gereken bi oyuncu

• Tony Barrett ‏@TonyBaretTimes 35m

Liverpool have accepted a club record bid of £56 million plus Alexis Sanchez off Barcelona for Luis Suarez. More to follow.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Hoffmann

Tony Barrett ‏@TonyBaretTimes 35m

Liverpool have accepted a club record bid of £56 million plus Alexis Sanchez off Barcelona for Luis Suarez. More to follow.

Kimdir bu adam bilmiyorum ama umarım sallıyordur

• İngiltere Milli Takım'da mücadele eden Raheem Sterling, Dünya Kupası'nın bitmesiyle gelecek sezon Real Madrid'de forma giyebilir.

İngilizler'in Dünya Kupası'ndan elenmesine rağmen 19 yaşındaki Sterling'in performansı herkes tarafından beğenilmişti.

The Sun'da yer alan habere göre Carlo Ancelotti, Jamaika asıllı futbolcunun Dünya Kupası'nda gösterdiği performansın ardından genç yıldızı gelecek sezon kadrosunda istediği iddia edildi.

İtalyan teknik adam, Liverpool forması giyen Sterling'i Di Maria'nın alternatifi olarak düşünürken, İngiliz oyuncunun transferinin yaz sonunda gerçekleştirilmesi bekleniyor.

+Beyler Real Madrid bütün takıma talip oldu

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.