Şimdi Ara

LiveKernelEvent141

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba birkaç ay önce monster tulpar v20.2 almıştım herhangi bir sorun yaşamadan kullanıyorum ancak 2 hafta kadar önce boştayken bilgisayar mavi ekran yemiştim ve ardından birkaç sorun daha olmuştu saniyelik siyah ekran olup gelme vs monsterı aradığımda sorunun driverlarla ilgili olduğunu söyleyip driver silip yeniden yüklememi söylediler zaten format atmam gerekiyordu format attım ancak az önce şöyle bir sorun yaşadım oyun oynarken oyun çöktü ve denetim masası bakım kısmında güvenilirlik izleyicisine girdiğim zaman LiveKernelEvent141 isimli bir sorun gördüm(bunu ilk kez 2 hafta önce beni bir oyundan atınca da görmüştüm) monsterı aradığım zaman donanımsal bir hata olduğunu onlara göndermem i söylediler bu arada 2 haftadır sürekli gcuservice.exe ne zaman bir oyuna girsem bilgisayarımda oyundan çıkınca çalışıyor ve sürekli durduruyor kendini ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mı bu bilgisayarı çok isteyerek aldım ve şu an inanılmaz endişeliyim.

LiveKernelEvent141
    LiveKernelEvent141

• Daha fazla incelemek lazim, bircok sey olabilir, donanim kaynakli gpu veya ram olabilir, driver da olabilir, asiri isinmadan kaynakli da olabilir. Bence bi memtest, disk check yapin, daha sorun nvidia grafik suruculerini DDU ile kaldirip guvenli modda, tekrar kurun, bakin bakalim ne sonuc verecek. Ama Servis gonderin dediyse bence gonderin onlar baksin, iciniz rahat etsin istiyorsaniz gondermeden once yukaridakileri yapabilirsiniz...

• Merhaba cevap verdiğiniz için teşekkür ederim biraz önce yeniden aradım konuştuğum kişi driver kaynaklı olacağını söyledi bu sefer de driver silip yeniden yüklememi söyledi ama dediğim gibi format atmıştım zaten

• malwarebytes ındırıp vırus taraması yapın...yenı format attım demıssınız drıverları kurarken monster sayfasından yazılım vs ındırıp kurduysanız onu kaldırın

• LiveKernelEvent141THE PC BROOyoutube
    #141Error Windows 10 Live kernel event 141 error 141 error LiveKernelEvent 141 Live kernel event 141 error How can I fix the Windows 10 Live kernel event 141 error? 1. Disconnect external devices Since there might be a conflict between certain drivers within the Windows 10 system, you should start the troubleshooting process by disconnecting the peripherals. Do that and check if the issue persists. Afterward, you can reconnect your external devices, but when you do so also reinstall any associated drivers from scratch. If needed, go to Device Manager first and uninstall these drivers (press Win+X hotkeys, click on Device Manager and select the drivers that must be uninstalled). 2. Apply Windows 10 updates waiting for your approval If your system is not running on the latest available updates, you might receive the Live kernel event 141 error. So, check and apply the updates that might be waiting for your approval in the background. You can complete this task by following: Press the Win+I keyboard hotkeys. From System Settings click on Update & Security. 3. Initiate a clean boot With a clean boot, you can run the Windows 10 system on minimal features. So, if a third party app was causing the Live kernel event 141 error now you can eliminate software conflicts that occur when you install a program or an update or when you use a process that’s not compatible with the Windows 10 OS. Here is how you can initiate the clean boot: Press Win+R hotkeys and in the RUN field that will be opened enter msconfig. Subscribe ✔ | Share ✔ | Comment ✔ | Like ✔ Subscribe and more video Thanks For Watcing!!! ✔ LIKE | COMMENT | SHARE | SUBSCRIBE✔ Thanks For Watcing!!! © Copyright: All content in this video such as text graphics logos button icons and images are Not allowed © Not allowed ©
    https://www.youtube.com/watch?v=O_i61KAhCi4
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    nereden kurmam gerek driverları nvidia hariç

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Freaxe F kullanıcısına yanıt

drivarların bır cogunu wındows kendısı tanımakta zaten. nvidia kendı sayfasından ındır kur en dogrusu odur.

yada drıverlarla tek tek ugrasmak ıstemıyorum dıyorsanız driverboster programı var onu kullanın kendısı halleder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhuku -- 19 Eylül 2021; 1:17:23 >
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    merhaba bilgisayarıma 1 hafta falan önce format atmıştım tekrar format atıp tüm driverları kursam acaba bir sorun yaratır mı yeniden format atmak kısa zamanda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Freaxe F kullanıcısına yanıt

bilemıyecem soz konusu monster ve sorun ekran kartı hatası ise muhtemelen donanımdır...format atmanıza gerek yok ayrıca DDU programı ıle ekran kartı surucusunu kaldırın tekrar kurmanız yeterli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.