F

Onbaşı
06 Haziran 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba birkaç ay önce monster tulpar v20.2 almıştım herhangi bir sorun yaşamadan kullanıyorum ancak 2 hafta kadar önce boştayken bilgisayar mavi ekran yemiştim ve ardından birkaç sorun daha olmuştu saniyelik siyah ekran olup gelme vs monsterı aradığımda sorunun driverlarla ilgili olduğunu söyleyip driver silip yeniden yüklememi söylediler zaten format atmam gerekiyordu format attım ancak az önce şöyle bir sorun yaşadım oyun oynarken oyun çöktü ve denetim masası bakım kısmında güvenilirlik izleyicisine girdiğim zaman LiveKernelEvent141 isimli bir sorun gördüm(bunu ilk kez 2 hafta önce beni bir oyundan atınca da görmüştüm) monsterı aradığım zaman donanımsal bir hata olduğunu onlara göndermem i söylediler bu arada 2 haftadır sürekli gcuservice.exe ne zaman bir oyuna girsem bilgisayarımda oyundan çıkınca çalışıyor ve sürekli durduruyor kendini ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mı bu bilgisayarı çok isteyerek aldım ve şu an inanılmaz endişeliyim.

Merhaba 1 ay kadar önce monster tulpar t5 v 20.2 almıştım memnunum bilgisayardan ancak birkaç gün önce otururken yanlışlıkla az türk kahvesi döküldü sol alt kenarına orası kapalıydı tamam ama biraz da klavyenin oradan içine girdi fark edince kapatıp ne olur ne olmaz diye yan çevirip sabaha kadar belkettim herhangi bir sıkıntı olmadan bilgisayar çalışıyor ama şöyle bazı oyunlarda birkaç fps düşüşü gördüm ve bilgili birilerinden yardım almak istedim mesela lolde 680 fps alırken şu anda 620 falan oluyor veya valorantta menüde 790 civarındayken şimdi 750-700 civarında oluyor bunun bu az miktarda da olsa sıvı girmesi ile ilgisi var mıdır acaba varsa ne yapmam gerekir ama internete baktığım zaman sıvı dökülen laptoplarda ciddi fps düşüşleri oluyormuş bende öyle olmuyor
Merhaba ben üniversite öğrencisim 13 bin lira civarında bir bütçem var yeni bir bilgisayar almak istiyorum genelde yaptığım şeyler dizi-fim izlemek , bilgisayar üzernden derslere girip ödev yapmak ve oyun oynamak . Daha önceden bir gaming laptop aldım beğenmediğim için iade ettim kafamda rahatlık açısından macbook air m1 16 gb 256 gb var
Sizce bunu mu almak benim için daha iyi olur yoksa başka bir laptop mu düşünmeden macbook derdim ama oyun oynatmıyor hiç şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Merhaba acer nitro 5 oyun bilgisarayarı aldım birkaç gün önce ama fps değerlerine baktığımda internette gördüğü rtx2060 fpslerini maalesef göremiyorum daha önce de sormuştum birisi yardımcı olmuştu bana galiba sorunun 1x16 gb lik ramlerle ilgili olabileceğini söylemişti yakın zamanda ram almayı düşünüyorum ama sormak istediğim şey mesela internette 2060 low ayarlarda apex legendsde 200 fps alırken neden ben 100 fps civarında alıyorum anlayabilirim bazı değerleri ama bu biraz fazla değil mi valorantta da 150 de oynuyorum low ayarlarda yapabileceğim bir şeyler var mı yoksa cihazla mı iligili problem?

https://www.userbenchmark.com/page/ipblacklisted?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

bazen link çalışmıyor ss de atayım

Merhaba birkaç gün önce gittigidiyordan acer nitro 5 AN515-55 isimli laptopu aldım rtx 2060 ve i7 10750h işlemcisi var ancak internette gördüğüm fps leri oyunlarda alamıyorum mesela valorantta low grafikler 1280*900 de 150 fps ler anca alıyorum 200 civarı almam gerekirken ve grafik düşürüp azaltınca çok fps farkı olmuyor lowla max arasında özellikle lol gibi düşük bir oyunda max grafiklerde maç başında 230 olmasına rağğmen oyun ortalarında100 fps e düşüyor ve genel 150-100 arası oluyor sebebini bilebilen birisi yardımcı olabilir mi acaba donanım kaynaklı bir sorun mudur iade etmem gerekir mi?(tüm driverler kurulu,orijinal windows kullanıyorum )şimdiden teşekkürler herkese.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 26
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.