Şimdi Ara

---LIVE FOR SPEED--- (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
51.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 aydır oynamadığım ama onun öncesinde versiyon s1'den beri deli gibi oyandığım oyun. bi başlasam yine kopamayacağım için oynamıyorum artık. bağımlılık yapıyor dikkat :)
  • gerçekten süpper bi oyundur..oynamayanlar şiddetle tavsiye ederim
  • Arkadaslar ben hatırlıyorumda live for speed 1 e netten araba hep yukluyordum lamborgini gib ama simdi bulamıyorum nerden bulabılırım. lfs 2 icinde boyyle araclar varmı ınternetten yukluyebılecegımız
  • orjinali nerde satılıyo bilen varmı ve fiyat e çivarda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rizeli

orjinali nerde satılıyo bilen varmı ve fiyat e çivarda?

arkadaşım konunun başlarında 8-9 kere yazıldı bu...

www.liveforspeed.net (official sitesi)

www.raceturkey.com (turk sitesi)

• Arkadaşlar ben demo server kurmak istiyorum yardımcı olabilecek kimse var mı ?
  • ya bi sure sonra sıkıyo hep demo hep demo nereye kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: snoopcess

demo versiyonunu 3 arabayla ve sanırım 2 pistte oynayabiliosun sadece demo serverlarda...tavsiye ederim..gerçekçilik dersen LFS derim

• quote:

Orjinalden alıntı: murat_asar

Arkadaşlar ben demo server kurmak istiyorum yardımcı olabilecek kimse var mı ?

ne gibi bir yardım istiyorsun? 7x24 açık bir server mı? yoksa geçici bir takılıp cıkacağın bir server mı?
  • araba sürmeyi öğrenmek istiyorsan lfs oynıcan
  • quote:

Orjinalden alıntı: money

araba sürmeyi öğrenmek istiyorsan lfs oynıcan

bıraz fazla abartmıssın derım ben sana
  • Orjinalden alıntı: TOMEKK

• quote:

Orjinalden alıntı: TOMEKK

quote:

Niyeki lan.bence abartcak bi durum yok.eğer oyun direksiyonun varsa işini görür.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TOMEKK

quote:

Niyeki lan.bence abartcak bi durum yok.eğer oyun direksiyonun varsa işini görür.

ii sen dıreksıyonda ogren sonra yola cık o zman bıde real kullan bakalım

• quote:

Orjinalden alıntı: He Man

quote:

Arkadaşlar ben demo server kurmak istiyorum yardımcı olabilecek kimse var mı ?

ne gibi bir yardım istiyorsun? 7x24 açık bir server mı? yoksa geçici bir takılıp cıkacağın bir server mı?

geçiçi server ben kuracağım port nosunu otomatik yazıyo ama ben modem den değiştirp yazıyorum gene olmuyor
  • quote:

geçiçi server ben kuracağım port nosunu otomatik yazıyo ama ben modem den değiştirp yazıyorum gene olmuyor

kusura bakma bayağı bi gecikmeli cevap vericem.

lfs nin sitesinden lfs LFS_S2_DEDI_U30.zip i indir ve içindeki cfg dosyasının port satırına 93392 nurasını gir. Ayrıca modemden port acmayıda unutma. Kolay gelsin...

Bu arada araba öğrenmek istiyorsan lfs kullan diyen arkadaş doğru söylemekte! Fakat öyle 270 derece dönen ucuz direksiyonlarla olmaz o iş. bende tıpkı gercek arabalarda olduğu gibi 900 derece dönebilen bir direksiyonum var. Son gelen patchlerle artık lfs hayranları bile bu kadar mı olur diyecek kadar süper fizik oluşturmaya devam ediyor adamlar. (LFS, BLACKMOTORS TARAFINDAN DÜNYANIN EN GERÇEKCİ FİZİKLERİNE SAHİP OYUN SEÇİLDİ) ayrıca adam gibi bir sistemi olan bi elemanın moviesini gönderiyorum. mümkünse sonuna kadar izleyin movie yi. hoşcakalın

---LIVE FOR SPEED---
    Click here to see Video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi He Man -- 7 Kasım 2006; 4:53:48 >

• @He man
    hocam dediklerinin hepsini buraya sormadan falan yapmıştım tam hatırlamıyorum
    port da açtım ama yine olmadı internete lan dan bağlanıyorum ve sanırım modem desteklemiyo
  • UP
  • indiriorum arkadaşlar tşkler
  • Güzel oyunmuş bee Hep adını duymuştum ama formda daha yeni gördüm bu oyunu iyiymiş gerçektende
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.