Şimdi Ara

Liseler'de (1-2-3) Sınıf Geçme ( Ayrıntılı Bilgi ) + Not Hesaplama Programı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
500
Cevap
5
Favori
399.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler kredi hesaplarken ikinci dönem mi yoksa ortalamaya mı bakıcaz ? Birde bu kesin sonuç mu veriyor 45 den 2 var bide 54 den 2 var ???
  • arkadaşlar ort 2,5 tutuyor..ama 2zayıf başka yok mat-geometri...geçiyomuyum?
  • arkadaşlar ort 2,5 tutuyor..ama 2zayıf başka yok mat-geometri...geçiyomuyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

quote:

Orijinalden alıntı: bbbbbbbbbbbbbbburak

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

arkadaşlar ilk dönem 3 olan geometrim bu dönem 1 geliyor , ağırlıklı not ortalamam ise 68 , bütünlemeye falan kalıcak mıyım?

2. dönem notu 1 yada 0 sa ilk dönem 5 bile olsa kalmış sayılırsın.... kredin tutuyorsa geçersin

kredin tutuyorsa ne demek

ingilizce nasılsın demek

kredin tutuyosa dil ve anlatım hariç 50 tanede zayıfın olsa geçersin

• Arkadaşlar ben Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek lisesine giidiorum.İlk dönem geometrim 0'dı şimdi ise 2 .Arkadaşlar eğer ortalaman 55'in üzerinde olursa otomatikman sorumsuz veya bütünlemeye kalmadan geçiyosun diyorlar doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Player
    Arkadaşlar ben Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek lisesine giidiorum.İlk dönem geometrim 0'dı şimdi ise 2 .Arkadaşlar eğer ortalaman 55'in üzerinde olursa otomatikman sorumsuz veya bütünlemeye kalmadan geçiyosun diyorlar doğru mu?

dogru ama 70 i geçmen lazım
  • Ders---Drs Saati---1.Dönem----2.Dönem.----Yıl Sonu------Ağırlıklı Ort
    Biyolji------2------------4------------4--------4--------------8
    Coğrf------2------------2------------3--------3--------------6
    Din--------1-------------4-----------3--------4--------------4
    Mat-------4-------------2-----------2---------2-------------8
    Geo-------2-------------2-----------3---------3-------------6
    Fizik-------2------------1-----------1----------1-------------2
    Kimya------2------------1------------1---------1------------2
    Tarih-------2------------3------------1---------2------------6
    İngilz-------3------------4------------4---------4------------7
    Edbiyt------3------------1------------2---------2------------6
    Dil.An-------2------------1------------2---------2------------4
    Bedn--------2------------5------------4---------4------------8
    Sağlık-------1-------------4-----------4---------4-------------4
    BEYLER ACABA SINIFI GECERMİYİM LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.Lise 1 deyim(düz lise)2011
    ama yıl sonu notunu tahminen yaptım mesela 1.dönem 5 2.dönem 4 ise yıl sonu notu kaç düşer
    Veya sorumluluk sınavı vs bilgilendirirmisiniz ... şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert4444 -- 24 Mayıs 2011; 11:29:15 >

• mert kredin 67.5 geçiyor ortalama ile geçiyorsun. Yani sorumsuz. Ama anadolu lisesi olsaydın kalırdın.
  • kredi kaçtan sonra sorumsuz olarak geçiyor.ve mesela 1.dönem notum 5 ise 2.dönem 4 ise yıl sonu notuna kaç olarak geçer 5 mi 4 mü .mesela orda 1. dönem tarih 3 2.dönem 1 2 olarakmı geçiyor yıl sonuna ?
    birde sorumu yanıtladıgın için teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert4444 -- 24 Mayıs 2011; 11:31:52 >
  • Arkadaşlar meslek lisesi son sınıftayım. 10. sınıftan bir sorumlu dersim var. O ders sorumlu olduğu dersler kısmında gözüküyor fakat yıl sonu notu kısmında o ders 2. 10. sınıf karne ortalamam da 2.65. Benim bu durumda direk geçmem gerekmez mi? Bir yanlışlık olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert4444
    kredi kaçtan sonra sorumsuz olarak geçiyor.ve mesela 1.dönem notum 5 ise 2.dönem 4 ise yıl sonu notuna kaç olarak geçer 5 mi 4 mü .mesela orda 1. dönem tarih 3 2.dönem 1 2 olarakmı geçiyor yıl sonuna ?
    birde sorumu yanıtladıgın için teşekkür ederim...

lise 1 de kredi 67.5
    Lise 2 3 de 72.5 tutturman lazım. İlk dönem 4 ikinci dönem 3 olursa ortalaman 4 olur. İlk dönem 1 ikinci dönem 0 olsa bile ortalaman yine 1 olur.
  • Yukarıdaki soruma cevap verecek yok mu?
  • 2 tarih: 3------------4----------- =8
    2 BİYO: 3------------1----------- =4
    2 Dil anl.: 4------------2 ---------- =6
    1 Din: 5-------------5---------- =5
    3 fizik: 1 ----------1------------ =3
    2 coğraf: 4-----------3----------- =8
    3 kimya: 0-----------1------------ =3
    4 MAT: 1-----------1------------=4
    2 BEDEN: 5-----------5----------- =10
    1 bilgisyr : 5-----------5---------- =5
    1 mgüv: 5-----------5----------- =5
    3 EDEBİYT 2-----------1----------- =6
    1 müzik :5-------------5------------=5
    2 ingilize :1-----------1-------------=2 arkadaşlar 74 kredim var 10.sınıfda okuyorum 5 zayıf gelebilir ortalama 2.51 geçermyim
  • eğer o dersin sınavına girip verimişseniz zaten sorumluluk kalkar. bazen e okulda saçmalıyor ben 9. sınıftayken dil anltm dersini sorumlu geçtim ama versim e okulda 3 ay düzeltilemedi müdüre söyledim halletti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinkers

Arkadaşlar meslek lisesi son sınıftayım. 10. sınıftan bir sorumlu dersim var. O ders sorumlu olduğu dersler kısmında gözüküyor fakat yıl sonu notu kısmında o ders 2. 10. sınıf karne ortalamam da 2.65. Benim bu durumda direk geçmem gerekmez mi? Bir yanlışlık olabilir mi acaba?

eğer o dersin sınavına girip verimişseniz zaten sorumluluk kalkar. bazen e okulda saçmalıyor ben 9. sınıftayken dil anltm dersini sorumlu geçtim ama versim e okulda 3 ay düzeltilemedi müdüre söyledim halletti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmd38

quote:

Arkadaşlar meslek lisesi son sınıftayım. 10. sınıftan bir sorumlu dersim var. O ders sorumlu olduğu dersler kısmında gözüküyor fakat yıl sonu notu kısmında o ders 2. 10. sınıf karne ortalamam da 2.65. Benim bu durumda direk geçmem gerekmez mi? Bir yanlışlık olabilir mi acaba?

eğer o dersin sınavına girip verimişseniz zaten sorumluluk kalkar. bazen e okulda saçmalıyor ben 9. sınıftayken dil anltm dersini sorumlu geçtim ama versim e okulda 3 ay düzeltilemedi müdüre söyledim halletti.

Yani demek istediğim şu. Ben aslında iki dersten sorumluydum. Birinin sınavına girdim, boş kağıt verdiğim halde geçtim. Hatta o ders için e-okulda girmedi-geçti yazıyor. Diğer dersin sınavına 3 kere falan girdim geçemedim. Ama şu ortalama konusunu okuyunca 10. sınıf karneme bakıyım dedim. Bakıyorum o ders yıl sonu notunda 2 yazıyor. Ortalamam da 2,65. Peki notu 2 olan dersten nasıl sorumlu olabiliyorum. Baraj dersi Dil ve Anlatım benim bildiğim. Bu bahsettiğim sorumlu ders Elk-Elektronik Ölçme bu arada.

• quote:

quote:

quote:

Yani demek istediğim şu. Ben aslında iki dersten sorumluydum. Birinin sınavına girdim, boş kağıt verdiğim halde geçtim. Hatta o ders için e-okulda girmedi-geçti yazıyor. Diğer dersin sınavına 3 kere falan girdim geçemedim. Ama şu ortalama konusunu okuyunca 10. sınıf karneme bakıyım dedim. Bakıyorum o ders yıl sonu notunda 2 yazıyor. Ortalamam da 2,65. Peki notu 2 olan dersten nasıl sorumlu olabiliyorum. Baraj dersi Dil ve Anlatım benim bildiğim. Bu bahsettiğim sorumlu ders Elk-Elektronik Ölçme bu arada.

ortalama 2, 65 ise ortalama ile bu
    durumda geçmeniz gerekir dolayisiyla
    sorumlulugun kalkmasi gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert4444
    Ders---Drs Saati---1.Dönem----2.Dönem.----Yıl Sonu------Ağırlıklı Ort
    Biyolji------2------------4------------4--------4--------------8
    Coğrf------2------------2------------3--------3--------------6
    Din--------1-------------4-----------3--------4--------------4
    Mat-------4-------------2-----------2---------2-------------8
    Geo-------2-------------2-----------3---------3-------------6
    Fizik-------2------------1-----------1----------1-------------2
    Kimya------2------------1------------1---------1------------2
    Tarih-------2------------3------------1---------2------------6
    İngilz-------3------------4------------4---------4------------7
    Edbiyt------3------------1------------2---------2------------6
    Dil.An-------2------------1------------2---------2------------4
    Bedn--------2------------5------------4---------4------------8
    Sağlık-------1-------------4-----------4---------4-------------4
    BEYLER ACABA SINIFI GECERMİYİM LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.Lise 1 deyim(düz lise)2011
    ama yıl sonu notunu tahminen yaptım mesela 1.dönem 5 2.dönem 4 ise yıl sonu notu kaç düşer
    Veya sorumluluk sınavı vs bilgilendirirmisiniz ... şimdiden teşekkürler.

kredi 73 ise ortalama ile gecersiniz

• quote:

2 tarih: 3------------4----------- =8
    2 BİYO: 3------------1----------- =4
    2 Dil anl.: 4------------2 ---------- =6
    1 Din: 5-------------5---------- =5
    3 fizik: 1 ----------1------------ =3
    2 coğraf: 4-----------3----------- =8
    3 kimya: 0-----------1------------ =3
    4 MAT: 1-----------1------------=4
    2 BEDEN: 5-----------5----------- =10
    1 bilgisyr : 5-----------5---------- =5
    1 mgüv: 5-----------5----------- =5
    3 EDEBİYT 2-----------1----------- =6
    1 müzik :5-------------5------------=5
    2 ingilize :1-----------1-------------=2 arkadaşlar 74 kredim var 10.sınıfda okuyorum 5 zayıf gelebilir ortalama 2.51 geçermyim

arkadaslar sorumu cevaplayabilirmisiniz
  • Arkadaşlar 10. sınıf sayısal okuyorum. önümüzdeki sene tm'ye geçicem, not şartı aranıyor mu geçişte ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.