Şimdi Ara

Liseler'de (1-2-3) Sınıf Geçme ( Ayrıntılı Bilgi ) + Not Hesaplama Programı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
5
Favori
399.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -JonTurk-

lise 4 nasıl oluyor 2.6 ortalama kredi 56 ama iki zayıf var biri alan dersi (fizik) diğeri edb sorumlu geçerim yoksa direkmi geçerim

Benim bildiğim 2.60 ile geçersin ancak Anadolu musun düz mü yoksa meslekmi onuda belirtirsen daha iyi olur. Çünkü düz ve meslek lisesi isen geçersin bildiğim kadarıyla ancak anadoluysan sorumlu geçersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi züüürt -- 15 Haziran 2010; 20:43:40 >
  • @mvrat
    Evet tüm liselerde baraj dersi dil ve anlatımdır. ortalaman 3.00 üstüyse geçersin tabikide.
  • Benim verdiğim site dandik arkadaşlar.Doğru hesaplamıyor.Ayırca sınıf geçmede 5'li not sistemi kullanıldığı için burdaki sitede verilen bilgiler otomatikman yanlış oluyor.
  • DİL VE ANLATIM Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3
    TÜRK EDEBİYATI Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 2
    TARİH Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3
    MATEMATİK Ders saati = 4----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2
    COĞRAFYA Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2
    DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ Ders saati =1----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 4
    FİZİK Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 3
    KİMYA Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2
    BİYOLOJİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 1
    SAĞLIK BİLGİSİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 1
    İNGİLİZCE Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3
    BEDEN EĞİTİMİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 5 2.Dönem = 5
    GEOMETRİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2

Geçer miyim o zaman yamyampokemon ?

• up..
  • quote:

Orijinalden alıntı: umt1905

DİL VE ANLATIM Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3
    TÜRK EDEBİYATI Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 2
    TARİH Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3
    MATEMATİK Ders saati = 4----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2
    DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ Ders saati =1----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 4
    FİZİK Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 3
    KİMYA Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2
    BİYOLOJİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 1
    SAĞLIK BİLGİSİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 1
    İNGİLİZCE Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3
    BEDEN EĞİTİMİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 5 2.Dönem = 5
    GEOMETRİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2

Geçer miyim o zaman yamyampokemon ?

ortalaman 2.44 geliyor ortalama ile geçmeyi kıl payı kaçırıyosun ancak yinede sınıfını geçersin zayıf olduğun derslerden (biyoloji, sağlık) yazın sorumluluk sınavına girmen gerekiyor.

• nasıl 2,44 geliyor ? benim hesapladığıma göre 2.51 oluyor.

DİL VE ANLATIM Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3 Yıl sonu 3
    TÜRK EDEBİYATI Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2
    TARİH Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3 Yıl sonu 3
    MATEMATİK Ders saati = 4----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2
    COĞRAFYA Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2
    DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ Ders saati =1----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 4 Yıl sonu 4
    FİZİK Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 3 Yıl sonu 2 veya 3 tam bilmiyorum
    KİMYA Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2
    BİYOLOJİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 1 Yıl sonu 2
    SAĞLIK BİLGİSİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 1 Yıl sonu 2
    İNGİLİZCE Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3 Yıl sonu 3
    BEDEN EĞİTİMİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 5 2.Dönem = 5 Yıl sonu 5
    GEOMETRİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2

Böyle oluyor,böyle oluncada 2.51 geliyor ortalama 2.44ü nasıl buldun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: umt1905

nasıl 2,44 geliyor ? benim hesapladığıma göre 2.51 oluyor.

DİL VE ANLATIM Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3 Yıl sonu 3
    TÜRK EDEBİYATI Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2
    TARİH Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3 Yıl sonu 3
    MATEMATİK Ders saati = 4----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2
    COĞRAFYA Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2
    DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ Ders saati =1----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 4 Yıl sonu 4
    FİZİK Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 3 Yıl sonu 2 veya 3 tam bilmiyorum
    KİMYA Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2
    BİYOLOJİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 1 Yıl sonu 2
    SAĞLIK BİLGİSİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 1 Yıl sonu 2
    İNGİLİZCE Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3 Yıl sonu 3
    BEDEN EĞİTİMİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 5 2.Dönem = 5 Yıl sonu 5
    GEOMETRİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2 Yıl sonu 2

Böyle oluyor,böyle oluncada 2.51 geliyor ortalama 2.44ü nasıl buldun ?

k. bakma özür dilerim gözümden kaçmış demekki bir notu kaçırmışım o zmn ortalama ile geçersin tekrar pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi züüürt -- 16 Haziran 2010; 21:52:44 >

• Yüreğime iniyordu hocam bir değil 2 notu kaçırmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galifianakis -- 16 Haziran 2010; 22:12:18 >
  • Up.
  • Bir soru da ben sorayım.
    10. sınıfı bitiriyorum. Geometri her iki dönemde de 1 düştü. Fen Alanından y.dil e geçiyorum. Şimdi ben sorumlu oluyormuym geometriden? ortalama yükseltmeye girmem şartmı?

bi de sorumlu olursan karneyi alamassın diye bi söylenti dolanıyordu aslı warmı bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 81Selanik

Bir soru da ben sorayım.
    10. sınıfı bitiriyorum. Geometri her iki dönemde de 1 düştü. Fen Alanından y.dil e geçiyorum. Şimdi ben sorumlu oluyormuym geometriden? ortalama yükseltmeye girmem şartmı?

bi de sorumlu olursan karneyi alamassın diye bi söylenti dolanıyordu aslı warmı bunun?

2,50'yi geçtiysen sorun olmaz.
  • 2,25 gb
  • Yamyam benimkinede bak.
  • DİL VE ANLATIM Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 2
    TÜRK EDEBİYATI Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 2
    TARİH Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 4
    MATEMATİK Ders saati = 4----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 2
    DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ Ders saati =1--------------1.Dönem = 3 2.Dönem = 4
    FİZİK Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 3
    KİMYA Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 3 2.Dönem = 1
    BİYOLOJİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 1 2.Dönem = 3
    SAĞLIK BİLGİSİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 4 2.Dönem = 4
    İNGİLİZCE Ders saati = 3----------------------- 1.Dönem =2 2.Dönem = 1
    BEDEN EĞİTİMİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 4 2.Dönem = 5
    GEOMETRİ Ders saati = 2----------------------- 1.Dönem = 2 2.Dönem = 1

Bu notlara göre geçiyormuyum? Sınava Kalıyormuyum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumgulel -- 17 Haziran 2010; 11:56:31 >

• Lise 2 öğrencisiyim 7 zayıfım geliyor sınavlar girebiliyormuyum?
  • forumgulel, eğer düz lise ve meslek lisesi isen geçiyorsun ortalama ile.
  • L3 AL FM
    78.88-4.32
    Teşekkür

Hep 78-82 arasında geziniyorum
  • ben lise 3 e gidiyorum (düz lise)dil ve anlatım dersim 5 ortalamam 2.80 zayıflarım
    mat, fizik ve geometri nasıl geçtim yardım lütfen düz mü geçtim lütfenn yardımm
    diğer sınıflardan sorumlum yok
  • lütfen yardım edin herkes düz geçtin diyo ama bide ustalara sorim ne olur
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.