Şimdi Ara

Lisede Alanlar Kalkmış ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıldırrım lan 2yıl sayısal seçmeyi bekledim ben 2 yıl bunamı okudum lise 1 i

• Lan Ne Saçma Kimya fizik biyoloji seçicem ayrıca ortak derslerde boşuna zaman kaybedicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

Lisede Alanlar Kalkmış ?

hocam wtf ne demek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helal olsun kardeşim

quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

Lisede Alanlar Kalkmış ?

hocam wtf ne demek?

What The F.ck
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçaN HoLLaDaLı

Beyler,ben mühendislik istiyorum fakat eşit ağırlıktaydım.11.sınıfta(2010-2011) Fen bölümüne geçmek için sınava girecektim.Bu yeni sisteme göre istersem fen dersi alabiliyorum yane?

???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

Doğru. Alanlar kalktı verenler indi.

• Bu böyle olursa demektirki lise 2-3-4 lise 1 gibi olacak arkadaş ben sayısalı seçeceğim için tm derslerine ve sözel derslere ağırlık vermedim... umarım böyle olmazzzzzzz.
  • Nasıl yani,Ben Bu yıl Lise 3'e geçtim eşit ağırlıktayım Bilgisayar mühendisliği istiyordum ama Lise 2'ye geçerken biyolojim zayıftı sayısala geçemedim şu anda geçmesem bile bilgisayar mühendisi olabilecek miyim ? Olabileceksem nasıl olacağım?

Edit:Anadolu Lisesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FB®h Pozitif -- 24 Temmuz 2010; 18:27:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçaN HoLLaDaLı

Beyler,ben mühendislik istiyorum fakat eşit ağırlıktaydım.11.sınıfta(2010-2011) Fen bölümüne geçmek için sınava girecektim.Bu yeni sisteme göre istersem fen dersi alabiliyorum yane?

sadece bu senekii 10 ve 9lar için geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: FB®h Pozitif

Nasıl yani,Ben Bu yıl Lise 3'e geçtim eşit ağırlıktayım Bilgisayar mühendisliği istiyordum ama Lise 2'ye geçerken biyolojim zayıftı sayısala geçemedim şu anda geçmesem bile bilgisayar mühendisi olabilecek miyim ? Olabileceksem nasıl olacağım?

1 yıl farkla kaçırıyorusun.

Zaten bilgisayar mühendisi olmak içinde sayısal sınavlarını vermen lazım.Ama şimdi sayısalda değilsen onları vermen çok zor.Sayısal falan kalmadı dolayısıyla sayısala geçme de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anakhrapat

quote:

Orijinalden alıntı: FB®h Pozitif

Nasıl yani,Ben Bu yıl Lise 3'e geçtim eşit ağırlıktayım Bilgisayar mühendisliği istiyordum ama Lise 2'ye geçerken biyolojim zayıftı sayısala geçemedim şu anda geçmesem bile bilgisayar mühendisi olabilecek miyim ? Olabileceksem nasıl olacağım?

1 yıl farkla kaçırıyorusun.

Zaten bilgisayar mühendisi olmak içinde sayısal sınavlarını vermen lazım.Ama şimdi sayısalda değilsen onları vermen çok zor.Sayısal falan kalmadı dolayısıyla sayısala geçme de yok.

Evet o zaman eskisi gibi özel üniye gitcez

• şimdi ben lise 3'e geçtim sayısal öğrencisiyim ama tm ye geçmek istiyordum. nolcak şimdi?
    valla haberi duyunca beynimde şimşekler çaktı
  • Sadece bu senenin 9 ve 10.sınıfları olduğu ile ilgili bir yazı göremedim ben?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big-Long-Pink-Strong -- 25 Temmuz 2010; 1:44:39 >
  • Artık alan olmayacak,seçmeli dersler olacak isteyen istediği dersi seçecekmiş tabii seçmeli dersi bize seçtirirlerse iyi olur.
  • Beni şu konuda aydınlatırmısınız ben türkçe matematik öğrencisiyim, lise 3 e geçtim. Lise 1 de abuk sabuk birşeyler öğrendik, lise 2 de zaten fen görmedik. Lise 3 te fen gösterirlerse öss de ne yapacağız ? Yine ben kendi alanımdan girebiliyormuyum ?
  • Ya umarım veliler itiraz eder de bu karar iptal olur alın işte İmam Hatiplerle bir farkımız kalmadı adamlar temeli attı eğitim sisteminin içine ettiler valla. Ben lise 10 a geçtim, 6. sınıftan beri dershaneye giiyorum 2 kere üst üste sbsye girdim ben bu gerizekâlı sistem için mi çalıştım? Ben anadolu lisesini kazandıysam benim imam hatiplerden farkım olmalı, fark filan bırakmadı eşşoğlu eşşekler.
  • Arkadaşlar bu sistem bu seneki 10 sınıflar ve 9. sınıflar için geçerli olucak.Yine 95'lilere girdi yani
  • Giren bize giriyor zaten 95 liler çok şanssız, sbs desen gene bize girdi alan kalkması desen gene bize girdi giren girdi bi' zenci girmedi o da olur yakında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stratejisever

Giren bize giriyor zaten 95 liler çok şanssız, sbs desen gene bize girdi alan kalkması desen gene bize girdi giren girdi bi' zenci girmedi o da olur yakında.

SBS 14 ünde biter. 2010-14=1996.

MONSTER KİLL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andromeda`

quote:

Orijinalden alıntı: stratejisever

Giren bize giriyor zaten 95 liler çok şanssız, sbs desen gene bize girdi alan kalkması desen gene bize girdi giren girdi bi' zenci girmedi o da olur yakında.

SBS 14 ünde biter. 2010-14=1996.

MONSTER KİLL

Sbs'nin ilk kurbanları biziz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.