Şimdi Ara

Lise 1'de ilk matematik yazilisi notunuz kaç? [Güncellendi] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
1
Favori
20.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 85
  • 94
  • ulan anılarım depreşti ,70 almıştım nede sevinmiştim en yüksek matematik notumdu bu
  • 99 almıştım.Sınıfın en yükseği bendim.

Ciddiyim.
  • Valla eokul yoktu o zaman ondan bakamiyorum ama 74 almistim sanirim. Ilkokulda hep zayifti mat. Liseye gittim hoca biseler anlatiyo sanki yabanci dil konusuyo bise anlamiyim(kare kok falan onlari bile bilmiyodum) Hocaya dedim bi gun soz isteyip hocm siz ne anlatiyonuz falan diye. Bir yil boyunca benimle dalga gecti fakat saolsun bebege anlatir gibi anlatti sinifta ilk ucteydim matematikte hep.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk yazılı 70 de diğerleri pek iyi değil

• aslinda bugun yazili olacaktik ama hoca carsambaya erteledi. bu arada cevap veren herkese tesekkur ederim.

• 75 aldım 4 yıl geçti daha dün gibi aklımda....
  • 45 almıştm sonra 40 sonra 25 falandı.Bende A.L liyim. Ama g*te geldiydik.

• 95 almıştım, ama hoca kağıtları okurken benim 95 aldığıma inanmadı. tekrar okudu.zira sınıfta 85 üzeri alan iki kişiden biriydim. ama sınıfta pek sesim soluğum çıkmaz, tanınmışlığım da yoktu. bu nedenle demekki adamda bir şüphe oluştu =) sonra gitti kağıdımı tekrar okudu, 10 puanı çaldı resmen. bir sorumu yanlış saydı, buz gibi doğruydu, küçük bir hatadan (sonucu etkilemeyen) 10 puanımı sildi. velhasıl resmen 85. de facto olarak da 95 almıştım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cupidx -- 5 Kasım 2012; 17:18:04 >
  • 72 mi ne almıştım 68 de olabilir dönem üçüncüsüydüm sanırsam o notla lys mat 48/50 havamı da attım güle güle
  •  Lise 1'de ilk matematik yazilisi notunuz kaç? [Güncellendi]

6 yıl öncesi.
    İkinci dönem düzeltmişim ama.45-55-66 almışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: member1234

Hoca kağıtları dağıttığında hunharca tüm soruları cevaplamıştım . Tabi sonra 40 larda birşey gelmişti, gidip kağıdıma baktığımda işlem yapmadığım için tüm sorulardan not kırmıştı saygıdeğer hocamız

Kağıdına baktığında da gerçekten saygıdeğer hocamız diye mi düşündün? Genelde ana avrat söveriz içimizden hocaya
  • 05 almıştım sanırım
  • 38 mi ne almıştım
  • 9. Sınıf
    1. dönem MATEMATİK 40 52 79 GEOMETRİ 27 70
    2. dönem 64 81 64 GEOMETRİ 55 97
  • 82 almıştım sınıf 2.si olup hocanın gözüne girmiştim
    tabi sonra 70 60 50 diye düşmeye başladı
  • En son 3 sene once lise son sinifindayken matematik sinavi olmustum. Sinav notum 59 idi, ancak ben cok sevinmistim hatta dunya nin en mutlu insani olmustum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeMe

quote:

Orijinalden alıntı: member1234

Hoca kağıtları dağıttığında hunharca tüm soruları cevaplamıştım . Tabi sonra 40 larda birşey gelmişti, gidip kağıdıma baktığımda işlem yapmadığım için tüm sorulardan not kırmıştı saygıdeğer hocamız

Kağıdına baktığında da gerçekten saygıdeğer hocamız diye mi düşündün? Genelde ana avrat söveriz içimizden hocaya

Yok o zamanlar inek, içime kapanık bi tiptim, fazla da bi kötü düşüncem olmazdı :D.
    Bi de küfür etmeyi o karar sevmiyorum ;)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.