Şimdi Ara

Lisans Okurken Ön Lisans Ortaöğretim Kpss'ye Girilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaşlar 3.sınıf lisans öğrencisiyim.Ben bugün AÖF ikinci üniversite kaydı yapıp ön lisans sınavına başvurma şansım var mı?Eğer ki bu olursa ayrıyeten lise kpss sine girmem mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaydınız bugün sisteme düştüyse girebilirsiniz ama bugün geç başvurular bitiyor haberiniz olsun.Lise kpss'sine de girebilirsiniz ama aynı anda önlisans ve lise kpss'ye giremezsiniz veya lisans kpss'ye birisini seçmeniz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerviax -- 11 Eylül 2020; 18:19:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerviax

kaydınız bugün sisteme düştüyse girebilirsiniz ama bugün geç başvurular bitiyor haberiniz olsun.Lise kpss'sine de girebilirsiniz ama aynı anda önlisans ve lise kpss'ye giremezsiniz veya lisans kpss'ye birisini seçmeniz lazım.
    Hocam yani ön lisans ve liseye girersem lisans kpss yanar diyorsunuz değil mi? Ben 3 sınava da girmeyi düşünüyordum sınır 2 mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OĞUZ? kullanıcısına yanıt
    hayır sadece birine girebilirsiniz lisans,önlisans veya ortaöğretim bunlardan birine başvurduğunuz zaman diğer ikisine başvuramazsınız aynı anda olmuyo yani.

• Girilmiyor panpa.Lisans diplomasını aldıysan elinde bomba var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.