Şimdi Ara

Linux tabanlı Kişisel web sitesi tasarımı yaptırılacaktır(İlan Kapanmıştır.)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önceden varolan web sayfamı tekrardan tasarlatacağım, bu web sayfası kişisel aynı zamanda tanıtım amaçlı olacaktır. Web sayfasının asıl amacı yapılan çalışmaların yayınlanmasının sağlanarak referans oluşturulmasıdır. Yönetim panelinin olması kesin koşuldur. Bu iş için ayrılan bütçe max. 500 TL dir.

Bu işi yapmak isteyenler pm den bana ulaşabilirler( Referansları olanlar öncelikli tercihdir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er_net -- 15 Temmuz 2013; 22:59:10 >

• pm gönderdim size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enver_volkan

pm gönderdim size.

cevap verilmiştir. Konu günceldir...
  • pm gönderilmiştir
  • İlan günceldir.
  • Öm gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: séquestre

Öm gönderdim.

Öm cevaplanmıştır. İlan günceldir...
  • Pm gönderildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bityavrisi

Pm gönderildi.

pm cevaplandı

Yapılacak web tasarımı ile alakalı yüzeysel olarak bilgi vermek istiyorum:

Öncelikle hosting+domain mevcuttur mevcut olan web sayfamı sıfırdan yeniden tasarlatmak istiyorum bunun haricinde yüzeysel olarak web sayfasında neler olması gerektiği konusunda aşağıda birkaç web adresi verdim bu web adresleri size esinlenmek açısından verilmiştir. Web sayfasının görünümünün göze hoş hitap edecek olması benim için önemlidir.

http://www.erhanbickioglu.com/(Anasayfa,ürün tasarım,hakkımda menülerinin sol tafarlarında olduğu gibi imge olacak yanlız menü tasarımı bu sayfada olduğu gibi çok basit olmasın çokta abartı olmasın)
    http://www.k-render.com/Hakk%C4%B1m%C4%B1zda
    http://www.avrotas.com/
    http://www.solidworksvideo.com/solidworks/(Bu sitedeki gibi videolar kategorilenmelidir)

-sayfanın Arka planına istenildiğinde resim vs. konulabilecek yada değiştirilebilir olacak.
    -hazırlamış olduğum video dersler ayrı bir sayfada olacak
    -en son eklenen video yada resimler(resimler yaptığım çalışmalara ait olan resimler olacak) anasayfada gözükecek
    -Ayrıca anasayfada yayınlanacak resim ve videoları seçebilme özelliği olacak
    -web sayfasında yayınlanan tüm yazı karakterleri Türkçe yazı karakterleriyle tamamen uyumlu olmalı.
    -web sayfasında yapılan çalışmaların tamamını istenildiğinde paylaşım sitelerinde paylaşma özelliği(imge)olmalı.
    -İleride dışardan proje alma ihtimali olacağı için iletişim formu formatında bir form sayfası oluşturulmalı.
    -web sayfasının kullanımı yavaş ve hantal olmamalı sayfalar hızlı açılmalı.
    -youtube,vimeo veya pc den video ekleme özelliği olmalı sadece youtube de olabilir.
    -Her sayfaya gerektiğinde resim,yazı ve video ekleme özelliği olmalıdır(çünkü zaman zaman sayfa içerikleri değişebilir)

• er_net arkdaaşım merhaba,

istemiş olduğun özellikleri yapmak mümkün özeli bırakalım açıktan konuşalım. Kurumsalın (logo .. vs) hazırsa istemiş olduğun sistemi ödemenin yarısını yatığın taktirde maksimum 3 hafta içersinde hazır olacaktır.

ilgilenirsen iletişim bilgileri imzamdaki web adresinde mevcut pek güncel değil ama örnek sayfalar gösterebilirim.

Kişisel değil fakat geliştirmiş olduğum projeler var

haydi kolay gelsin
  • pm atılmıstır
  • quote:

Orijinalden alıntı: lensimaii

er_net arkdaaşım merhaba,

istemiş olduğun özellikleri yapmak mümkün özeli bırakalım açıktan konuşalım. Kurumsalın (logo .. vs) hazırsa istemiş olduğun sistemi ödemenin yarısını yatığın taktirde maksimum 3 hafta içersinde hazır olacaktır.

ilgilenirsen iletişim bilgileri imzamdaki web adresinde mevcut pek güncel değil ama örnek sayfalar gösterebilirim.

Kişisel değil fakat geliştirmiş olduğum projeler var

haydi kolay gelsin

Sanırım asp ile çalışıyorsunuz şuan ki mevcut web sayfamda asp mimarisi ile yapılmıştı ama o kadar kullanışsızki doğru düzgün türkçe karakterleri desteklemiyor bile yukarıda belirttiğim bir çok şeyi şu anki eski web sayfamda gerçekleştiremiyorum o yüzden asp ye karşı bir ön yargım varwww.erdemseten.com belkide asp ile de yapılmamış olabilir tam emin değilim...

Ama sonuçta her web tasarımcısının çalışma usulü ve çalıştığı mimari farklı olabilir o yüzden bir sınırlama getirmek te istemiyorum...

theflood: pm cevapladım.

• yapılan sistem flashta hazırlanmış sıkıntı flashtan kaynaklanmakta yönetilebilir kısmı ne ile yapılmış bilemem dediğim gibi açık olmak gerekir hazır yaptırmak istiyorsan birsürü örnek bulabilirsin hatta beleşini bile bulursun ama özgün olmaz o ayrı

özgün olmak istersen çalışmana ait özellikleri kontrol edebileceğim( ekleme, çıkar...vs) kendi sistemine özgü panelden oluşan bir sistem hazırlanırsa hem sıkıntı yaşamazsın hemde basit ve kolay olur
  • quote:

yapılan sistem flashta hazırlanmış sıkıntı flashtan kaynaklanmakta yönetilebilir kısmı ne ile yapılmış bilemem dediğim gibi açık olmak gerekir hazır yaptırmak istiyorsan birsürü örnek bulabilirsin hatta beleşini bile bulursun ama özgün olmaz o ayrı

özgün olmak istersen çalışmana ait özellikleri kontrol edebileceğim( ekleme, çıkar...vs) kendi sistemine özgü panelden oluşan bir sistem hazırlanırsa hem sıkıntı yaşamazsın hemde basit ve kolay olur

Zaten yukarıda istediğim tüm özellikler ister istemez özgün bir tasarımı gerekli kılıyor bu aradahttp://www.erdemseten.com/web/#/mesleki-tasarim-i/mesleki-tasarm-i-9/4hafta-cizimler-79/ tıkladığınız zaman daha önceden autocad çıktılarının resimlerini web sayfasında yayınladığımda görüldüğü üzere pikseli çok çok kötü çıkıyor, video zaten eklenemiyor, anasayfaya gelince zaten kullanışsız ayrıca bu web sayfasını o zamanki maddi şartlarımın çok kısıtlı olmasından dolayı bu şekilde yaptırmıştım web sayfası sıfırdan yazılmış değil bana sözde tasarlayan şahıs bunu bir yerden hazır bulup verdi bunları yazıyorum ki aynı sıkıntıları tekrar yaşanmasın...

• Merhaba,
    Daha projenize start vermediyseniz lütfenwww.biltektasarim.com ' da incelerseniz çok sevinirim.

Biltek Tasarım Ekibi

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biltektasarım -- 11 Temmuz 2013; 10:47:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biltektasarım

Merhaba,
    Daha projenize start vermediyseniz lütfenwww.biltektasarim.com ' da incelerseniz çok sevinirim.

Biltek Tasarım Ekibi

Saygılarımla.

Uğur bey öncelikle ilgi ve alakanız için teşekkür ederim. Daha önceden sizinle telefonda görüşmüştük vermiş olduğunuz fiyatlar bana çok yüksek gelmişti, sizde yeni bir uygulamaya başladığınızı ve bu uygulamada daha önceden firmalara yaptığınız web temalarının bu firmalardan izin alınarak daha düşük bir ücret karşılığında kendi serverınıza yönlendirme yapmak koşulu ile işin yapılabileceğinden bahsetmiştiniz fakat hazır temalarınızı incelediğimde üzerinde değişiklik yapılmadan istediğim özellikte bir web teması olamayacağını anladığım için (buda sıfırdan bir web tasarım yapılmasını gerekli kıldığını ve dolayısı ile o zamanda sizin fiyat politikanızın benim maddi imkanlarımın çok üstüne çıkacağını bildiğim için ) firmanıza işi yaptırmaktan vazgeçmiştim onun dışında yaptığınız işlerin kalitesi tabiiki tartışılmaz ama durum bundan ibarettir.

İlan günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er_net -- 11 Temmuz 2013; 11:12:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: er_net

quote:

yapılan sistem flashta hazırlanmış sıkıntı flashtan kaynaklanmakta yönetilebilir kısmı ne ile yapılmış bilemem dediğim gibi açık olmak gerekir hazır yaptırmak istiyorsan birsürü örnek bulabilirsin hatta beleşini bile bulursun ama özgün olmaz o ayrı

Zaten yukarıda istediğim tüm özellikler ister istemez özgün bir tasarımı gerekli kılıyor bu aradahttp://www.erdemseten.com/web/#/mesleki-tasarim-i/mesleki-tasarm-i-9/4hafta-cizimler-79/ tıkladığınız zaman daha önceden autocad çıktılarının resimlerini web sayfasında yayınladığımda görüldüğü üzere pikseli çok çok kötü çıkıyor, video zaten eklenemiyor, anasayfaya gelince zaten kullanışsız ayrıca bu web sayfasını o zamanki maddi şartlarımın çok kısıtlı olmasından dolayı bu şekilde yaptırmıştım web sayfası sıfırdan yazılmış değil bana sözde tasarlayan şahıs bunu bir yerden hazır bulup verdi bunları yazıyorum ki aynı sıkıntıları tekrar yaşanmasın...

sayfada oluşturulan resim hataları .vs işlemler kodlanırken yapılan düşünce eksiklerinden kaynaklanmakta gine aynı duruma geliyor ucuz etin yahnisi veya ne kadar ekmek o kadar köfte durumu
    çalışmaların önce çıkmasını istiyorsan basit ve sade bir tasarım gerekli bunlardan sonrada iyi bir programlama

istersen bu çalışmayı senin için gerçekleştirim
    tabi şartlarda anlaşırsak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: er_net

quote:

sayfada oluşturulan resim hataları .vs işlemler kodlanırken yapılan düşünce eksiklerinden kaynaklanmakta gine aynı duruma geliyor ucuz etin yahnisi veya ne kadar ekmek o kadar köfte durumu
    çalışmaların önce çıkmasını istiyorsan basit ve sade bir tasarım gerekli bunlardan sonrada iyi bir programlama

istersen bu çalışmayı senin için gerçekleştirim
    tabi şartlarda anlaşırsak

Şimdi basit ve sade demişsiniz ama o kadarda basit ve sade olmasın, ben abartıyı da sevmem ama insanlar en azından sayfayı ziyaret ettiklerinde sayfa ve menüler göze hoş hitap etsin isterim açık olmak gerek

İlan günceldir...Bu arada en başından verdiğim fiyat son olarak değiştirilmiştir fiyat konusunda son kez değişiklik yapılmıştır ve tekrar değişiklik yapılmayacaktır logo+domain+alan adı gibi şeyler istemiyorum, bu fiyat sadece web arayüz tasarımı ve kontrol paneli+google arama motoru kayıtı için geçerlidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er_net -- 11 Temmuz 2013; 15:04:27 >

• bu işi bu kadar düşüren arkadaşlar utansın demekten başka bir söz bulamıyorum emeğinizi ne kadar ucuza satıyorsunuz yapılacak işte birde SEO isteniyor
    google da üst sıralarda çıkmayıda garanti edenler oldu mu bu fiyatta merak ediyorum
  • quote:

bu işi bu kadar düşüren arkadaşlar utansın demekten başka bir söz bulamıyorum emeğinizi ne kadar ucuza satıyorsunuz yapılacak işte birde SEO isteniyor
    google da üst sıralarda çıkmayıda garanti edenler oldu mu bu fiyatta merak ediyorum

Benim burada seo dan kastım web sayfasının google arama motoruna kayıt edilmesidir belki ben yanlış imla kullanmış olabilirim ayrıca yapılacak web sayfasının çok üst sıralarda çıkması gibi bir iddiam yada isteğim yoktur ben bu web sayfasını bir nevi etkili cv şeklinde kullanacağım için şimdi olmasa bile web sitesini tasarlattıktan sonra içerik çalışmasını yeterli gördüğüm anda cv olarak kullanacağım daha sonra kartvizit yaptıracağım bu kartvizittede yaptırdığım birnevi sanal cv olarak kullanacağım web sayfamın ismi olacaktır umarım açıklayıcı olmuşumdur ama şunuda belirtmeliyimki her sayfada anahtar kelime yazılacak şekilde tasarımı yaptırmak isterim sonuçta google arama motoru anahtar kelimelere göre siteleri sıralamaktadır...

Yanlış anlamaya mahaiyet vermek istemem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er_net -- 11 Temmuz 2013; 13:58:55 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.